Filtruj terminy

Laryngolog Sosnowiec

lekarz Anna Orkisz-Popczyk

Zamenhofa 26 lok. 6
Sosnowiec

Cudowna, miła, bardzo kompetentna lekarka , stawia trafne diagnozy, a leczenie ,które wprowadza p. Dr jest skuteczne( po licznych trwających 3 mies. wędrówkach od lekarza do lekarza- po jednej wizycie u p. Dr wreszcie poczułam, że jest mi lepiej, a w efekcie zaaplikowanego leczenia wyzdrowiałam)Dziękuję także za wyjątkowo serdeczny i pełen zrozumienia kontakt z pacjentem- wreszcie Ktoś słuchał co mówiłam i powiązał wydawałoby się nie związane ze sobą objawy. Życzę ...
Opinia dodana przez: Gosia

dr Izabela Wolny

wawel

41-200 Sosnowiec

niestety muszę się zgodzić z moją przedmówczynią. Moje dziecko trafiło do pani dr z zapaleniem ucha, dostaliśmy antybiotyk, kontrola po tygodniu. Teoretycznie ucho było wyleczone. Po kilku dniach dziecko obudziło się w nocy z płaczem twierdząc, że boli je ucho. Był to weekend, więc w poniedziałek po raz kolejny odwiedziliśmy panią dr. Otrzymaliśmy kolejny antybiotyk i maść do ucha, która mieliśmy wcześniej przepisaną. Po tygodniu na kontroli pani dr stwierdziła, ...

dr Ewa Kondracka

Laryngolog, Otolaryngolog

Poliklinika Doktora Bessera
ul. Sucha 7a
41-200 Sosnowiec

polecam! pani doktor przy okazji wizyty odkryła, że mam chorą tarczycę ;p jest bardzo miła!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lekarz Urszula Rajchel

1 Maja 14a
41-200 Sosnowiec

Pani doktor Rajchel do dobry i doświadczony lekarz.Leczę się u niej od lat zarówno ja jak i moja rodzina.Zawsze uzyskujemy skuteczną pomoc

dr n. med. Sylwia Kocierz

Sosnowiec

Pani Dr bardzo rzeczowa i miła. Bardzo dokładnie bada i zagląda we wszystkie zakamarki, jest kompetentna, ma dużą wiedzę i widać u niej profesjonalizm i doświadczenie w pracy laryngologa. Jasno i wyczerpująco tłumaczy informacje dotyczące choroby. Po mimo że byłam umówiona na wizytę publiczną z NFZ to konsultacja trwała jakieś 40 min! i osoby przede mną też długo siedziały w gabinecie, świadczy to o tym że nie żałuje czasu dla ...

lekarz Anna Masior-Bulanowska

Laryngolog, Audiolog

Pawia 3/44
41-200 Sosnowiec

Ja byłam dwa razy, Jutro idę na kontrolę. Leki dobrała skrupulatnie po wynikach z wymazu i prześwietleniu zatok. Pamiętała sama o lekach osłonowych i innych wspomagających leczenie. Zaleciła płukanie zatok antybiotykiem- od niej dowiedziałam się, że mogę to robić w domu a nie jak wcześniej w szpitalu gdzie można złapać niejedną bakterię. Cieszę się, że do niej trafiłam bo wcześniej miałam już dwie nietrafione wizyty u innych lekarzy.
Opinia dodana przez: Gosia

lekarz Wojciech Koss

Sosnowiec

Bardzo spokojny, wyrozumiały, wszystko dokładnie tłumaczy. Nie zdziera z pacjenta morza pieniędzy, skupia się na leczeniu.

Polecam :)
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Agata Szarek

Sosnowiec

Wspaniała, życzliwa pani doktor, która przeprowadziła zabieg w uchu mojej mamy, a następnie bardzo interesowała się procesem gojenia, doradzała i nigdy nie odmówiła pomocy. Dziękuję Pani doktor.
Opinia dodana przez: Artur

lekarz Magdalena Fuch

Poradnia dla Kobiet
Niepodległości 17
41-200 Sosnowiec

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Nie daje bezsensownie antybiotyku, kiedy nie ma takiej potrzeby. Dzięki niej moja córeczka przestała chorować. Doskonała kobieta!
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Magdalena Stodółkiewicz

Kiepury 9
Sosnowiec

Bardzo polecam tego lekarza . Przede wszystkim jest skuteczna w swoim fachu i potrafi wyleczyć pacjenta.Gorąco polecam.

Laryngolodzy w Sosnowcu