Laryngolog Wrocław

- 61 lekarzy

dr Tomasz Zatoński

Laryngolog

liczba opinii: 6

Polimed

53-330 Wrocław

Średnia ocen: 3,9/5
Według mnie to kompetentny, profesjonalny fachowiec który, posiada aktualną wiedze, potrafi pomóc szybko i rzeczowo, nie tylko w przychodni ale również na oddziale w szpitalu. We wszystkich miejscach był tak samo uprzejmy i profesjonalny. Bardzo sie cieszę , że są tacy lekarze.
Opinia dodana przez: Calineczka008

dr n. med. Jarosław Kapuściński

Laryngolog

liczba opinii: 6

Gabinet
Grabiszyńska 11/5
Wrocław

Średnia ocen: 2,9/5
Bardzo skromny, ale kompetentny, nie czaruje i nie opowiada głupot jak inni, uczciwie daje informacje czy może pomóc, na 100% wole takiego lekarza niż tego który ma wypucowany extra nowoczesny gabinet a nic nie wie o niczym i szkodzi ludziom!!!!!!! ja ktoś chce mieć luxus to proponuję spa!!!!! miałam 2 zabiegi i 2 na fundusz, a przecież mógł pow że u niego tylko prywatnie się da!!!!
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Emilia Jaśkiewicz-Burnejko

Laryngolog

liczba opinii: 5

4 WSK Wrocław
ul.Weigla
Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5
w czerwcu moja 16-letnia córka w szpitalu wojskowym miała wycinane migdałki.cały zabieg został wykonany fachowo. córka bardzo szybko wróciła do zdrowia,
Opinia dodana przez: Anonim

dr n. med. Aleksandra Sztuka-Banel

Laryngolog

liczba opinii: 5

Gabinet
ulica Kard. Wyszyńskiego Stefan 64/13
50-331 Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5
Pani dr przeprowadzała u mnie operację usunięcia chrapania kilka miesięcy temu. Poza tym, że chrapanie ustało, to muszę powiedzieć, ze samo badanie i przygotowanie do zabiegu stało na najwyższym poziomie. Kiedy przyszedłem na konsultacje (żona mnie zaciągnęła - ale to tak na marginesie:)) nie wiedziałem zupełnie czego się spodziewać. Pani doktor, mimo młodego wieku, jest doskonałym lekarzem. Wszystko mi objaśniła, wytłumaczyła, a nawet rozrysowała (dosłownie). Po konsultacji przyszedł czas na ...
Opinia dodana przez: Anonim

dr n. med. Zdzisław Banach

Laryngolog dziecięcy, Laryngolog

liczba opinii: 5

Gabinet
Puszczykowska 17
Wrocław

Średnia ocen: 4,9/5
bardzo miły, starszy pan! mimo swego wieku śmiga po gabinecie. rzeczowo i cierpliwie odpowiadał na wszystkie moje pytania. przebadał mnie bardzo kompleksowo. zdecydowanie polecam także dla dzieci (leczył też mojego synka)
Opinia dodana przez: Anonim

dr Iwona Jurkanis

Lekarz konsultant ZUS, Laryngolog dziecięcy

  (+1 więcej)
liczba opinii: 5

PROXIMUM
Żelazna 34 gabinet 208
53-428 Wrocław

Średnia ocen: 4,8/5
Moja córeczka została nareszcie zdiagnozowana właściwie-podejrzewałam wadę słuchu,która występuje w mojej rodzinie. Okazało się, że to przez zapalenie zatok, na które dzieci też mogą chorować i przerośnięty migdał.Pani doktor dokładnie wypytała o choroby i zleciła leki , które pomogły.W gabinecie można zbadać słuch i wyniki są teraz dobre. Mogę polecić -doktor jest sympatyczna,cierpliwa i wszystko tłumaczy.Beata
Opinia dodana przez: Anonim

dr Andrzej Lakota

Laryngolog dziecięcy

liczba opinii: 5

Gabinet

Wrocław

Średnia ocen: 4,8/5
Dr Łakota skuteczny, rzetelny, bardzo dobry fachowiec z laryngologii. Można na nim polegać. Leczy dzieci i dorosłych. Dokładnie zbada, prawidłowo rozpozna, zastosuje skuteczne leczenie. Sam się o tym przekonałem. Tak dobrego laryngologa z długoletnią praktyką ciężko dzisiaj znaleźć.
Opinia dodana przez: Mirosław B.

dr n. med. Jerzy Rak

Laryngolog

liczba opinii: 5

Gabinet
Sienkiewicza 98 lok. 7
50-348 Wrocław

Średnia ocen: 4,3/5
Przeklinam dzień w którym zostałam przywieziona na laryngologie dziecięca we Wrocławiu gdzie ten Pan był ordynatorem! Po jego leczeniu , homeopati i wycinkach trafilam na onkologie w ostatniej chwili.
Opinia dodana przez: Anonim

dr n. med. Wojciech Gawron

Laryngolog

liczba opinii: 5

MEDICUS Dolnośląskie Centrum Laryngologii
Wyszyńskiego 110
50-082 Wrocław

Średnia ocen: 4,2/5
Wspaniały lekarz! dzięki Jego trafnej diagnozie moja córka nie ma już niedosłuchu, bezdechów i podejrzeń o alergię (wraz z astmą!). Długo trwało (ponad 8 miesięcy!) zanim udało się ustalić przyczynę częstych chorób z powikłaniami na migdałkach u córki....w ciągu roku 3,5 letnia dziewczynka miała 8 antybiotyków, a w przerwach pulneo.... Nawet było podejrzenie u niej o zespół PFAPA:( Nareszcie koszmar się skończył: szybka i trafna diagnoza Pana Doktora, fachowo przeprowadzony ...
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Małgorzata Migniewicz

Laryngolog

liczba opinii: 5

Gabinet
Bierutowska 63 pok. 223
51-317 Wrocław

Średnia ocen: 3,3/5
Pani dr jest b. kiepska, nie potrafi postawić diagnozy. Zaleca wykonanie dodatkowych badań (płatnych) by potem mieć problem z ich odczytem. Oczywiście wizyta była prywatna. Przepisuje krople, które nie mogą być zastosowane (była o tym mowa podczas wizyty). Największym problem dla Pani Doktor jest obsługa komputera - i z tym się zmagała przez większość czasu na konsultacji... Nie polecam!!!
Opinia dodana przez: maja

Laryngolodzy w WrocławiuStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat