Laryngolog Kraków

lek. dent. Łukasz Ścibik

Stomatolog, Laryngolog

NZOZ STOMATOLOGIA PATYKIEWICZ J. Patykiewicz
Kobierzyńska 130/U-1

Młody bardzo miły dentysta i jeszcze mu zależy na ludziach i pracy. Tak jak wszyscy nie przepadam za dentystami, ale ten pan jest bardzo profesjonalny. Byłem na NFZ i zostałem potraktowany bardzo miło. To samo moja żona. Co prawda czekałem godzinę bo pan dentysta nie umie odmawiać ludziom i mówić, że ich nie przyjmie ale to jest na plus. A igły przy znieczuleniu wcale nie czułem i powiem, że z ...
Opinia dodana przez: Maverick

lekarz Ewa Szymczuk

Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego
os. Na Skarpie 66

Trafna diagnoza choroby i skuteczne leczenie. Wykryła wirusa, który inny lekarz nie potrafił zdiagnozować. Na pewno polecę ją moim znajomym
Opinia dodana przez: Patryk

dr n. med. Kazimierz Kot

Szpital Zakonu Bonifratrów
Trynitarska 11

Nie rozumiem jak można przeklinać do pacjenta.
Specjalista z wyższej półki, Profesor otolaryngologii od Boga, polecam wszystkim, kto ceni swoje zdrowie i liczy na fachową radę i leczenie.
Opinia dodana przez: Prof. dr hab. Anatol Prykarpa

dr n. med. Marek Westrych

Laryngolog

Ordynator Oddziału Otolaryngologicznego Szpitala Specjalistycznego im.G.Narutowicza

Kraków

Kompetentny,uprzejmy, konkretny.Bardzo dba o dzieci,potrafi z nimi rozmawiać i wzbudzać ich zaufanie.Leczył moja córke i syna znajomych.Dzięki diagnozie postawionej prze Niego i przeprowadzonyym zabiegu dzieci Ewa, Tomek rozwijały się normalnie i są zdrowe.

lekarz Marta Szałapata-Kraśniak

Laryngolog, Foniatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej TRIMED
KAZIMIERZA WIELKIEGO 118/4

Do Pani Doktor trafiłam po kilku źle postawionych diagnozach przez innych laryngologów.
Bez problemu dostałam skierowanie na dodatkowe badania. Podczas kilku konsultacji była bardzo dokładna, skrupulatna i rzeczowa. Była jedynym lekarzem w Krakowie, który po kilku latach zdiagnozował i wyleczył moją przypadłość. Jak dla mnie najlepszy laryngolog! Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Bożena

Jan Woś

NZOZ CENTRUM MEDYCZNE LARMED
UL. LWOWSKA 17/1

Jestem pacjentką z CenterMed i muszę powiedzieć, że zarówno lekarz jak i reszta załogi to profesjonaliści wysokiej klasy. Dr Woś to świetny diagnosta, od razu w przeciwieństwie do poprzedniego lekarza u którego byłam wystawił dobrą diagnozę i rozpoczął leczenie. Polecam
Opinia dodana przez: Diana

lekarz Jerzy Wróbel

Centrum Medyczne Krowodrza
Wrocławska 53

ja mam natomiast dobre doświadczenie jeśli chodzi o kontakt z tym lekarzem. Osobiście nie byłam pacjentką tylko mój chrapiący niemiłosiernie mąż!!! ale terapia dra Wróbla POMOGŁA! oczywiście nie obyło się bez zabiegu, ale od kilku miesięcy śpię... :)

lek. med. Grażyna Król-Kisiel

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11

Polecam. Byłam na wizycie z NFZ. Jeszcze nigdy żaden lekarz nie poświęcił mi tyle swojego czasu, a byłam już u wielu z tym samym problemem.

dr Maciej Wiatr

Polesie

Kraków

Bardzo polecam Pana dr. M. Wiatra operował mnie na Śnadeckich w Krakowie. Wszystko odbyło się na NFZ. Żadnych problemów z wizytami kontrolnymi co przy biurokracji jakiej wymaga NFZ jest moim zdaniem niespotykane. Pełne wyjaśnienie tak choroby jak i leczenia. Delikatny sposób obchodzenia się z pacjentem (w moim przypadku kanał słuchowy dość wrażliwy na ból). Jestem bardzo zadowolony i wdzięczny Panu dr. Wiatrowi. Istnieją jeszcze lekarze dla których pacjent jest najważniejszy.

Laryngolodzy w Krakowie