Katowice Laryngolog

Czy chodziło Ci o lekarzy:

Piłsudskiego 14/5
49-300 Brzeg

wspaniały lekarz, do pacjenta podchodzi z troską i zrozumieniem, zawsze wytłumaczy co i jak, jestem bardzo zadowolona z wizyt u pani doktor

Opinia dodana przez: Alina

NZOZ INTER-MED S.C.
ulica Grabowa 32
40-172 Katowice

Bardzo konkretna lekarka. Po szczegółowym zbadaniu przedstawia pacjentowi szczegółowo stwierdzoną chorobę czy nieprawidłowości. Miła. Ma też b.dobre podejście do dzieci.
Polecam.

Polecam.

Opinia dodana przez: Anna

Gabinet Lekarski

40-832 Katowice

Profesjonalny. Rzeczowy. Uprzejmy. Fachowiec w każdym calu. Gorąco polecam. W listopadzie 2013 Pan Doktor zakładał synkowi dren i usuwany trzeci migdał. Poszło szybko i bez problemów. To co ważne - miałam wyjaśnione przed zabiegiem co Kubuś będzie miał robione, a po w jakim stanie było ucho i migdał. Bardzo dobry kontakt z lekarzem. Doktor chętnie odpowiadał na moje dość dociekliwe pytania:). Potrafił uzasadnić i przekonać mnie o potrzebie drenu tylko lewego ucha (jak się okazało słusznie bo z prawym do dnia dzisiejszego wszystko ok.) mimo, że dwóch innych lekarzy zdiagnozowało do zabiegu oboje uszu. Z takim wskazaniem przyszliśmi do szpitala. Byliśmy w Szpitalu Mavit w Katowicach. Świetne warunki. Przemiły personel z jednym koszmarnym wyjątkiem -starszy Pan lekarz.

Opinia dodana przez: Małgorzata Wereda

ulica Tysiąclecia 39/19
40-875 Katowice

Jeśli to jest ta sama pani doktor co pracuje w szpitalu nr 1 w Sosnowcu.to naprawdę polecam. Kompetencja i uprzejmość.rzadko się teraz to zdarza)w tym pędzie jakim żyjemy.

Opinia dodana przez: Anna

Katowice

Pan Doktor Łukasz Kulesa jest w 100% godny polecenia! Kompetentny, dokładny, cierpliwy i uprzejmy. Pierwsza wizyta i bardzo pozytywne wrażenie.

Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Joanna Zimmer-Nowicka

Audiolog, Foniatra

Klonowa 22
40-168 Katowice

Pani doktor pomogła mojej córce dwukrotnie.Ale ten drugi raz to prawdziwy "majstersztyk" lekarski. Z nierozpoznanym przez pięciu: słownie "pięciu" lekarzy w tym 3 dr n med. laryngolodzy kokluszem Pani Doktor na wysłanego do niej emaila z objawami choroby odpowiedziała, zadając przy tym kilka pytań i zlecając 4 badania.Fakt że badania robiłam prywatnie, ale już po drugim badaniu było wiadomo że córka choruje na koklusz. Pytanie moje brzmi: co robiło tych 5 lekarzy u których byłam płacąc im niemałe pieniądze i którym aż do znudzenia opowiadałam objawy choroby córki.Szkoda że w Katowicach Pani doktor Zimmer-Nowicka nie przyjmuje częściej.

Laryngolog Katowice lek. med. Mariusz Cofała

lek. med. Mariusz Cofała

Laryngolog dziecięcy, Laryngolog

Śląskie Centrum Laryngologii Dziecięcej
ul. Jutrzenki 1/15
Katowice

Kompetentny, rzeczowy i profesjonalista. Polecam. Byliśmy u różnych laryngologów a w końcu leczenie u pana doktora.

Opinia dodana przez: Linus de Almeida

Samodzielny Ośrodek Rehabilitacyjno-Oświatowy dla Dzieci Niepełnosprawnych Centrum Rozwoju Dziecka
Ułańska 5a
40-887 Katowice

Polecam rodzicom Przedszkolaków nękanych ciągłymi zapaleniami uszu i zatok. Fantastyczne podejście do dzieci i zestresowanych rodziców :) Dzięki Panu Doktorowi mój mąż zdecydował się na operację przegrody nosowej, z którą zwlekał 20 lat. Pan Doktor Oleksiak jest lekarzem godnym polecenia i zaufania.

Opinia dodana przez: Gosia

Centrum Medyczne TOMMED II Sp. z o.o.
ulica Fredry 22

40-145 Katowice

Rewelacyjny specjalista. typowy lekarz z powołania. Polecam

Rewelacyjny specjalista. typowy lekarz z powołania. Polecam

Katowice

Pana dr Palucha polecilam znajomej z polecenia innej znajomej, ktora jest bardzo zadowolona z leczenia doktora. Byla prywatnie na wizycie. Czytajac wszystkie komentarze wiekszosc osob jest zadowolona a nawet b.zadowolona z przebiegu wizyty. Niezadowoleni sa ci ktorzy byli leczenie na fundusz. Zastanawia mnie czy ten dr rzeczywiscie ma dwa oblicza. Na fundusz jest dr Jekyll'em a prywatnie Hyde? Podwojna osobowosc?

Opinia dodana przez: ania