lekarz Lalita Malinowska

Lekarz rodzinny, Pediatra

Jestem bardzo zadowolona zawsze mozna podejsc z problem i zawsze pani doktor znajdzie rozwiazanie jest bardzo cierpliwa z przyjemnoscia sie przychodzi

Jedyna lekarka z powołania na obecną chwilę takiego lekarza to na ramieniu szukać leczy mnie i dzieci

lekarka dobra ale reszta pozostawia wiele do .zyczenia recepcjonistki wa.zniejsze od króla nie pamiętam kiedy byłam u Pani Doktor ,ponieważ nie mogę się do niej dostać w rejestracji o godz ósmej ponoć miejsc już nie ma przykro mi

Swietna Pani doktor! Leczy moje dzieci, męża i mnie! Zawsze trafnie dobiera leki, miła uprzejma itd.Doświadczony lekarz z powołaniem! Polecam! !!

do Pani dr chodzimy od roku.mądra i bardzo pomocna lekarka.takiej pomocy nie miałam od poprzedniego lekarza.badania robi.antybiotyk to u niej ostatecznośc.od wielu wielu ludzi słyszałam opinie o niej.W wielu powaznych przypadkach gdzie inni sie mylili ona trafila z diagnoza-na szczescie bo życie uratowała nie raz.wszystkiego dobrego dla Pani doktor))

Najlepszą doktor jaką znam. Nigdy niczego nie bagatelizować a wręcz niepewności kieruje na dodatkowe badania! Prawdziwy lekarz z powołania!

Wspaniała lekarka z powołania, bardzo kompetentna, moje dzieci uwielbiają Panią doktor. Polecam.

Polecam. Leczy mnie od 20 lat. Bardzo oddana pacjentom,a przy tym kompetentna, doświadczona i po prostu ludzka. Nie odmawia kierowania na badania co, jak słyszę od znajomych, jest dość częstą praktyką wśród lekarzy. Przecież trzeba badać krew co jakiś czas... Uważnie słucha, nie bagatelizuje niczego.

jestem bardzo zadowolona zawsze ide do tej lekarki jak by byli wszyscy lekarze jak ta pni doktor to wszyscy byli szczesliwi

Super lekarz! Nic dodać nic ująć... Szkoda że takich lekarzy jest niweielu

Super lekarz! Nic dodać nic ująć... Szkoda że takich lekarzy jest niweielu