Kwas Hialuronowy

Wolny termin: jutro o 07:00. Sprawdź inny.
Terapeuta Kraków mgr Julia  Zbożna - Lichoń

mgr Julia Zbożna - Lichoń

Terapeuta, Rehabilitant

Beauty & Health
Al. 29 Listopada 41/1

Bardzo miła osoba, która zna się na swojej pracy. Pod czas zabiegów wszystko wyjaśnia, tłumaczy i doradza. Posiada rozległą wiedzę z różnych dziedzin medycyny estetycznej. Bardzo się cieszę, że mogłam na Panią trafić! Gorąco polecam wszystkim, którzy jeszcze się zastanawiają!!!

Opinia dodana przez: Ola
Wolny termin: 21 Lip o 11:10. Sprawdź inny.
Ortopeda Częstochowa lek. med. Tomasz Suchmiel

ORTHOmedyk
aleja Wolności 34
42-200 Częstochowa

Doktor Tomasz Suchmiel to przesympatyczny lekarz oddany pacjentom podejmujący trafne decyzje i wykonujący swoją pracę od początku do końca z pełnym zaangażowaniem.Operowałem kolano, które nadawało się tylko do endoprotezy. Doktor, zrobił wszystko aby je uratować. Nie mam endoprotezy, po 2 miesiącach wróciłem do pracy. Do Doktora przyjeżdżam aż z Wrocławia i choć śmieją się w Częstochowie że "wielkie miasto przyjeżdża do małego miasteczka" to mogę wszystkim powiedzieć że WARTO. Lekarz rehabilitant z Wrocławia kiedy zobaczył wypis ze szpitala i ile Doktor zrobił to powiedział mi, że ile lat już pracuje to nie widział jeszcze tak dobrze, tak wiele i tak dokładnie zrobionego zabiegu. I to świadczy o tym jakim lekarzem jest Doktor Tomasz Suchmiel.
Moja odpowiedź na pytanie Doktora jak tam kolano zawsze jest jedna "NIEBO A ZIEMIA" co oznacza było bardzo źle a jest cudownie.
Wszystkim polecam Doktora z całego serca, warto do Niego przyjeżdżać nawet z drugiego końca świata.

Opinia dodana przez: Urszula Janiszyn
Medycyna estetyczna Warszawa dr Aleksandra Jagielska

dr Aleksandra Jagielska

Medycyna estetyczna, Dermatolog

Sthetic.pl Klinika dr Jagielskiej
Mokotowska 15A/2B

Szukając została mi polecona m.in. Pani Jagielska, opinie ma dobre i sama też je potwierdzę. Bardzo dobry specjalista, wie co robi, działa z pasją bo to widać. Jest zaangażowaną i miłą osobą, wzbudza zaufanie. Czasem się ciężko dodzwonić ale to jest drobiazg. Dziękuję i polecam Panią Aleksandrę

Wolny termin: 23 Lip o 14:00. Sprawdź inny.

NZOZ Traf-med prof. Paweł Lampe
ul Warszawska 40
40-008 Katowice

Wolny termin: 24 Lip o 17:00. Sprawdź inny.

lek. med. Agnieszka Adamowska

Medycyna estetyczna, Dermatolog estetyczny

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

zdecydowanie polecam, jedna z najlepszych pani lekarz z jaką miałem do czynienia, oby wszyscy lekarze tacy byli! :)

Wolny termin: 27 Lip o 10:00. Sprawdź inny.
Medycyna estetyczna Warszawa lek. med. Joanna Wiśniewska - Goryń

lek. med. Joanna Wiśniewska - Goryń

Medycyna estetyczna, Chirurg plastyczny

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

2 miesiące temu miałam wykonywaną przez panią doktor w Formmed es korektę powiek górnych. Zabieg przeprowadzany był w znieczuleniu miejscowym. Jestem bardzo zadowolona. Pani doktor jest bardzo miła i delikatną osobą, a jednocześnie zręcznym i kompetentnym chirurgiem. Przyjemnie sie z nią rozmawia w trakcie zabiegu. Po operacji powieki nie mają nawisików, wyglądają młodziej. Po zabiegu nie miałam praktycznie żadnych siniaków i jeszcze tego samego dnia wróciłam do domu, a po tygodniu do pracy. Teraz czas na powieki dolne. Znowu u pani doktor, nie ma potrzeby zmieniać dobrego lekarza. Po zabiegu opiszę swoje wrażenia.

Opinia dodana przez: Maria
Medycyna estetyczna Kraków lek. med. Anna Grodecka

Instytut Medycyny Estetycznej MEDESTETIS
ul. Odrowąża 18/1

Pani Doktor miła, uśmiechnięta i rozmowna. Wizyta przebiegała niezmiernie miło. Aż wpadło by się znowu :) Cena - bardzo atrakcyjna w porównaniu do konkurencji.

Opinia dodana przez: wojtek
Ortopeda Gdynia lek. med. Karol Janczewski

Karol Janczewski - Gabinet Ortopedyczny
Władysława IV 50
Śródmieście, Gdynia

Doktor Karol Janczewski jest niewątpliwie profesjonalistą w swoim fachu. Bardzo cieszę się, ze trafiłam na takiego kompetentnego ortopedę bo nie tylko poświecił mi cała uwagę, ale konsultował się również z innymi lekarzami na temat mojego uszczerbku jakim jest złamanie kostki. Rzetelnie podszedł do sytuacji, wziął pod uwagę opinie innych lekarzy i wykluczył nieprawidłowości. Przyjrzał się dokładnie urazowi, potrafił wysłuchać. Wyjaśnił bardzo detalicznie co mi dolega, opisał moja kontuzje i przyjrzał się dokładnie zdjęciom rtg. Szeroki zasób wiedzy widać po chwili rozmowy. Aktualnie jestem w trakcie leczenia u Pana Doktora i nie zamierzam zmieniac, ponieważ jako jedyny z dwóch poprzednich ortopedów dał konkretna diagnozę. Co więcej zrozumiał moja sytuacje i nie potraktował przedmiotowo, wręcz przeciwnie bardzo empatycznie. Polecam lekarza zwłaszcza w trudnych, skomplikowanych, czy niepewnych urazach.

Opinia dodana przez: Marta
Medycyna estetyczna None dr Adam Srebrzyński

dr Adam Srebrzyński

Medycyna estetyczna, Chirurg ogólny

Klinika Chirurgii Endokrynologicznej - Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. M.Kopernika w Łodzi

93-513 None

U pana dr Srebrzyńskiego upiększam się od 2008 r. Zabiegom medycyny estetycznej poddawałam się już wcześniej u innych lekarzy, ale gdy poznałam Pana Doktora i efekty jego pracy, pozostałam jego klientką do dnia dzisiejszego.Gdy trafiłam do Niego, nastawiona byłam na zabiegi, które pozbawią mnie wszelkich zmarszczek, lubiłam mieć wszystko na tzw "blachę"; niestety z czasem zaczęłam wyglądać nienaturalnie. To On zmienił we mnie nastawienie do tego typu zabiegów; przekonywał,że najważniejsze to wyglądać młodo i tak by nikt nie poznał, że coś było " robione". Jest to niezwykle kompetentny i sprawny manualnie lekarz. Tak jak powiększa usta czy wypełnia zmarszczki - nie robił tego żaden z moich poprzednich lekarzy. To za Jego namową, dzięki mezoterapii, laserowi i peelingom, jakość mojej skóry uległa znacznej poprawie, to On postawił na te zabiegi do których ja pierwotnie nie byłam przekonana.Zawsze na kilka wizyt do przodu zaplanowany mamy plan zabiegów, których się trzymamy. Niesamowite jest w nim to, że zawsze mogę liczyć na miły bonus ( zniżkę), jak brakowało mi pieniędzy oddawałam później. W 2011 roku zaproponował mi darmowy wyjazd do Warszawy na szkolenie podczas którego miałam być jego modelką. W czasie tego spotkania ponad 30 lekarzy z całej Polski pracowało ze swoimi pacjentami pod okiem jakiegoś znanego Anglika czy Holendra; mogłam porównać co oni potrafią i co potrafi dr Srebrzyński. Byłam dumna, że jestem jego klientką. On przy wszystkich uczestnikach otrzymał pochwałę od tego szkolącego, z kolei inne panie zazdroszcząc mi, zapisywały się do niego na wizyty w Łodzi.
Panie Doktorze. Dziękuję Panu za wszystko, co Pan dla mnie i moich koleżanek zrobił. Pan sam wie najlepiej jak wyglądałam kiedy do Pana dotarłam i jak wyglądam dzisiaj. Mimo 6 lat naszej współpracy i nieustannie płynącego czasu, wydaje mi się, że wyglądam na 10 lat młodszą. Jeszcze raz Panu dziękuję z całego serca. Julita Bogdańska.

Opinia dodana przez: Julita
Wenerolog Kraków lek. med. Agnieszka Bronikowska

lek. med. Agnieszka Bronikowska

Wenerolog, Medycyna estetyczna

Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6

Pani doktor moze i jest swietna ale nie miałem okazji sie o tym przekonać. Rankinglekarzy.pl dal ciala po całości. Maila z potwierdzeniem na kiedy mam wizyte potem 2 albo 3 smsy z przypomnieniem jadę na miejsce a tam w przychodni wielkie oczy i zdziwieni wszyscy bo pani doktor na macierzyńskim od 3 miesiecy... 3 !!!!!! No ja.rozumiem ze mógłbym sie nie.dowiedzieć jakby wzięła rano urlop na żądanie ale 3 miechy wpada jej nagle wizyta i nikt na recepcji nie lapie refleksi ze cos jest nie tak? Zreszta rankinglekarzy.pl teznie lepszy żeby tyle.czasu nie konsultować sie z.przychodnią czy wszystko aktualne to tak jakby na pizza portalu wisiała restauracja od 3 miesięcy zamknięta... ehhh szkoda czasu pieniędzy i zachodu

Opinia dodana przez: Maciej Siara