Kwas Hialuronowy

Terapeuta, Rehabilitant

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 8

Beauty & Health
Al. 29 Listopada 41/1

Bardzo miła osoba, która zna się na swojej pracy. Pod czas zabiegów wszystko wyjaśnia, tłumaczy i doradza. Posiada rozległą wiedzę z różnych dziedzin medycyny estetycznej. Bardzo się cieszę, że mogłam na Panią trafić! Gorąco polecam wszystkim, którzy jeszcze się zastanawiają!!!

Opinia dodana przez: Ola
Ortopeda Częstochowa lek. med. Tomasz Suchmiel

ORTHOmedyk
aleja Wolności 34
42-200 Częstochowa

Pan Doktor Suchmiel to prawdziwy ekspert w dziedzinie ortopedii. Mam szczęście być jego pacjentką od 3 lat , a więc mogę ocenić jego profesjonalizm i umiejętności z tej perspektywy czasu. Od ponad 2 lat już nic mi nie dolega,czuje się świetnie i do tego udało mi się uniknąć 2 operacji.

Obecnie biorę tylko regularnie, profilaktycznie zastrzyki z kwasu hialuronowego, bo przekonałam się,że są skuteczne, a schemat ich stosowania Pan doktor zawsze dokładnie objaśnia.
Ale ten pierwszy rok był bardzo ciężki, przyplątywały się do mnie przeróżne dolegliwości, aby nie zanudzać wspomnę tylko ostrogę, ból barku, tak dokuczliwy,że przeszkadzał w codziennych czynnościach tj. ubieranie czy nawet jedzenie. Później pojawił się ból w pachwinie, który utrudniał przejście nawet niewielkiej odległości. Zawsze Pan doktor stawiał właściwą diagnozę, poprzedzoną nie tylko USG czy rezonansem, ale też przeróżnymi testami ortopedycznymi, które już pomagały ukierunkować diagnozę. Pamiętam kiedy zmagałam się z bólem pachwiny, a czekaliśmy na wyniki rezonansu, Pan Doktor na każdej wizycie badał, stosował inne testy, aby niczego nie przegapić. Czułam wtedy jego ogromną chęć pomocy i zaangażowanie. Leczenie było bardzo skuteczne, zastrzyki, fala, ale też rehabilitacja i noszenie wkładek. No i dzisiaj jestem w super formie....
Poleciłam doktora mojej koleżance, która musiała poddać się zabiegowi artroskopii barku. Zabieg był bardzo skomplikowany, ale przeprowadzony z taką maestrią,że koleżanka wróciła szybko do pełnej sprawności.
Wiem ,że pan Doktor nie szczędzi ani czasu, ani pieniędzy , aby ciągle dokształcać się na przeróżnych szkoleniach, kongresach, w kraju i za granicą, ( o niektórych można przeczytać na stronach Orthomedyk) , po to , abyśmy my pacjenci mogli leczyć się na światowym poziomie, z zastosowaniem najnowocześniejszych technik.
Szczerze polecam pana Doktora, dziękuję mu za jego ogromną pomoc,skrupulatność, profesjonalizm, i za to że wciąż wykonuje ten tak trudny i odpowiedzialny zawód z taka pasją i zaangażowaniem.

Opinia dodana przez: Teresa Ochman- Glanc
Medycyna estetyczna Warszawa lek. med. Joanna Wiśniewska - Goryń

lek. med. Joanna Wiśniewska - Goryń

Medycyna estetyczna, Chirurg plastyczny

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 200

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

2 miesiące temu miałam wykonywaną przez panią doktor w Formmed es korektę powiek górnych. Zabieg przeprowadzany był w znieczuleniu miejscowym. Jestem bardzo zadowolona. Pani doktor jest bardzo miła i delikatną osobą, a jednocześnie zręcznym i kompetentnym chirurgiem. Przyjemnie sie z nią rozmawia w trakcie zabiegu. Po operacji powieki nie mają nawisików, wyglądają młodziej. Po zabiegu nie miałam praktycznie żadnych siniaków i jeszcze tego samego dnia wróciłam do domu, a po tygodniu do pracy. Teraz czas na powieki dolne. Znowu u pani doktor, nie ma potrzeby zmieniać dobrego lekarza. Po zabiegu opiszę swoje wrażenia.

Opinia dodana przez: Maria
Medycyna estetyczna Kraków lek. med. Anna Grodecka

Instytut Medycyny Estetycznej MEDESTETIS
ul. Odrowąża 18/1

Pani Doktor miła, uśmiechnięta i rozmowna. Wizyta przebiegała niezmiernie miło. Aż wpadło by się znowu :) Cena - bardzo atrakcyjna w porównaniu do konkurencji.

Opinia dodana przez: wojtek
Ortopeda Gdynia lek. med. Karol Janczewski

Karol Janczewski - Gabinet Ortopedyczny
Władysława IV 50
Śródmieście, Gdynia

Doktor Karol Janczewski jest niewątpliwie profesjonalistą w swoim fachu. Bardzo cieszę się, ze trafiłam na takiego kompetentnego ortopedę bo nie tylko poświecił mi cała uwagę, ale konsultował się również z innymi lekarzami na temat mojego uszczerbku jakim jest złamanie kostki. Rzetelnie podszedł do sytuacji, wziął pod uwagę opinie innych lekarzy i wykluczył nieprawidłowości. Przyjrzał się dokładnie urazowi, potrafił wysłuchać. Wyjaśnił bardzo detalicznie co mi dolega, opisał moja kontuzje i przyjrzał się dokładnie zdjęciom rtg. Szeroki zasób wiedzy widać po chwili rozmowy. Aktualnie jestem w trakcie leczenia u Pana Doktora i nie zamierzam zmieniac, ponieważ jako jedyny z dwóch poprzednich ortopedów dał konkretna diagnozę. Co więcej zrozumiał moja sytuacje i nie potraktował przedmiotowo, wręcz przeciwnie bardzo empatycznie. Polecam lekarza zwłaszcza w trudnych, skomplikowanych, czy niepewnych urazach.

