Laryngolog Warszawa

- 183 lekarzy

dr n. med. Piotr Zajkowski

Laryngolog

liczba opinii: 15

PROFEMED

Warszawa

Średnia ocen: 3,7/5
Doskonały, rzetelna konsultacja i usg szyi u synka. Polecił nam tego specjalistę chirurg w szpitalu, do ponownej diagnozy, ponieważ poprzednie badanie wykonanie gdzie indziej, budziło wątpliwości laryngologa. Trafiliśmy na profesjonalistę, godnego zaufania.
Opinia dodana przez: Aneta

Krystyna Wójcik

Laryngolog

liczba opinii: 15

Poradnia laryngologiczna
żelazna
Warszawa

Średnia ocen: 3,1/5
Odradzam. Byłam na wizycie u p. dr w szpitalu MSWiA. Moja wizyta trwała może 5 minut. Gdy weszłam - p. dr kazała usiąść na fotelu, w między czasie przeglądała jeszcze dokumenty, pisała sms-a, rozmawiałam z P. asystentką. Wszystko jak najbardziej rozumiem, bo to też ważne a po za tym trwało chwilę. Następnie p. dr pyta, co mi dolega. No więc mówię. P. dr siedzi do mnie cały czas tyłem (no ...
Opinia dodana przez: Anonim

prof. dr hab. n. med. Ewa Wójcikiewicz-Osuch

Laryngolog

liczba opinii: 14

Lecznica Lekarzy Specjalistów
Marszałkowska 62/3
00-545 Warszawa

Średnia ocen: 4,2/5
Pani Profesor to świetny specjalista. Potrafi się zając pacjentem zarówno w przypadku zwykłego przeziębienia jak i cięższych przypadków. Leczę się u niej już od kilku lat.
Opinia dodana przez: Mateusz

prof. dr hab. n. med. Ewa Osuch-Wójcikiewicz

Laryngolog

liczba opinii: 14

Lecznica Lekarzy Specjalistów
Marszałkowska 62/3
00-545 Warszawa

Średnia ocen: 3,7/5
Dziękuję Pani prof. dr hab. n. med. Ewie Osuch-Wójcikiewicz za pomyślnie wykonany zabieg usunięcia guza oczodołu w styczniu 2019r , który zagrażał mojemu zdrowiu i życiu. Dzięki Pani i całemu zespołowi lekarzy chciałbym złożyć serdeczne podziękowania i życzyć Pani dużo zdrowia i długich lat życia aby mogła Pani leczyć jak najdłużej ludzi.

Jeszcze raz dziękuję z całego serca pacjent z Białegostoku
Opinia dodana przez: Tadeusz

lekarz Jerzy Karasiewicz

Laryngolog

liczba opinii: 14

Szpital Bieleński, Oddział Otolaryngologii

Warszawa

Średnia ocen: 1,6/5
Zdecydowanie odradzam! Mimo, że byłam prywatnie zostałam potraktowana gorzej niż na NFZ-cie. Lekarz w ogóle mnie nie słuchał, o nic nie pytał, nic nie wytłumaczył, niczym się nie interesował, nawet na mnie ani raz nie spojrzał!!! Cały czas patrzył się w ekran komputera i niby coś notował, ale jak spojrzałam jakie objawy wpisał na skierowaniu na tomograf zatok, to było tam 10% informacji, które mu przekazałam!! Dodatkowo niemiły i gburowaty. ...
Opinia dodana przez: Anonim

dr n. med. Tomasz Gotlib

Laryngolog, Alergolog

liczba opinii: 13

Alergo-Med
Lewicka 4
Warszawa

Średnia ocen: 4,7/5
Wysokiej klasy specjalista, świetny operator, jak również autor publikacji nt. operacji endoskopowych, a przy tym uprzejmy, cierpliwy, skromny, troskliwy dla swoich pacjentów. Już w pierwszej rozmowie budzi ogromne zaufanie, tak że pacjent podchodzi do operacji wyluzowany i z ufnością. Nie bagatelizuje zagrożeń, ale też ich nie demonizuje.
Miałam operację endoskopową dużej torbieli na kości klinowej (i kilku śluzowiaków w zatoce klinowej), czego wcześniej nikt nie chciał się podjąć) ...
Opinia dodana przez: Anonim

dr n. med. Grzegorz Marek Adamiak

Laryngolog

liczba opinii: 13

Dentis
kondratowicza 18 lok 423
Warszawa

Średnia ocen: 4,3/5
Pan dr jest kompetentnym lekarzem, Nie tylko udzielił mi porady i pomocy dotyczącej problemu, z jakim przyszłam, ale również nieproszony zbadał całość obszaru laryngologicznego i wykrył groźne zagrożenie. Dokładnie, spokojnie i uprzejmie udzielił odpowiedzi na moje pytania i wyjaśnił wszystko, co mnie interesowało. Wysoka kultura osobista, godny zaufania.
Wizyta komercyjna.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Elwira Chrzanowska

Laryngolog

liczba opinii: 13

Amodent

02-495 Ursus, Warszawa

Średnia ocen: 1,4/5
Niestety, muszę z ogromną przykrością zgodzić się z pozostałymi opiniami na temat dr Elwiry Chrzanowskiej. Jest to dla mnie sytuacja tym bardziej niekomfortowa, że sama jestem lekarzem - uważam, że osoby takie jak dr Chrzanowska przynoszą ujmę naszej profesji.
Zapisałam się na wizytę do niej w Przychodni Profesorsko - Ordynatorskiej "Alfa - lek" na Nowym Świecie z powodu nasilonych objawów infekcji górnych dróg oddechowych. Gdy weszłam do gabinetu pani ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Roman Stablewski

Laryngolog

liczba opinii: 12

Centrum Medyczne "SFERA" Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
aleja Jerozolimskie 113/115
02-017 Warszawa

Średnia ocen: 4,7/5
Dzięki Panu Doktorowi Stablewskiemu skończyły się moje problemy będące konsekwencją skrzywienia nosa oraz przegrody. Jego profesjonalizm i życzliwe podejście do pacjenta są niewymierne i niemożliwym jest aby podziękować za nie w kilku słowach. Pracę Pana Doktora kompetentnie wspierał personel medyczny Kliniki Otolaryngologicznej w WIML-u. Jestem ogromnie wdzięczna wszystkim wyżej wymienionym za leczenie i pomoc w szybkim powrocie do zdrowia.
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Paweł Dobrzyński

Laryngolog

liczba opinii: 12

CSK MSWiA
ulica Wołoska 137
02-507 Warszawa

Średnia ocen: 4,3/5
Bywam u Dr D. i prywatnie i "publicznie" - nie ma różnicy .To lekarz z prawdziwego powołania .WZORCOWY.
Opinia dodana przez: Anonim

Laryngolodzy w WarszawieStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat