Laryngolog

34-700 Rabka-Zdrój

Człowiek o sile spokoju! Porządny lekarz i człowiek. Syn został wyleczony a nie zaleczony. Polecam.

Szydłowska 36a
60-651 Poznań

Człowiek z wielkim doświadczeniem zawodowym. Mimo tytułów (nie tylko naukowych) nie wynosi się i nie wymądrza się przed pacjentem. Jeśli jest taka potrzeba kieruje na dodatkowe badania (mnie skierował -oprócz audiogramu- na NMR oraz na konsultację neurochirurgiczną i wyszło... oprócz uszkodzenia ucha wewnętrznego, uszkodzenie pourazowe rdzenia kręgowego). Zauważam że Pan Prof. Jerzy Zakrzewski posiada nie tylko dużą wiedzę w zakresie otorynolaryngologii, ale też w pokrewnych dziedzinach medycyny.

Sienkiewicza 98 lok. 7
50-348 Wrocław

pełny profesjonalizm, lekarz od którego bije ciepło, spokój , od razu wzbudza zaufanie ,konkretny w ocenie bezpośredni POLECAM

Jaśminowa 1
58-160 Świebodzice

Polecam, bardzo uprzejmy, cierpliwy, a przede wszystkim profesjonalista!

Gabinet Laryngologiczny Ramzes Stańczyk

95-060 None

To była bardzo dobra wizyta u Pana doktora, biorąc dodatkowo pod uwagę, że dotyczyła mojego niepełnosprawnego syna. Tak jak w każdym innym przypadku, podejście do syna wymagało niestandardowego podejścia - ponieważ m.in. nie mówi. W tej sytuacji wyszła bardzo dobra i potrzebna współpraca lekarz-rodzic, ponieważ proszę sobie wyobrazić poziom zachowania 2-3 latka przy fizjonomii 14 latka. Dlatego bardzo wysoko oceniam kompetencje i postawę Pana doktora, który przeprowadził profesjonalnie diagnozę i ...
Opinia dodana przez: PiotrO

Gabinet stomatologiczny ABC stomatologii
Kościuszki 16 /5
45-062 Chwałkowice, Opole

Zdecydowanie POLECAM-wspaniały lekarz i człowiek.:)

Pakuły 13
41-706 Ruda Śląska

Jak najbardziej godzien polecenia, trafna diagnoza i wielka pomoc w skutecznym leczeniu.

lekarz Piotr Sternicki

Lekarz medycyny pracy, Laryngolog

pl. Żeromskiego 5 lok. 1
47-100 Strzelce Opolskie

Naprawde po długich podróżach po różnych lekarzach w Opolu , Zabrzu, którzy nie potrafili wyleczyć mi ucha , trafiłam do Pana doktora lek odrazu pomógł, i moge cieszyć się w koncu zdrowiem ! Polecam!
Opinia dodana przez: Martyna

derm-al

Wyścigi, Sopot

miły, konkretny, wzbudzający zaufanie, polecam

SZPITAL NA WYSPIE
ŻARY
68-200 Żary

Byłam z dzieckiem u tego lekarza i chciałam serdecznie polecić jego osobę. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Ponieważ nie znaliśmy lekarza, była to pierwsza nasza wizyta, miałam obawy, czy dziecko /5 latek/się nie wytraszy (przez telefon zdawkowy). Pan doktor obejrzał dziecko, bardzo trafnie zdiagnozował, uspokoił nas. Okazało się, ze przepisany przez pediatrę tego samego dnia antybiotyk, jest zupełnie zbędny (!!!) i dzięki Panu doktorowi dziecko nie zostało narażone na niepotrzebne podanie silnego ...
Opinia dodana przez: Hanka