Laryngolog Kraków

lekarz Renata Kopta

UL. LWOWSKA 17/1

Lekarka godna polecenia uprzejma kompleksowe podejście do pacjenta.Prowadzi całą moją rodzinę i jestem bardzo zadowolona
Opinia dodana przez: Beata Wojciechowska

Akmed

Kraków

Fantastyczny lekarz !! Świetnie zajął się moim Tatą, który miał guza na nerwie twarzowym. Zrobił świetną robotę, blizna jest naprawdę nieduża, wszystko dobrze się goi. Pan Doktor ma świetne podejście do pacjentów, liczy się dla niego przede wszystkim człowiek. Interesuje się pacjentem nawet długo po tym jak wyjdzie on ze szpitala po zabiegu. Naprawdę polecam !

dr n. med. Anna Konieczna

Otolaryngolog, Laryngolog

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11

PANI DOKTOR bardzo kompetentna dostałam się do niej skierowana od innego lekarza z tej jednostki. uważam że tak powinno się traktować pacjenta .Syn został bardzo dokładnie przebadany nie wiedziałam że w jednej przychodni można zrobić tyle badań, i jeszcze nie oszczędza sie na skierowaniach na badaniach.Na wizytach prywatnych robi się mniej.Synek został zdiagnozowany i po 2 miesiącach wyleczony , a wcześniejsza walka trwała kilka lat polecam serdecznie

Masarska 7 lok.2
Kraków

Bardzo fajna lekarka, rzeczowa i uprzejma. Pracuje głosem i zawsze wyratuje mnie z najgorszej sytuacji.

LARMED
ul.Lwowska 17/1
Kraków

W listopadzie miałam operację zatok na klinice CMUJ. Mieli mi również przestawić przegrodę, ale zrobili tylko zatoki. Nie zapłaciłam lekarzowi przed operacją, bo nie miałam pojęcia, że jest to rzecz obligatoryjna. W związku z tym tak mnie zbluzgał po operacji, jak jeszcze leżałam na intensywnej terapii, że potem przez dwa tygodnie nie mogłam się pozbierać. Potem zrobił mi się w zatokach taki stan zapalny, że w 3 tygodnie po operacji ...

Szpital Zakonu Bonifratrów
Trynitarska 11

Bardzo rozsądny i konkretny lekarz. Fachowiec wysokiej klasy. Leczyłem u niego zatoki, podszedł do tematu bardzo rzetelnie.
Opinia dodana przez: Wojciech

UL. LWOWSKA 17/1

Jestem pacjentką z CenterMed i muszę powiedzieć, że zarówno lekarz jak i reszta załogi to profesjonaliści wysokiej klasy. Dr Woś to świetny diagnosta, od razu w przeciwieństwie do poprzedniego lekarza u którego byłam wystawił dobrą diagnozę i rozpoczął leczenie. Polecam
Opinia dodana przez: Diana

lekarz Marcin Mochocki

UL. LWOWSKA 17/1

Miałam ostatnio usuwane migdałki u dr Mochockiego. Muszę powiedzieć, że to bardzo dobry lekarz, niezwykle dokładny i staranny. Umie też rozmawiać z pacjentami i wie jak ich uspokoić przed zabiegiem :)
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Klaudia Cierniak-Kożuch

Zespoły Wyjazdowe
św. Łazarza 14

Bardzo dobre wrażenie, kompetentna, doskonała znajomość zagadnień
medycznych, b.dobre podejście do dziecka. Pani doktor budzi zaufanie, a jej
diagnozy są trafne. Trafiłam do niej dzięki poszukiwaniom w internecie i
nie zawiodłam się. Super lekarz!! Z powołania, oddany swej pracy. Po
wizycie, zaaplikowanych lekach synek czuje się o niebo lepiej. Polecam na
trudne konsultacje laryngologiczne.
Opinia dodana przez: koniczka

Klinika Krakowska

Kraków

Z całego serca nie polecam doktora Bartnika. Nie wiem jak taki człowiek w ogóle może mieć tytuł lekarza. Podając wszystkie swoje dolegliwości związane z zatokami oraz niepoprawne wyniki badań rezonansu magnetycznego i prześwietlenia zatok (skierowanie dostałam od lekarza rodzinnego, nie od pana bartnika, który dawno powinien to zrobić ponieważ to nie była pierwsza wizyta u niego), pan doktor powiedział, że nie ma pojęcia co robić.
Stwierdził, że zawsze jak ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

Laryngolodzy w Krakowie