Filtruj terminy

Lagodny Rozrost Prostaty

Urolog Szczecin lekarz Wojciech Bychawski

Zespół Poradni Specjalistycznych i Pracowni Diagnostycznych
ul. Batalionów Chłopskich 86 gab. nr 11, I p.
70-786 Szczecin

Uważam Pana Bychawskiego za lekarza godnego polecenia i potwierdzam poniższe opinie. Wyjaśnia, tłumaczy i doradza. Można powiedzieć taki z krwi i kości. Mile tez zaskoczony jestem iż lekarz z taką wiedzą ( wymagającą czasu aby ją zdobyć ) jest obecny w internecie. Duży plus, bardzo duże podziękowania za sprawną diagnozę i dalszą część leczenia.
Opinia dodana przez: Mariusz

Gabinet Lekarski TOMMED
Powstańców Śląskich 45 m 4, Klatka A, Piętro 1
01-355 Bemowo, Warszawa

Urolog Żywiec lekarz Paweł Stelmach

os. Młodych 14 lok. 58
34-300 Żywiec

Bardzo oddany swojej pracy, ciepły i godny zaufania. Nowoczesnie podchodzi do sprawy, gdyby dać doktorowi możliwości jakie oferują zachodnie bądź skandynawskie szpitale w mojej ocenie jest w stanie wiele zdziałać. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Sandra
Urolog Chrzanów lekarz Marcin Warzecha

Centrum Medyczne Westa-Med
Wyszyńskiego 17
Chrzanów

Rzeczowy i konkretny lekarz, rozmawia o problemie otwarcie i szczerze i stara się zawsze problemowi zaradzić i ulżyć w cierpieniu jest serdeczny i miły z poczuciem humoru, godny pełnego zaufania szczerze polecam potrzebującym pomocy
Opinia dodana przez: Jarek

Specjalistyczny Gabinet Lekarski Tomasz Modrzewski
Młyńska 6d/3a
22-400 Zamość

Miałam dzisiaj wizytę u doktora Balewandra, jednak ten był nieobecny, więc doktor Modrzewski go zastępował. Na wizytę czekałam bardzo długi czas, żeby doktor mógł zobaczyć moją urografię (mam kamicę nerkową obydwu nerek leczoną od ponad roku). Kiedy weszłam do gabinetu doktor nawet nie otworzył mojej karty, tylko zapytał, co nas sprowadza. Powiedziałam, że przyszłam na wizytę kontrolną, zapytałam, czy pokazać poprzednie badania USG, dostałam odpowiedź negatywną- "nie, sam zrobię USG". ...
Opinia dodana przez: Aleksandra

Wola Zaradzyńska

Jestem rozczarowany,pan doktor ominął zajęcia z empatii,totalny olew,jawne lekceważenie,moze przez to że byłem pacjentem z NFZ a nie prywatnym,nie polecam
Opinia dodana przez: anonim