lekarz Krzysztof Zyś

Bardzo miły, z dobrym podejściem do dzieci. Moja córka z natury bardzo zachowawcza, bardzo szybko zaakceptowała Pana doktora. Co do fachowości bez zarzutu, co prawda nie obeszło się bez drugiej wizyty ale Pan doktor mnie uprzedzał, że może dojść do innego scenariusza rozwoju choroby i efekt był zadowalający. Szczerze polecam!

Pan doktor Zyś jest bardzo dobrym specjalistą,dokładnie bada i analizuje każdy przypadek.Od kilku lat leczę u niego swoje dzieci i ważne jest,że nie przepisuje antybiotyków bez koniecznej potrzeby,nasza rodzina ma do pana doktora pełne zaufanie oraz poczucie wdzięczności.Szczerze polecam!

bardzo dobry lekarz, oddany pacjentom, w razie wątpliwości udziela rad przez telefon, nie oszczędza na skierowaniach na specjalistyczne badania!!!!

nie polecam był nie miły diagnoza błędna

nie polecam był nie miły diagnoza błędna

bdb lekarz z super podejściem do pacjenta miły, kompetentny, analizuje objawy choroby bardzo dokładnie i stawia trafne diagnozy, nie faszeruje dzieci antybiotykami tylko stara się robić to delikatniej jeśli tylko jest taka możliwość. naprawdę polecam!!!

Bardzo dobbry lekarz dla dzieci polecam wszystki

Bardzo dobbry lekarz dla dzieci polecam wszystki

Bardzo profesjonalne podejście. Zawsze trafna diagnoza i skuteczne leczenie. Na wizytę dojeżdzamy 50 km, ale na prawdę warto.

Jest świetnym lekarzem, wiele razy wyprowadził moje dzieci bez atybiotyku, cierpliwie tłumaczy kwestie medyczne, polecam!

Bardzo dobry kompetnetny lekarz, stawia prawidłowe diagnozy i leczenie tez jest szybkie i skuteczne. Miły i uprzejmy,oddany pacjentom długie godziny przyjęć także prywatnie.