Laryngolog Wrocław

ulica Kard. Wyszyńskiego Stefan 64/13
50-331 Wrocław

lekarz wyjątkowy na nasze czasy, zaangażowany dobrze znający temat, a jednocześnie jest zainteresowany pacjentem nadzwyczaj starannie przeprowadza zabiegi.Podejście do dzieci cudowne, wprowadził mojej córce do nosa metalowy pręcik do koagulacji nawet nie zająknęła. Polecam jako Nr 1 we Wrocławiu!!!

ZZ

dr Krystyna Frączkowska

Pediatra, Laryngolog dziecięcy

Pl.Hirszfelda 1/30
53-413 Wrocław

Wspaniały lekarz, zaangażowany w leczenie . Uważnie słucha pacjenta i wyjaśnia wszystko, potem wyjaśnia sposób leczenia. Dziękuję i zdecydowanie polecam.

Komandorska 53E / 2
Wrocław

Pani doktor jest przecudownym człowiekiem i rewelacyjnym specjalistą. Ma świetne podejście do pacjenta (do dzieci również!), zawsze tłumaczy metody leczenia i łączy je z innymi schorzeniami. Dwukrotnie operowała moją córkę-drenaż uszu, już wtedy wiedziałam, że moje dziecko jest w bardzo dobrych rękach. Nareszcie spotkałam lekarza, do którego mam ogromne zaufanie, a wielu specjalistów odwiedziliśmy diagnozując córkę.Serdecznie polecam!Miło spotkać lekarza,mającego tak ogromne serce i wiedzę-niezwykłe połączenie!

Gabinet Laryngologiczno-Foniatryczny
Wrocław, ul. Gajowa 23
50-519 Wrocław

Rzadko spotyka się tak ofiarnego i kompetentnego lekarza zwłaszcza w publicznej służbie zdrowia.

Centrum Medyczne Krzywoustego
Krzywoustego 290
51-312 Wrocław

Jestem mile zaskoczona po wizycie u pani doktor, jest pozytywnie nastawioną osobą przez co budzi sympatie pacjenta (u niej nikt nie odczuje, ze jest do odhaczenia jako kolejna osoba z listy). Doklanie przeprowadza wywiad, wykonuję badanie i bardzo dobrze wszystko wyjasnia, poswieca czas pacjentowi. Lekarz z powolania. Polecam.

Poznańska 35 lok. 1a
53-631 Wrocław

Kompetentny, skuteczny, miły. Bardzo mi pomógł.

Gabinet lekarski

52-425 Wrocław

Wspaniały czlowiek, wspaniała Pani doktor, prawdziwy specjalista w dziedzinie onkologii głowy i szyji, profesjonalnie podchodzi do chorego, jestem wyleczona 15 lat po nowotworze złośliwym gardła. Polecam z całego serce Panią doktor.
Opinia dodana przez: Gość

Pałucka 65a
54-152 Wrocław

cudowny lekarz, cudowny człowiek. nie dziwię się, że długo trzeba czekać na wizytę, ale każda chwila spędzona u pani doktor wynagradza wszystko.Rzeczowa uprzejma empatyczna szanuje każdego pacjenta.ludzka...jak z serialu;) gorąco polecam.Wyleczyła mojego małego synka i męża, a i mnie oglądnęła przy okazji poradziła co robić z chrypką

dr n. med. Zdzisław Banach

Laryngolog dziecięcy, Laryngolog

Puszczykowska 17
Wrocław

bardzo miły, starszy pan! mimo swego wieku śmiga po gabinecie. rzeczowo i cierpliwie odpowiadał na wszystkie moje pytania. przebadał mnie bardzo kompleksowo. zdecydowanie polecam także dla dzieci (leczył też mojego synka)

dr n. med. Krzysztof Pakulski

Laryngolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna
ul. Kostrzyńska 25
52-320 Wrocław

Namiar na Pana Krzysztofa miałam z internetu.Przeczytałam opinię o nim i zdecydowałam się wyrwać u niego 2 ósemki.Wszyscy pisali,że wyrywanie zębów u Pana Doktora trwa kilka minut.Szczerze mówiąc trochę nie dowierzałam ale postanowiłam to sprawdzić.Okazało się,że te opinie nie były ani trochę przesadzone.U mnie cała wizyta trwała może 7 minut.Po samym zabiegu jak i następnego dnia nie odczuwałam żadnego bólu,ani też nie miałam opuchlizny.Miałam przygotowane tabletki przeciwbólowe ale nie było ...

Laryngolodzy w Wrocławiu