Laryngolog Kraków

- 59 lekarzy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej TRIMED
KAZIMIERZA WIELKIEGO 118/4
30-082 Kraków

Średnia ocen: 4,3/5


jeżeli ktoś ma problem ze słuchem to serdecznie polecam. Jestem osobą słabosłyszącą i gdyby nie Pani doktor to dalej uważano by mnie za osobę upośledzoną. Wystarczyła dobra diagnostyka pomoc w wyborze aparatów , pomoc w poszukaniu logopedy, psychologa i....... teraz kończę studia.Zawsze gdy mam problem to Pani Doktor Ania (bo tak od dziecka ją nazywam) pomaga .Dlatego serdecznie polecam
Opinia dodana przez: magda
+1 więcej

Gabinet

Kraków

Średnia ocen: 4,1/5
Bardzo dobry lekarz , także sympatyczny człowiek. Usuwał mi migdałki przy znieczuleniu miejscowym.Zrobił to prawie bezboleśnie , a po zabiegu pilnie doglądał.Wyszłam do domu bez chwili bólu związanego z zabiegiem.
Opinia dodana przez: Elżbieta
+4 więcej

Polesie

Kraków

Średnia ocen: 4,1/5
Bardzo polecam Pana dr. M. Wiatra operował mnie na Śnadeckich w Krakowie. Wszystko odbyło się na NFZ. Żadnych problemów z wizytami kontrolnymi co przy biurokracji jakiej wymaga NFZ jest moim zdaniem niespotykane. Pełne wyjaśnienie tak choroby jak i leczenia. Delikatny sposób obchodzenia się z pacjentem (w moim przypadku kanał słuchowy dość wrażliwy na ból). Jestem bardzo zadowolony i wdzięczny Panu dr. Wiatrowi. Istnieją jeszcze lekarze dla których pacjent jest najważniejszy.
Opinia dodana przez: Anonim
+1 więcej

Szpital Dziecięcy
Wielicka 265
30-663 Kraków

Średnia ocen: 3,9/5
Pani Nina jest super lekarzem. Podziwiam ją za to, że pomimo swojej codziennej bieganiny w Prokocimiu jest uśmiechnięta, życzliwa dla dzieciaczków. Zabiegi robi profesjonalnie. Jest też " równa" nie uderzyła jej woda sodowa do głowy. Pani Nino dzięki wielkie za wszystko!
Opinia dodana przez: Jarosław
+1 więcej

WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im.L. RYDYGIERA
os. Złotej Jesieni 1 31-826 KRAKÓW
31-826 Kraków

Średnia ocen: 3,9/5
Pan doktor to empatyczny człowiek . Bardzo dobry profesjonalista w swojej dziedzinie . Trafiłam do niego z polecenia i nie żałuję. Szybko postawił diagnozę i wskazał prawidłową decyzję o sposobie leczenia . Zlikwidował skutek i przyczynę problemów z zatokami . Szczerze polecam jesli szukacie dobrego laryngologa i specjalisty w dziedzinie zabiegów endoskopowych .
Opinia dodana przez: Małgorzata

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabinet Lekarza Rodzinnego
Wierzyńskiego 6
30-198 Kraków

Średnia ocen: 3,7/5
bardzo dobry lekarz, polecam z czystym sumieniem! kompetentna, konkretna i bardzo sympatyczna!
Opinia dodana przez: Anonim

inter-medicus
szwedzka27
30-315 Kraków

Średnia ocen: 3,7/5
Polecam, gdy miałem 17 lat wyleczył moje przewlekle zapalenie gardła. Doktor nauk medycznych godny polecenia.
Opinia dodana przez: Kamil

Gabinet
ulica Majora 5/1
31-422 Kraków

Średnia ocen: 3,6/5
Wielu pacjentów krytykuje go za opryskliwy sposób bycia, ale ja leczę się u niego od dawna (rzadko choruję, ale raz na rok lub raz na dwa lata mam z nim kontakt) i wiem, że to tylko pozorna nieuprzejmość. Po prostu trzeba umieć z nim rozmawiać. Gdy się do niego uśmiecham, on od razu odwzajemnia uśmiech. Na życzliwość odpowiada życzliwością.
Zawsze tłumaczy, co się dzieje, jakie były przyczyny choroby lub złego ...
Opinia dodana przez: Anonim

5 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krakowie

30-901 Kraków

Średnia ocen: 3,6/5
Lekarz, który ma szerokie podejście do pacjenta, bierze pod uwagę różne inne rzeczy mogące być źródłem choroby. Widać, że naprawdę chce pomóc osobie, która przychodzi po poradę a nie tylko "odbębnić". Nie mam zastrzeżeń i polecam.
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet
Piotra Stachiewicza 44 (Azory)
31-328 Kraków

Średnia ocen: 3,5/5
Jedynym mankamentem było to, że nie dostałam bezpośredniego skierowania na badania tylko musiałam się udać do lekarza pierwszego kontaktu po skierowania. Pani doktor przebadała mnie wysłuchała o wszystkich moich objawach. Była bardzo miła i uprzejma :)
Opinia dodana przez: Anonim

Laryngolodzy w KrakowieCopyright ©2019 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat