Laryngolog Warszawa

- 185 lekarzy

Gabinet

Warszawa

Średnia ocen: 4,7/5
Dobry adres jaśli chodzi o leczenie operacjne zatok. Miła i ciepła.
Opinia dodana przez: Michal

Gabinet
Bacha 22 lok. 215
02-743 Warszawa

Średnia ocen: 4,7/5
Bardzo dobra P. Doktor. Posiłkując się bardzo dobrą opinią znajomej sam udałem się do Niej z okropnym bólem gardła. Zapisała mi właściwy antybiotyk i miksturę do płukania, którą gdy tylko bierze mnie ból gardła zaraz udaję się do lekarza pierwszego kontaktu aby mi ja przepisał. Bardzo dziękuję Pani dr za postawienie właściwej diagnozy i wszystkim Ja polecam jako super lekarza laryngologa.
Opinia dodana przez: Anonim

Centrum Medyczne "SFERA" Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
aleja Jerozolimskie 113/115
02-017 Warszawa

Średnia ocen: 4,7/5
Dzięki Panu Doktorowi Stablewskiemu skończyły się moje problemy będące konsekwencją skrzywienia nosa oraz przegrody. Jego profesjonalizm i życzliwe podejście do pacjenta są niewymierne i niemożliwym jest aby podziękować za nie w kilku słowach. Pracę Pana Doktora kompetentnie wspierał personel medyczny Kliniki Otolaryngologicznej w WIML-u. Jestem ogromnie wdzięczna wszystkim wyżej wymienionym za leczenie i pomoc w szybkim powrocie do zdrowia.
Opinia dodana przez: Pacjentka

dr Jerzy Gałkowski

Laryngolog dziecięcy, Laryngolog

liczba opinii: 8

+1 więcej

GABINET LARYNGOLOGICZNY
Toeplitza 2/3 (Plac Wilsona)
01-560 Warszawa

Średnia ocen: 4,6/5
Pan doktor zasługuje na najwyższy szacunek. Przez prawie 5 lat borykałam się z wiecznym zapaleniem zatok, kichałam, smarkałam i brałam tony antybiotyków. W końców trafiłam do tego lekarza, tomografia komputerowa głowy wykazała praktycznie zero drożności po jednej stronie nosa, krzywą przegrodę i przerost jakiejś kości. W każdym razie byłam przypadkiem dosyć skomplikowanym. Operację w Legionowie miałam rok temu i niezmiernie cieszę się, że się zdecydowałam. W szpitalu byłam w sumie ...
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Małgorzata Sznajder

Laryngolog, Foniatra

  (+1 więcej)
liczba opinii: 2

Gabinet
Marszałkowska 84/92
01-514 Warszawa

Średnia ocen: 4,6/5
Zgłosiłam się do Pani doktor z TK-zapalenie zatok.Wcześniejsze leczenie u innego lekarza okazało się nieskuteczne.Pani doktor przepisała mi antybioty, inhalację itd. Niestety zabiegi te nie pomogły. Za tydzień mam kolejną wizytę. Jak na razie leczenie nietrafione (za leki zaplacilam 200 zł.).
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Janusz Szczęsnowicz

Laryngolog, Foniatra

  (+1 więcej)
liczba opinii: 7

Gabinet
Keniga 3 lok. 51
02-495 Warszawa

Średnia ocen: 4,6/5
Bardzo dobry lekarz, sympatyczny. W ciągu paru minut od rozmowy zostałem przyjęty. Szybko i fachowo udzielił mi pomocy. POLECAM!
Opinia dodana przez: Robert

Elżbieta Oziębło

Laryngolog, Anestezjolog

liczba opinii: 6

Gabinet

Warszawa

Średnia ocen: 4,5/5
Świetna Pani Doktor! Spokojnie wysłuchuje i bardzo dobrze radzi. Bardzo miła, poświeca swój czas. Operacja nosa została wykonana rewelacyjnie przez Panią Doktor, gdzie w środku było sporo do zrobienia, łącznie z zatokami. Nareszcie po tylu latach męczarni, bo bałam się operować zanim trafiłam do Pani Doktor, zaczęłam lekko oddychać. Nawet w nocy jak sie kłade, w ogóle nos mi się nie zatyka. Aż ciężko uwierzyć. Liczne bóle zniknęły. Niepotrzebnie sie ...
Opinia dodana przez: Alicja
+1 więcej

Centrum Laryngologii i Alergologii, Mille Medica Sp. z o.o.
ul. Lanciego 13
Warszawa

Średnia ocen: 4,5/5
A ja nie podzielam tych zachwytów. Pani może i miła ale mojej choroby nie rozpoznała. Faszerowała mnie sterydami i antybiotykami nabijając tyn samym kasę aptekom, a powód dolegliwości był prozaiczny, stwierdził to kolejny laryngolog. Straciłem tylko czas i pieniądze, zdecydowanie nie polecam!!!
Opinia dodana przez: artur
+1 więcej

Optimum Medica
Broniewskiego 3
01-785 Żoliborz, Warszawa

Średnia ocen: 4,5/5
Wspaniały specjalista i człowiek. Dzięki temu, że jest jednocześnie laryngologiem i chirurgiem plastycznym, mogłem mieć w jednym zabiegu endoskopową operację przegrody nosa, septorynoplastykę oraz małą korekcję podniebienia. Wykorzystuje najnowsze metody leczenia dostępne na świecie.
Każdemu pacjentowi poświęca tyle czasu, ile wymaga dana sytuacja a nie tylko i wyłącznie z grafikiem.
Jest ciepłym, cierpliwym ,pogodnym i opanowanym człowiekiem, o bardzo wysokiej kulturze osobistej, a przy tym jest pedantycznym profesjonalistą. Z ...
Opinia dodana przez: Tomek P

lekarz Edward Ślączka

Laryngolog, Foniatra

  (+1 więcej)
liczba opinii: 4

Gabinet
Gruszy 50
Warszawa

Średnia ocen: 4,5/5

na doraźne wizyty polecam, na zabiegi chirurgiczne niestety nie.
spartaczył mi przegrodę nosową i wyciął samowolnie dwie (zamiast jednej) małżowiny nosowe
Opinia dodana przez: bar

Laryngolodzy w WarszawieCopyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat