Laryngolog Kraków

- 59 lekarzy

Centrum Medyczne Krowodrza
Wrocławska 53
30-011 Kraków

Średnia ocen: 4,7/5
Korzystałem z usług tej Pani i prywatnie i poprzez NFZ, co prawda nie dokońca rozwiązała mój problem ,ale przynajmniej mnie nie zbywała i nie twierdziła że udaję. Pani Doktor ma wielką wiedzą a co najważniejsze podczas każdej wizyty dla każdego pacjenta ma indywidulany tor leczenia. tzn. najpierw kupic taki lek, zrobic takie badanie jesli wyjdzie dobrze to zrobimy takie jesli nie to wprowadzimy leczenie itp.
Nie bagatelizuje żadnych objawów ...
Opinia dodana przez: Anonim
+1 więcej

Gabinet
os. Centrum A 12
31-922 Kraków

Średnia ocen: 4,6/5
Dzieki Panu doktorowi uwilnilam się od anginy i duomoxu, ktorym bylam faszerowan co dwa tygodnie po nawrotach choroby. Gdyby nie pan doktor dawno już wachalabym kwiatki od spodu. Pan doktor rozpoznał napastnika i postanowil usunąć go operacyjnie. Dzis jestem zdrową rybą a wspomnienia super lekarza sprzed 15lat nie zgasly. Pelen profesjonalizm i respekt. Pilnie poszukiwany bo dzis dwójka dzieciaków daje mi w kość. Bede wdzieczna za namiary na maila.
Opinia dodana przez: Basia
+1 więcej

ontolaryngologia

Kraków

Średnia ocen: 4,6/5
Bardzo proszę o jakieś namiary do Pana doktora. Wiem, że przyjmuje w przychodni w krk na ul. zachodniej, ale są długie terminy oczekiwania. czy ktoś może mi pomóc??
Opinia dodana przez: Basia

lekarz Kazimierz Głowacki

Laryngolog dziecięcy, Laryngolog

liczba opinii: 8

+1 więcej

Gabinet
ulica Zachodnia 5/7a
30-350 Kraków

Średnia ocen: 4,4/5
Niestety pomimo 3 wizyt u doktora Głowackiego cały czas byłem przez niego błędnie diagnozowany, dostawałem kolejne antybiotyki (które tylko pogarszały mój stan) oraz mało skuteczne leczenie objawowe. Mój stan po "leczeniu" u doktora stał się dość ciężki (kilka dni spania po 2-3h na dobę, bardzo gwałtowne poranne ataki kaszlu i kataru, ucisk w górnej części klatki, świszczący oddech, duszności). Doktor Głowacki potrafił tylko zapisać Thiocodin oraz rozkładać ręce mówiąc, że ...
Opinia dodana przez: Anonim
+1 więcej

Centrum Medyczne Krowodrza
Wrocławska 53
30-011 Kraków

Średnia ocen: 4,3/5
ja mam natomiast dobre doświadczenie jeśli chodzi o kontakt z tym lekarzem. Osobiście nie byłam pacjentką tylko mój chrapiący niemiłosiernie mąż!!! ale terapia dra Wróbla POMOGŁA! oczywiście nie obyło się bez zabiegu, ale od kilku miesięcy śpię... :)
Opinia dodana przez: Anonim

Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego
os. Na Skarpie 66
31-913 Kraków

Średnia ocen: 4,3/5
Trafna diagnoza choroby i skuteczne leczenie. Wykryła wirusa, który inny lekarz nie potrafił zdiagnozować. Na pewno polecę ją moim znajomym
Opinia dodana przez: Patryk
+1 więcej

Gabinet

Kraków

Średnia ocen: 4,3/5
Specjalista z wyższej półki, Profesor otolaryngologii od Boga, polecam wszystkim, kto ceni swoje zdrowie i liczy na fachową radę i leczenie.
Opinia dodana przez: Prof. dr hab. Anatol Prykarpa
Średnia ocen: 4,3/5
Jako pacjent nie polecam Kajetan. Sześć lat temu zaczęłam tracić słuch w jednym uchu. Lekarz z Włocławka zbagatelizował sprawę, mimo iż byłam prywatnie. Nie podjął właściwego/standardowego leczenia przy nagłej głuchocie. Do Kajetan trafiłam ok. roku później. Usłyszałam, że już jest za późno na próbę ratowania ucha. Ok. Martwego nie wskrzesi.
Co pół roku jeździłam na wizyty kontrolne - żadnych szczegółowych badań mi nie robili. Na ostatniej wizycie lekarka się pyta: ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11
31-061 Kraków

Średnia ocen: 4,3/5
Polecam. Byłam na wizycie z NFZ. Jeszcze nigdy żaden lekarz nie poświęcił mi tyle swojego czasu, a byłam już u wielu z tym samym problemem.
Opinia dodana przez: Anonim

dr Janusz Michalak

Laryngolog dziecięcy, Laryngolog

liczba opinii: 13

+1 więcej

Gabinet
Łużycka 44 / 43
Kraków

Średnia ocen: 4,3/5
Polecam z czystym sumieniem.
Moje dziś 4,5 letnie dziecko leczyło się bezskutecznie na nawracające zapalenie ucha środkowego, wiecznie antybiotyki, wiecznie prawie głuchy. Pan Doktor dostosowywał leczenie do sytuacji, najpierw leczony był actifedem, ew. krople do uszu, sporadycznie antybiotyki. Wspólnie zdecydowaliśmy się wreszcie na zabieg wstawienia drenów do uszu, wykonany przez doktora Michalaka, od 3 miesięcy Kuba nie choruje, a mamy środek sezonu! Dla porównania - rok temu po 3-4 ...
Opinia dodana przez: Anonim

Laryngolodzy w KrakowieCopyright ©2019 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat