lek. med. Izabela Szydłowska-Belniak

Otolaryngolog, Laryngolog

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "Medivita"
ul. Rejtana 15
02-516 Mokotów, Warszawa

wizyta już od 120
Pani Doktor jest bardzo miła, konkretna, odpowiada chętnie na wszystkie pytania, widać ze ma sporą wiedzę i doświadczenie. Polecam tego lekarza wszystkim!

lek. med. Jan Dąbal

Otolaryngolog, Laryngolog

Centrum Medyczne Rokitek
Rokitek 41a
27-600 Sandomierz

wizyta już od 100
Po roku czasu męczenia się z zatokami Pan Doktor w końcu je wyleczył :) Świetny specjalista a w dodatku bardzo miły. Polecam
Opinia dodana przez: Ewelina
Łódź Laryngolog dr n. med. Izabela Niedźwiecka

dr n. med. Izabela Niedźwiecka

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Śródmieście, Łódź

wizyta już od 200
Dawno już nie spotkałam się z tak profesjonalnym, rzeczowym, uprzejmym i kulturalnym lekarzem!
Pani doktor jest świetnym diagnostą i lekarzem z powołaniem.
Moja córka borykała się z zapaleniem ucha. Byłyśmy u dwóch lekarzy laryngologów w dwóch różnych łódzkich szpitalach ,mimo tego choroba się rozwijała.
Dopiero wizyta u Pani dr.Niedzwiedzkiej - trafna diagnoza i trafione leki już po jednej dobie stosowania przyniosło efekty.
Dziękujemy.

Targ Sienny 7
80-806 Gdańsk

wizyta już od 170
*Rezerwacja wizyty oraz płatność realizowana poprzez sklep MediStore
Wspaniały lekarz i człowiek, co - to trzeba podkreślić- zdarza się ostatnio bardzo rzadko. Kompetentny, profesjonalny, dokładnie przeprowadza wywiad i badanie, bardzo trafnie diagnozuje, świetnie tłumaczy i jest niezwykle uprzejmym człowiekiem. Traktuje przychodzącego człowieka partnersko a nie z góry. Pan Doktor był 5! lekarzem u którego byłam i jestem zachwycona podejściem, wytłumaczeniem i przepisanymi , prostymi, środkami. Zdecydowanie polecam.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Andrzej Hejduk

Centrum Medicover Gliwice
Gruszczyńskiego 2/4
44-100 Gliwice

wizyta już od 170
*Rezerwacja wizyty oraz płatność realizowana poprzez sklep MediStore
Pan dr Andrzej Hejduk uratował moje zdrowie i psychikę. Nie wiem czy ktoś przeżywał to, co ja i może niewielu to zrozumie, ale w końcu zaczęłam normalnie oddychać ! Po trzech latach zatkanego nosa, świstach, braku zapachów i smaków wreszcie mogę normalnie funkcjonować. Zamiast zająć się życiem zaczęłam myśleć tylko o tym jak sobie ulżyć i w jaki sposób odetkać zatoki, aż w końcu wpadłam w wir korzystania z kropli ...
Opinia dodana przez: Sabina

dr Janusz Mamicki

116 SZPITAL WOJSKOWY Z PRZYCHODNIĄ
ul. Wróblewskiego 46
45-759 Chwałkowice, Opole

Nie mam pojęcia czego ludzie się tak czepiacie człowieka- niesympatyczny??? to proponuję pojechać z dzieckiem na do WCM w nocy i trafić na SOR tam to jest sympatycznie jak.... tłumaczenie choroby- nie ma cudów jest medycyna a jak czegoś nie rozumiesz są ogólnodostępne encyklopedie. JA poszłam z moją 5 letnią córką na usunięcie migdała. Dziecko nie bało się lekarza bo zbadał dokładnie, szybko i bezboleśnie. Operacja przebiegla bardzo szybko i ...
Opinia dodana przez: Magdalena
Komorów Laryngolog lek. med. Rafał Chmielewski

lek. med. Rafał Chmielewski

ORL - Laryngolog Rafał Chmielewski
Brzozowa 77
05-806 Komorów

wizyta już od 100
Od pewnego czasu regularnie badam się u Pana Rafała którego polecili mi moi zadowoleni koledzy. Jestem bardzo zadowolony z podejścia Pana Doktora do mojego przypadku oraz sposobu leczenia i informowania mnie. Bardzo profesjonalne podejście a do tego bardzo fajny jako człowiek. Polecam
Opinia dodana przez: Grzegorz J.

dr n. med. Małgorzata Piaskowska

Laryngolog, Foniatra

Centrum Medyczne Damiana - Foksal
Folsal 3/5
00-366 Śródmieście, Warszawa

wizyta już od 160
Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Doktor poświęciła mi dużo czasu i dokładnie wysłuchała! Chciałabym żeby wszyscy lekarze mieli takie podejście!
Wrocław Laryngolog dr n. med. Marcin Frączek

dr n. med. Marcin Frączek

Pl.Hirszfelda 1/30
53-413 Wrocław

U żadnego lekarza nie spotkałam się z takim zaangażowaniem i wyjaśnieniem problemu zdrowotnego. Rzetelnie, rzeczowo i miło. Polecam.

Opinia dodana przez: anonim