Laryngolog Warszawa

Pani doktor operowała mnie 2 razy, efekt wspaniały. Polecam
Miałam szczęście, że trafiłam do Pana Doktora. Operacja poszła świetnie, rana się ładnie goi. Pan doktor Bruzgielewicz jest nie tylko profesjonalistą, ale też po prostu życzliwym, empatycznym człowiekiem. A to nie jest wcale mniej ważne. Polecam z pełnym przekonaniem.
Opinia dodana przez: Danuta Wiktoria

szpital banach

Bardzo miła i ładna pani doktor :-) Kompetentna i profesjonalna!

Rembielińska 17 lok. 17/u

Byłem kilkakrotnie u pani doktor na badaniu okresowym do pracy. Wyłapała sama przewlekły problem alergiczny i sama z siebie zaproponowała kolejną wizytę celem już tylko podleczenia go. Zero "spychologii". Zdecydowanie polecam.
Opinia dodana przez: Adam

Centrum Laryngologii i Alergologii, Mille Medica Sp. z o.o.
ul. Lanciego 13

Nie myślałem, że w ramach NFZ będę miał okazję kiedykolwiek spotkać lekarza, który traktuje pacjenta i jego problemy zdrowotne w sposób tak empatyczny, wnikliwy i uprzejmy. Nie skłamię, jeśli powiem, że po jednej wizycie mogę z całą odpowiedzialnością uznać Doktora Ratajczaka za najlepszego lekarza, z jakim w swoim dosyć już długim życiu miałem do czynienia. Pięć gwiazdek to, moim zdaniem, zdecydowanie zbyt niska ocena! Ode mnie co najmniej 10!!!!!
Opinia dodana przez: Zbigniew

lek. med. Krzysztof Czajkowski

Laryngolog

wizyta już od 100

Mazowiecka 11 lok. 45

Wspaniały człowiek, kompetentny, bardzo miły i przy tym ma świetne podejście do dzieci. Szczerze polecam Pana doktora.

lekarz Dorota Piórkowska

Laryngolog dziecięcy, Alergolog

Gabinet Lekarski (wizyty domowe)
Warecka 4/6 m.81

Do Pani doktor poszłam z moim synem. Uważam że dr Piórkowska jest lekarzem
z ogromnym doświadczeniem, bardzo nam pomogła. Polecam
Opinia dodana przez: koniki

Izabela Popowska-Karwowska

Laryngolog dziecięcy, Laryngolog

Szpital AM, Ul. Banacha

Izabela-Mój Bóg przysięgą to oznacza imię i w rzeczywistości doktor realizuję przysięgę Hipokratesa dosłownie. Swoim holistycznym podejściem nawiązuję do największych autorytetów medycyny. Doktor udzieliła mi konsultacji merytorycznej, przedmiotowej i w przystępny sposób zaleciła sposób leczenia. Wiedza została przekazana bardzo psychologicznie co dodaje wiary w powodzenie leczenia. Dziękuję za pomoc.
Opinia dodana przez: Krzysztof

Szpital Czerniakowski

Trafiłam na tego lekarza przypadkiem, będąc już w szpitalu i czekając na zabieg, skierowana z przychodni przyszpitalnej. Zaskoczyła mnie u tego lekarza troska o pacjenta. Może z początku nie jest zbyt wylewny, ale to naprawdę jest lekarz, który nie lekceważy, słucha, zależy mu, wzbudza zaufanie. Do tego jest naprawdę świetnym specjalistą, budzi na oddziale szacunek nie tylko mój, ale innych pacjentów oraz personelu.
Odebrałam go jako lekarza z pasją, co ...

Klinika Otolaryngologiczna Wojskowy Instytut Medyczny w Warszawie

Great doctor, professional, intelligent, very friendly. Always find the right words to explain. The perfect surgeon :)
Opinia dodana przez: Alexey

Laryngolodzy w Warszawie