Daje pełne poparcie dla tej Pani. Rzeczowa i konkretna. To był mój pierwszy kontakt z specjalistą tej dziedziny. Największe wrażenie zrobiła na mnie sama rozpiska diety - naprawdę szacunek. Smaczne i szybkie w przygotowaniu i duuuużo :). Jestem świeżakiem w tych "rozgrywkach" wynik w 4 dni minus 2,5 kg - dla mnie bomba Dziękuje i pozdrawiam. Krystian Ps. Przepraszam Panią, że skomentowałem wpisy ludzi którzy wypowiadali się na tej stronie, ale wk.... denerwuje mnie jak ktoś pisze takie pierdoły.

Daje pełne poparcie dla tej Pani.
Rzeczowa i konkretna.
To był mój pierwszy kontakt z specjalistą tej dziedziny.
Największe wrażenie zrobiła na mnie sama rozpiska diety - naprawdę szacunek.
Smaczne i szybkie w przygotowaniu i duuuużo :).
Dziękuje i pozdrawiam.
Krystian

Polecam Panią magister. Wizyta przebiegła w bardzo sympatycznej atmosferze. Ogromna wiedza! Pani Ksenia pomogła zrozumieć mi moje błędy. Nie pomyślałabym że one aż tak mogą wpływać na moją wagę. Jestem już po 3 miesiącach stosowania diety. Waga spadła o 12 kg i endokrynolog zdziwiony jak bardzo poprawiły się moje wyniki przy Hashimoto. Ogromnie polecam! Żałuje że tak późno się zdecydowałam :)

Polecam wszystkim borykającym się z otyłością. W moim przypadku pomimo stosowania różnych diet waga nie spadała. Pani Ksenia zdiagnozowała u mnie insulinooporność. Zastosowała odpowiednie zalecenia, poinstruowała jakie produkty powinnam wybierać i wreszcie waga ruszyła! Jestem już 30kg chudsza. Ostatnio tyle ważyłam w szkole średniej. Polecam!

Nieprofesjonalne podejście do klienta, brak szacunku, trudny kontakt, nie odpisuje na wiadomości, obraża się i denerwuje gdy prosi się o modyfikację diety, brak sezonowych warzyw i owoców w jadłospisie, zamiast tego są mrożonki, bardzo, niesympatyczna osoba. Wiedzę może i posiada jednak nie potrafi jej przekazać.

Nie kompetentna, oferuje niezdrowe produkty, praktycznie cały jadłospis jest oparty na przetworzonej żywności. Nie odpisuje na wiadomości, brak szacunku dla klienta

Panią Ksenię polecam każdemu kto boryka się z wagą, kto podobnie jak ja całe życie jest na dietach, chudnie tyje i tak w kółko. Nie ukrywam, że pójście do dietetyka wymagało ode mnie odwagi i przyznania się do błędów, ale nie żałuję i uważam to za najmądrzejszą decyzję w moim życiu. Dzisiaj po pięciu miesiącach stosowania przepysznej, dostosowanej do moich smaków i trybu życia diety jestem o 20 kg lżejsza!!! Jem pięć posiłków dziennie, nie jestem głodna a co więcej poznałam wiele nowych smaków. Wierzę w to, że moja waga już taka pozostanie, bo wiem co i jak jeść i wiem również jak delektować się jedzeniem i nie myśleć o tym, że zaraz waga wzrośnie. Bo nie ma takiej możliwości:)
Serdecznie polecam, naprawdę satysfakcja gwarantowana.
Podsumowując:
Samozaparcie, chęć pozbycia się zbędnych kilogramów i do tego Pani Ksenia to sukces murowany:)
Zadowolona klientka:)