Laryngolog Kraków

lekarz Wanda Masłowska-Harabasz

Laryngolog

Piotra Stachiewicza 44 (Azory)

Jedynym mankamentem było to, że nie dostałam bezpośredniego skierowania na badania tylko musiałam się udać do lekarza pierwszego kontaktu po skierowania. Pani doktor przebadała mnie wysłuchała o wszystkich moich objawach. Była bardzo miła i uprzejma :)

lekarz Teresa Wojtyła-Baran

Szpital Dziecięcy
Wielicka 265

Trudno opisać to, co spotkało mnie i mojego 4-letniego synka. Trafiliśmy do Prokocimia - do dr Teresy Wojtyła-Baran w sytuacji wymagającej pilnego leczenia. Dziecko leczone trzema antybiotykami - choroba została zaleczona. Wizyty w szpitalu w Prokocimiu całkiem suche, mimo naszych usilnych dociekań przyczyny choroby- nie dostaliśmy odpowiedzi. Do dziecka podchodziła całkiem chłodno, my z mężem nie mogliśmy nawiązać z Panią doktor kontaktu człowiek- człowiek. Po wyjściu ze szpitala postanowiłam mimo ...

dr n. med. Piotr Morawski

Zespoły Wyjazdowe
św. Łazarza 14

Dr Morawski przeprowadził operację mojej przegrody nosowej i małżowin nosowych. Zabieg został przeprowadzony szybko i bezboleśnie. Rezultaty są bardzo duże, oddycha mi się o wiele lepiej niż przed zabiegiem. Serdecznie polecam Dr, ponieważ jest to prawdziwy specjalista, i zarazem bardzo miły człowiek.
Opinia dodana przez: Marek

lek. med. Zuzanna Nowak-Makieła

ulica Zachodnia 5/7a

Pani dr jest typowym przykładem bogini nie lekarza! A już na pewno nie dziecięcego!
Przychodzisz do niej z chorym dzieckiem, ale ona ma już komplet i nie ma mowy by poświęciła 5 min. czasu swojego plątania, bo akurat nie ma kolejnego pacjenta, by tylko zajrzeć do ucha dzieciątka. Primum non nocere - to typowy pseudo-lekarz, który nie kieruje się tą zasadą. Tym bardziej jeśli chodzi o małe dziecko- lekarze powinni ...
Opinia dodana przez: eM
Bardzo dobry specjalista profesjonalne podejście do pacjenta godny polecenia specjalista!
Interesuje się pacjentem nawet długo po tym jak wyjdzie on ze szpitala po zabiegu. Naprawdę polecam !

lekarz Marcin Mochocki

NZOZ CENTRUM MEDYCZNE LARMED
UL. LWOWSKA 17/1

Miałam ostatnio usuwane migdałki u dr Mochockiego. Muszę powiedzieć, że to bardzo dobry lekarz, niezwykle dokładny i staranny. Umie też rozmawiać z pacjentami i wie jak ich uspokoić przed zabiegiem :)
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Klaudia Cierniak-Kożuch

Zespoły Wyjazdowe
św. Łazarza 14

Bardzo dobre wrażenie, kompetentna, doskonała znajomość zagadnień
medycznych, b.dobre podejście do dziecka. Pani doktor budzi zaufanie, a jej
diagnozy są trafne. Trafiłam do niej dzięki poszukiwaniom w internecie i
nie zawiodłam się. Super lekarz!! Z powołania, oddany swej pracy. Po
wizycie, zaaplikowanych lekach synek czuje się o niebo lepiej. Polecam na
trudne konsultacje laryngologiczne.
Opinia dodana przez: koniczka

lekarz Marcin Konior

ontolaryngologia

Kraków

Bardzo proszę o jakieś namiary do Pana doktora. Wiem, że przyjmuje w przychodni w krk na ul. zachodniej, ale są długie terminy oczekiwania. czy ktoś może mi pomóc??
Opinia dodana przez: Basia

lekarz Anna Smarzyńska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej TRIMED
KAZIMIERZA WIELKIEGO 118/4

jeżeli ktoś ma problem ze słuchem to serdecznie polecam. Jestem osobą słabosłyszącą i gdyby nie Pani doktor to dalej uważano by mnie za osobę upośledzoną. Wystarczyła dobra diagnostyka pomoc w wyborze aparatów , pomoc w poszukaniu logopedy, psychologa i....... teraz kończę studia.Zawsze gdy mam problem to Pani Doktor Ania (bo tak od dziecka ją nazywam) pomaga .Dlatego serdecznie polecam
Opinia dodana przez: magda

Rafal Nieckarz

Multimedis

Kraków

Jestem bardzo zadowolony z profesjonalizmu dr Nieckarza. Jestem pacjentem po usunięci migdałów na oddziale gdzie pracuje dr Nieckarz. Na oddziale przebywałem ponad tydzień i mogłem zaobserwować podejście wszystkich lekarzy w stosunku co do pacjentów a w tym również dr Nieckarza. widać, że jest to lekarz wykonujący zawód z pasją, pełnym profesjonalizmem i miłością. Potrafi wysłuchać pacjenta, każdego pacjenta i nie potrafi obojętnie przejść koło osoby, która potrzebuje jego pomocy.
Opinia dodana przez: Staszek

Laryngolodzy w Krakowie