Laryngolog Poznań

UNIWERSYTET MEDYCZNY katedra i klinika chorów wewnętrznych metabolicznych i dietetyki
Poznań ul Przybyszewskiego 49
60-355 Poznań

Wspanialy lekarz ,ale tez przede wszystkim czlowiek. Usmiechnieta,mila i profesjonalna.
Polecam w stu procentach !
wie ktos moze, czy przyjmuje prywatnie ? dokladnie chodzi mi o kontakt do pani doktor.
z gory dziekuje :-)
Opinia dodana przez: Magda

dr hab. n. med. Alicja Sekula

Laryngolog, Foniatra

Wizyty Domowe
Grunwaldzka 66
60-311 Poznań

Jestem pod wrażeniem, że można tak profesjonalnie zbadać pacjenta. Podziwiać fachowe podejście do zaistniałej choroby.
Opinia dodana przez: Jan

Włada 11
61-615 Poznań

Ostatnio poddalem sie zabiegowi usuniecia migdalkow. Podczas calego procesu leczenia obejmujacego diagnostyke, zabieg i leczenie pooperacyjne Dr Sipurzynska-Feder byla niezwykle kompetentna, profesjonalna, z cierpliwoscia wyjasniala trudne zagadnienia, z troska podchodzila do kazdego problemu, a nade wszystko, byla zawsze zyczliwa, uprzejma i gotowa interweniowac w kazdej sytuacji, nawet poza godzinami pracy, poswiecajac swoj czas prywatny. Kazdemu pacjentowi zycze takiej fachowej opieki, co wiecej, uwienczonej wyleczeniem.
Opinia dodana przez: Krzysztof

Poznań ul Przybyszewskiego 49
60-355 Poznań

Polecam Pana Doktora! Byłam u niego kilka razy sama a także z synkiem. Wszystko dokładnie wytłumaczył, synek nie wystraszyl się podczas badania. Kompetentny i miły lekarz.
Opinia dodana przez: marika

Wielkopolskie Centrum Onkologii im. M. Skłodowskiej-Curie
Garbary 15
61-866 Poznań

doktor Piotr jest moim ulubionym laryngologiem, gdy mam problem to idę tylko do niego, znam go od lat i jeszcze nigdy się nie zawiodłem, jestem oddanym pacjentem z czystej wdzięczności.
Opinia dodana przez: Maciej
Byłam na ostrym dyżurze z mężem (mąż stracił słuch w czasie kąpieli w jeziorze),lekarz poświęcił 1,5 godziny czasu.Jest wspaniałym "fachowcem",w dodatku przesympatyczny i skuteczny.
Jeszcze raz bardzo dziękuję za tak wspaniałego specjalistę i za pomoc którą otrzymaliśmy.

Poznań

Profesjonalne podejście, niesamowita cierpliwość w stosunku do dzieci. Diagnoza zawsze trafna i oparta na faktach a nie na domysłach. Polecam wszystkim !!
Opinia dodana przez: Grzegorz

Cieszkowskiego 26
60-462 Poznań

Właśnie wróciliśmy z tygodniowego pobytu na oddziale dr Pawlika. Wspaniały człowiek i lekarz. Wyleczył naszego synka ze schorzenia którego u nas w Szczecinie lekarze nie chcieli się podjąć. Jesteśmy bardzo wdzięczni zarówno jemu jak i cudownemu personelowi oddziału laryngologicznego. DZIĘKUJEMY.

Rumcajsa 2a
61-697 Poznań

Leczę się u Pani dr Nowak od 2009 roku i złego słowa nie mogę powiedzieć o tym lekarzu. Kompetentna, zawsze chętna do pomocy, miłą i serdeczna. Byłam prywatnie i na NFZ. Muszę być pod stałą opieką laryngologa do końca życia więc odwiedzam lekarza regularnie i zawsze jest taka sama. Polecam z czystym sumieniem!
Opinia dodana przez: Ana

Mój Dietetyk - M.P. MEDICAL
Marcelińska 96C/216
Poznań

Bardzo dobrze wykonał zabieg septoplastyki , całkowicie bezboleśnie nawet na drugi czy następne dni.super
Opinia dodana przez: Wiesława

Laryngolodzy w Poznaniu