Laryngolog Warszawa

Laryngolog

wizyta już od 70

CenterMed
ul. Waryńskiego 10a

Od prawie dwóch lat jestem prowadzony przez Pana doktora po ciężkiej operacji krtani i gardła, którą przeprowadził ze swoim zespołem, wspaniały specjalista, wspaniały człowiek, godny polecenia każdemu kto potrzebuje pomocy i porady.
Opinia dodana przez: Albert
Miałam szczęście, że trafiłam do Pana Doktora. Operacja poszła świetnie, rana się ładnie goi. Pan doktor Bruzgielewicz jest nie tylko profesjonalistą, ale też po prostu życzliwym, empatycznym człowiekiem. A to nie jest wcale mniej ważne. Polecam z pełnym przekonaniem.
Opinia dodana przez: Danuta Wiktoria

Widok 10 (Terapia)

Pani doktor operowała mnie 2 razy, efekt wspaniały. Polecam

szpital banach

Bardzo miła i ładna pani doktor :-) Kompetentna i profesjonalna!

Rembielińska 17 lok. 17/u

Byłem kilkakrotnie u pani doktor na badaniu okresowym do pracy. Wyłapała sama przewlekły problem alergiczny i sama z siebie zaproponowała kolejną wizytę celem już tylko podleczenia go. Zero "spychologii". Zdecydowanie polecam.
Opinia dodana przez: Adam

Centrum Laryngologii i Alergologii, Mille Medica Sp. z o.o.
ul. Lanciego 13

Nie myślałem, że w ramach NFZ będę miał okazję kiedykolwiek spotkać lekarza, który traktuje pacjenta i jego problemy zdrowotne w sposób tak empatyczny, wnikliwy i uprzejmy. Nie skłamię, jeśli powiem, że po jednej wizycie mogę z całą odpowiedzialnością uznać Doktora Ratajczaka za najlepszego lekarza, z jakim w swoim dosyć już długim życiu miałem do czynienia. Pięć gwiazdek to, moim zdaniem, zdecydowanie zbyt niska ocena! Ode mnie co najmniej 10!!!!!
Opinia dodana przez: Zbigniew

lek. med. Krzysztof Czajkowski

Laryngolog

wizyta już od 100

Mazowiecka 11 lok. 45

Wspaniały człowiek, kompetentny, bardzo miły i przy tym ma świetne podejście do dzieci. Szczerze polecam Pana doktora.

lekarz Dorota Piórkowska

Laryngolog dziecięcy, Alergolog

Gabinet Lekarski (wizyty domowe)
Warecka 4/6 m.81

Do Pani doktor poszłam z moim synem. Uważam że dr Piórkowska jest lekarzem
z ogromnym doświadczeniem, bardzo nam pomogła. Polecam
Opinia dodana przez: koniki

Kolmed Spółka Jawna Kompleksowa Obsługa Medyczna Dariusz Skowera i Wspólnik
Bursztynowa 2

Świetny lekarz.Po operacji guza ślinianki w 2015 roku żadnych problemów.Doskonały zespół z Panią ordynator

Szpital Czerniakowski

Trafiłam na tego lekarza przypadkiem, będąc już w szpitalu i czekając na zabieg, skierowana z przychodni przyszpitalnej. Zaskoczyła mnie u tego lekarza troska o pacjenta. Może z początku nie jest zbyt wylewny, ale to naprawdę jest lekarz, który nie lekceważy, słucha, zależy mu, wzbudza zaufanie. Do tego jest naprawdę świetnym specjalistą, budzi na oddziale szacunek nie tylko mój, ale innych pacjentów oraz personelu.
Odebrałam go jako lekarza z pasją, co ...

Laryngolodzy w Warszawie