Opinia dodana przez: Marta
Wenerolog Kraków lek. med. Agnieszka Bronikowska

lek. med. Agnieszka Bronikowska

Wenerolog, Medycyna estetyczna

wizyta już od 100

Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6

Pani doktor moze i jest swietna ale nie miałem okazji sie o tym przekonać. Rankinglekarzy.pl dal ciala po całości. Maila z potwierdzeniem na kiedy mam wizyte potem 2 albo 3 smsy z przypomnieniem jadę na miejsce a tam w przychodni wielkie oczy i zdziwieni wszyscy bo pani doktor na macierzyńskim od 3 miesiecy... 3 !!!!!! No ja.rozumiem ze mógłbym sie nie.dowiedzieć jakby wzięła rano urlop na żądanie ale 3 miechy wpada jej nagle wizyta i nikt na recepcji nie lapie refleksi ze cos jest nie tak? Zreszta rankinglekarzy.pl teznie lepszy żeby tyle.czasu nie konsultować sie z.przychodnią czy wszystko aktualne to tak jakby na pizza portalu wisiała restauracja od 3 miesięcy zamknięta... ehhh szkoda czasu pieniędzy i zachodu

Opinia dodana przez: Maciej Siara
Medycyna estetyczna Kraków dr n. med. Joanna Kuschill-Dziurda

dr n. med. Joanna Kuschill-Dziurda

Medycyna estetyczna, Internista

Instytut Medycyny Estetycznej MEDESTETIS
ul. Odrowąża 18/1

Nie jestem skłonna do pisania opinii w internecie, ale w tym przypadku postanowiłam to zrobić. Korzystałam już z usług wielu specjalistów i muszę przyznać że pierwszy raz spotkałam się z takim przyjęciem. Pani dr to wspaniała kobieta jej największą zaletą jest to, że potrafi umiejętnie dobrać zabieg pod potrzeby pacjenta. Poznałam przyczyny mojego "defektu", a to bardzo ważne dla nas "maluczkich" którzy oddajemy się z ręce lekarza. Efekty zabiegu są świetne i ciesze się że zdecydowałam się na tej wybór, polecam!

Opinia dodana przez: Kasiaczek
Medycyna estetyczna Poznań lek. med. Krzysztof Łuksza

lek. med. Krzysztof Łuksza

Medycyna estetyczna, Dermatolog estetyczny

Biogenica Klinika Piękna
Plewiska, Grunwaldzka 519 B/C lok. 2
62-064 Poznań

Pan doktor to wyjątkowa osoba. Jedyny chyba tak kompetentny lekarz. Bardzo się cieszę, że do niego trafiłam. Potrafi spojrzeć na pacjenta jako całość, a nie tylko wypełniać po 1 zmarszcze i kroić za wszystko. Po wizytach u innych wyglądałam jak napompowana lala. Teraz wyglądam młodo i naturalnie. W ostatnim roku doktor zaplanował cały cykl zabiegów odmładzających. Wyglądam 10 lat mniej i nie muszę już się kryć pod makijażem. Uczciwie i w normalnych cenach. W klinice zawsze można liczyć na informacje o zabiegach, zawsze dostaje nalepki od preparatów, którymi wykonano zabieg. A do tego opieka po jest niesamowita. Bezpatne kontrole i miła opieka. Dziękuje za wszystko i polecam każdemu, kto chce trafić na prawdziwego fachowca od odmładzania.

Opinia dodana przez: Kasia
Medycyna estetyczna Warszawa dr Aleksandra Jagielska

dr Aleksandra Jagielska

Medycyna estetyczna, Dermatolog

Sthetic.pl Klinika dr Jagielskiej
Mokotowska 15A/2B

Szukając została mi polecona m.in. Pani Jagielska, opinie ma dobre i sama też je potwierdzę. Bardzo dobry specjalista, wie co robi, działa z pasją bo to widać. Jest zaangażowaną i miłą osobą, wzbudza zaufanie. Czasem się ciężko dodzwonić ale to jest drobiazg. Dziękuję i polecam Panią Aleksandrę

RTG Skarżysko-Kamienna lek. dent. Marta Nawrocka

lek. dent. Marta Nawrocka

RTG, Stomatolog dziecięcy

Dental & Estetic SPA lek.stom.Marta Nawrocka
ul.Sokola 19 a 1 piętro
26-110 Skarżysko-Kamienna

Miła i uprzejma dentystka.
Ceny przystępne w skali Skarżyska.
Po leczeniu zęby pozostawione z kropkami próchnicy, o czym poinformował mnie obecny stomatolog. Od zaleczenia zęba u pani doktor a wizyty u mojego obecnego stomatologa minęło dwa tygodnie.
Po nieumiejętnym znieczuleniu meczylam się z kilkudniowa opuchlizna i niestety duzym bolesnym sincem w okolicach żuchwy.

Miła i uprzejma dentystka.
Ceny przystępne w skali Skarżyska.
Pani doktor odbiera telefony i korzysta z laptopa w rekawiczkach, którymi "majstruje" potem w naszej jamie ustnej.
Pani doktor w międzyczasie potrafi obsługiwać pacjentów z zakresu medycyny estetycznej.
Asystentka pani doktor bardzo przyjemna.

Opinia dodana przez: Pacjentka