Laryngolog Kraków

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej TRIMED
KAZIMIERZA WIELKIEGO 118/4

jeżeli ktoś ma problem ze słuchem to serdecznie polecam. Jestem osobą słabosłyszącą i gdyby nie Pani doktor to dalej uważano by mnie za osobę upośledzoną. Wystarczyła dobra diagnostyka pomoc w wyborze aparatów , pomoc w poszukaniu logopedy, psychologa i....... teraz kończę studia.Zawsze gdy mam problem to Pani Doktor Ania (bo tak od dziecka ją nazywam) pomaga .Dlatego serdecznie polecam
Opinia dodana przez: magda

Kraków

Bardzo dobry lekarz , także sympatyczny człowiek. Usuwał mi migdałki przy znieczuleniu miejscowym.Zrobił to prawie bezboleśnie , a po zabiegu pilnie doglądał.Wyszłam do domu bez chwili bólu związanego z zabiegiem.
Opinia dodana przez: Elżbieta

Polesie

Kraków

Bardzo polecam Pana dr. M. Wiatra operował mnie na Śnadeckich w Krakowie. Wszystko odbyło się na NFZ. Żadnych problemów z wizytami kontrolnymi co przy biurokracji jakiej wymaga NFZ jest moim zdaniem niespotykane. Pełne wyjaśnienie tak choroby jak i leczenia. Delikatny sposób obchodzenia się z pacjentem (w moim przypadku kanał słuchowy dość wrażliwy na ból). Jestem bardzo zadowolony i wdzięczny Panu dr. Wiatrowi. Istnieją jeszcze lekarze dla których pacjent jest najważniejszy.

Szpital Dziecięcy
Wielicka 265

Pani Nina jest super lekarzem. Podziwiam ją za to, że pomimo swojej codziennej bieganiny w Prokocimiu jest uśmiechnięta, życzliwa dla dzieciaczków. Zabiegi robi profesjonalnie. Jest też " równa" nie uderzyła jej woda sodowa do głowy. Pani Nino dzięki wielkie za wszystko!
Opinia dodana przez: Jarosław

WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im.L. RYDYGIERA
os. Złotej Jesieni 1 31-826 KRAKÓW

Pan doktor to empatyczny człowiek . Bardzo dobry profesjonalista w swojej dziedzinie . Trafiłam do niego z polecenia i nie żałuję. Szybko postawił diagnozę i wskazał prawidłową decyzję o sposobie leczenia . Zlikwidował skutek i przyczynę problemów z zatokami . Szczerze polecam jesli szukacie dobrego laryngologa i specjalisty w dziedzinie zabiegów endoskopowych .
Opinia dodana przez: Małgorzata

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabinet Lekarza Rodzinnego
Wierzyńskiego 6

bardzo dobry lekarz, polecam z czystym sumieniem! kompetentna, konkretna i bardzo sympatyczna!

inter-medicus
szwedzka27

Polecam, gdy miałem 17 lat wyleczył moje przewlekle zapalenie gardła. Doktor nauk medycznych godny polecenia.
Opinia dodana przez: Kamil

ulica Majora 5/1

Wielu pacjentów krytykuje go za opryskliwy sposób bycia, ale ja leczę się u niego od dawna (rzadko choruję, ale raz na rok lub raz na dwa lata mam z nim kontakt) i wiem, że to tylko pozorna nieuprzejmość. Po prostu trzeba umieć z nim rozmawiać. Gdy się do niego uśmiecham, on od razu odwzajemnia uśmiech. Na życzliwość odpowiada życzliwością.
Zawsze tłumaczy, co się dzieje, jakie były przyczyny choroby lub złego ...

5 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krakowie

Lekarz, który ma szerokie podejście do pacjenta, bierze pod uwagę różne inne rzeczy mogące być źródłem choroby. Widać, że naprawdę chce pomóc osobie, która przychodzi po poradę a nie tylko "odbębnić". Nie mam zastrzeżeń i polecam.

Piotra Stachiewicza 44 (Azory)

Jedynym mankamentem było to, że nie dostałam bezpośredniego skierowania na badania tylko musiałam się udać do lekarza pierwszego kontaktu po skierowania. Pani doktor przebadała mnie wysłuchała o wszystkich moich objawach. Była bardzo miła i uprzejma :)

Laryngolodzy w Krakowie