Laryngolog Wrocław

- 62 lekarzy

Gabinet
ulica Kard. Wyszyńskiego Stefan 64/13
50-331 Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5
lekarz wyjątkowy na nasze czasy, zaangażowany dobrze znający temat, a jednocześnie jest zainteresowany pacjentem nadzwyczaj starannie przeprowadza zabiegi.Podejście do dzieci cudowne, wprowadził mojej córce do nosa metalowy pręcik do koagulacji nawet nie zająknęła. Polecam jako Nr 1 we Wrocławiu!!!

ZZ
Opinia dodana przez: Anonim

dr Krystyna Frączkowska

Pediatra, Laryngolog dziecięcy

  (+1 więcej)
liczba opinii: 78

Gabinet
Pl.Hirszfelda 1/30
53-413 Wrocław

Średnia ocen: 4,9/5
Wspaniały lekarz, zaangażowany w leczenie . Uważnie słucha pacjenta i wyjaśnia wszystko, potem wyjaśnia sposób leczenia. Dziękuję i zdecydowanie polecam.
Opinia dodana przez: Anonim
+1 więcej

Gabinet
Komandorska 53E / 2
Wrocław

Średnia ocen: 4,9/5
Pani doktor jest przecudownym człowiekiem i rewelacyjnym specjalistą. Ma świetne podejście do pacjenta (do dzieci również!), zawsze tłumaczy metody leczenia i łączy je z innymi schorzeniami. Dwukrotnie operowała moją córkę-drenaż uszu, już wtedy wiedziałam, że moje dziecko jest w bardzo dobrych rękach. Nareszcie spotkałam lekarza, do którego mam ogromne zaufanie, a wielu specjalistów odwiedziliśmy diagnozując córkę.Serdecznie polecam!Miło spotkać lekarza,mającego tak ogromne serce i wiedzę-niezwykłe połączenie!
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet Laryngologiczno-Foniatryczny
Wrocław, ul. Gajowa 23
50-519 Wrocław

Średnia ocen: 4,9/5
Rzadko spotyka się tak ofiarnego i kompetentnego lekarza zwłaszcza w publicznej służbie zdrowia.
Opinia dodana przez: Anonim

Centrum Medyczne Krzywoustego
Krzywoustego 290
51-312 Wrocław

Średnia ocen: 4,9/5
Jestem mile zaskoczona po wizycie u pani doktor, jest pozytywnie nastawioną osobą przez co budzi sympatie pacjenta (u niej nikt nie odczuje, ze jest do odhaczenia jako kolejna osoba z listy). Doklanie przeprowadza wywiad, wykonuję badanie i bardzo dobrze wszystko wyjasnia, poswieca czas pacjentowi. Lekarz z powolania. Polecam.
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet
Poznańska 35 lok. 1a
53-631 Wrocław

Średnia ocen: 4,9/5
Kompetentny, skuteczny, miły. Bardzo mi pomógł.
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet lekarski

52-425 Wrocław

Średnia ocen: 4,9/5
Wspaniały czlowiek, wspaniała Pani doktor, prawdziwy specjalista w dziedzinie onkologii głowy i szyji, profesjonalnie podchodzi do chorego, jestem wyleczona 15 lat po nowotworze złośliwym gardła. Polecam z całego serce Panią doktor.
Opinia dodana przez: Gość

Gabinet
Pałucka 65a
54-152 Wrocław

Średnia ocen: 4,9/5
cudowny lekarz, cudowny człowiek. nie dziwię się, że długo trzeba czekać na wizytę, ale każda chwila spędzona u pani doktor wynagradza wszystko.Rzeczowa uprzejma empatyczna szanuje każdego pacjenta.ludzka...jak z serialu;) gorąco polecam.Wyleczyła mojego małego synka i męża, a i mnie oglądnęła przy okazji poradziła co robić z chrypką
Opinia dodana przez: Anonim

dr n. med. Zdzisław Banach

Laryngolog dziecięcy, Laryngolog

liczba opinii: 5

Gabinet
Puszczykowska 17
Wrocław

Średnia ocen: 4,9/5
bardzo miły, starszy pan! mimo swego wieku śmiga po gabinecie. rzeczowo i cierpliwie odpowiadał na wszystkie moje pytania. przebadał mnie bardzo kompleksowo. zdecydowanie polecam także dla dzieci (leczył też mojego synka)
Opinia dodana przez: Anonim

dr n. med. Krzysztof Pakulski

Laryngolog, Chirurg szczękowo twarzowy

liczba opinii: 25

+2 więcej

Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna
ul. Kostrzyńska 25
52-320 Wrocław

Średnia ocen: 4,8/5
Namiar na Pana Krzysztofa miałam z internetu.Przeczytałam opinię o nim i zdecydowałam się wyrwać u niego 2 ósemki.Wszyscy pisali,że wyrywanie zębów u Pana Doktora trwa kilka minut.Szczerze mówiąc trochę nie dowierzałam ale postanowiłam to sprawdzić.Okazało się,że te opinie nie były ani trochę przesadzone.U mnie cała wizyta trwała może 7 minut.Po samym zabiegu jak i następnego dnia nie odczuwałam żadnego bólu,ani też nie miałam opuchlizny.Miałam przygotowane tabletki przeciwbólowe ale nie było ...
Opinia dodana przez: Anonim

Laryngolodzy w WrocławiuCopyright ©2019 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat