Laryngolog Kraków

Klinika ORL
ul.Śniadeckich 2
Kraków Kraków

Bardzo, bardzo chwalę i cenię Panią dr Agnieszkę Morawską.
Panią doktor poznałam na wizytach w przychodni na os.Uroczym w Nowej Hucie. Jest kompetentna, uprzejma i wzbudza zaufanie moje jak i innych pacjentów ( wiem z rozmów tzw.korytarzowych ).
Na pewno nie zmienię lekarza tej profesji a dodam, że wszystkim będę polecać Panią doktor.

lekarz Renata Kopta

UL. LWOWSKA 17/1

Lekarka godna polecenia uprzejma kompleksowe podejście do pacjenta.Prowadzi całą moją rodzinę i jestem bardzo zadowolona
Opinia dodana przez: Beata Wojciechowska

dr n. med. Anna Konieczna

Otolaryngolog, Laryngolog

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11

PANI DOKTOR bardzo kompetentna dostałam się do niej skierowana od innego lekarza z tej jednostki. uważam że tak powinno się traktować pacjenta .Syn został bardzo dokładnie przebadany nie wiedziałam że w jednej przychodni można zrobić tyle badań, i jeszcze nie oszczędza sie na skierowaniach na badaniach.Na wizytach prywatnych robi się mniej.Synek został zdiagnozowany i po 2 miesiącach wyleczony , a wcześniejsza walka trwała kilka lat polecam serdecznie

Masarska 7 lok.2
Kraków

Bardzo fajna lekarka, rzeczowa i uprzejma. Pracuje głosem i zawsze wyratuje mnie z najgorszej sytuacji.

LARMED
ul.Lwowska 17/1
Kraków

W listopadzie miałam operację zatok na klinice CMUJ. Mieli mi również przestawić przegrodę, ale zrobili tylko zatoki. Nie zapłaciłam lekarzowi przed operacją, bo nie miałam pojęcia, że jest to rzecz obligatoryjna. W związku z tym tak mnie zbluzgał po operacji, jak jeszcze leżałam na intensywnej terapii, że potem przez dwa tygodnie nie mogłam się pozbierać. Potem zrobił mi się w zatokach taki stan zapalny, że w 3 tygodnie po operacji ...

Szpital Zakonu Bonifratrów
Trynitarska 11

Bardzo rozsądny i konkretny lekarz. Fachowiec wysokiej klasy. Leczyłem u niego zatoki, podszedł do tematu bardzo rzetelnie.
Opinia dodana przez: Wojciech

UL. LWOWSKA 17/1

Jestem pacjentką z CenterMed i muszę powiedzieć, że zarówno lekarz jak i reszta załogi to profesjonaliści wysokiej klasy. Dr Woś to świetny diagnosta, od razu w przeciwieństwie do poprzedniego lekarza u którego byłam wystawił dobrą diagnozę i rozpoczął leczenie. Polecam
Opinia dodana przez: Diana

lekarz Marcin Mochocki

UL. LWOWSKA 17/1

Miałam ostatnio usuwane migdałki u dr Mochockiego. Muszę powiedzieć, że to bardzo dobry lekarz, niezwykle dokładny i staranny. Umie też rozmawiać z pacjentami i wie jak ich uspokoić przed zabiegiem :)
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Klaudia Cierniak-Kożuch

Zespoły Wyjazdowe
św. Łazarza 14

Bardzo dobre wrażenie, kompetentna, doskonała znajomość zagadnień
medycznych, b.dobre podejście do dziecka. Pani doktor budzi zaufanie, a jej
diagnozy są trafne. Trafiłam do niej dzięki poszukiwaniom w internecie i
nie zawiodłam się. Super lekarz!! Z powołania, oddany swej pracy. Po
wizycie, zaaplikowanych lekach synek czuje się o niebo lepiej. Polecam na
trudne konsultacje laryngologiczne.
Opinia dodana przez: koniczka

Klinika Krakowska

Kraków

Z całego serca nie polecam doktora Bartnika. Nie wiem jak taki człowiek w ogóle może mieć tytuł lekarza. Podając wszystkie swoje dolegliwości związane z zatokami oraz niepoprawne wyniki badań rezonansu magnetycznego i prześwietlenia zatok (skierowanie dostałam od lekarza rodzinnego, nie od pana bartnika, który dawno powinien to zrobić ponieważ to nie była pierwsza wizyta u niego), pan doktor powiedział, że nie ma pojęcia co robić.
Stwierdził, że zawsze jak ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

Laryngolodzy w Krakowie