Opolskie Laryngolog

Czy chodziło Ci o lekarzy:

Piłsudskiego 14/5
49-300 Brzeg

wspaniały lekarz, do pacjenta podchodzi z troską i zrozumieniem, zawsze wytłumaczy co i jak, jestem bardzo zadowolona z wizyt u pani doktor

Opinia dodana przez: Alina

116 SZPITAL WOJSKOWY Z PRZYCHODNIĄ
ul. Wróblewskiego 46
45-759 Chwałkowice, Opole

Jestem po wizycie. Bardzo dobry lekarz, osobiście polecam. Jestem zadowolony z pomocy dr Mamickiego.

Gabinet stomatologiczny ABC stomatologii
Kościuszki 16 /5
45-062 Chwałkowice, Opole

Zdecydowanie POLECAM-wspaniały lekarz i człowiek.:)

Zdecydowanie POLECAM-wspaniały lekarz i człowiek.:)

lekarz Piotr Sternicki

Laryngolog, Lekarz medycyny pracy

pl. Żeromskiego 5 lok. 1
47-100 Strzelce Opolskie

Naprawde po długich podróżach po różnych lekarzach w Opolu , Zabrzu, którzy nie potrafili wyleczyć mi ucha , trafiłam do Pana doktora lek odrazu pomógł, i moge cieszyć się w koncu zdrowiem ! Polecam!

Opinia dodana przez: Martyna

Gabinet Ginekologiczny tel.509 089 781
Piastowska 24 lok. 1
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Świetny lekarz, bardzo dobry chirurg zawsze bardzo uprzejmy dla pacjentów. Polecam!

ulica Konpnickiej 1
47-300 Krapkowice

Bardzo miła i kompetentna lekarka. Widać, że rzeczywiście chce pomóc. Godna polecenia. Byłem pod jej opieką w szpitalu oraz w jej gabinecie w Krapkowicach więc wiem o czym mówię.

Opinia dodana przez: Jan Łuczyński

Głubczyce

Znakomity laryngolog i według mnie najlepszy! Szczerze polecam tego specjalistę,Kompetentny i miły lekarz..

Opinia dodana przez: helena

Kępno

Super lekarz,znalazł czas po godzinach ,załatwił sprawę szybko .Zrobił dodatkowe badania.Polecam serdecznie.

ulica Konpnickiej 1
47-300 Krapkowice

Bardzo miła Pani doktor,dobre podejście do dzieci,jak również dobrze postawiona diagnoza chyba o to najbardziej nam wszystkim chodzi

Bohaterów Monte Cassino 3a
49-300 Brzeg

Pan doktor uratował mi słuch już dwukrotnie (perforacja błony bębenkowej z zapaleniem). Polecam go wszystkim znajomym.

Opolskie Centrum Słuchu i Mowy "Medincus"
Wiejska 122B
45-303 Opole

Wspaniały lekarz, o wysokich kompetencjach i ogromnej kulturze osobistej. Bardzo uważnie słucha pacjenta, poświęca mu dużo czasu, bada niezwykle dokładnie. Diagnoza przez nią stawiana jest zaskakująco trafna. U mnie badając gardło i krtań natychmiast wysłała na tomografię i rozpoznała guza płuca. Jestem już po operacji. Dziękuję Pani Doktor za uratowane życie. Oby było więcej takich lekarzy jak Pani Doktor Rychlewska

Opinia dodana przez: Tadeusz