Laryngolog Wrocław

dr Tomasz Zatoński

Polimed

53-330 Wrocław

Według mnie to kompetentny, profesjonalny fachowiec który, posiada aktualną wiedze, potrafi pomóc szybko i rzeczowo, nie tylko w przychodni ale również na oddziale w szpitalu. We wszystkich miejscach był tak samo uprzejmy i profesjonalny. Bardzo sie cieszę , że są tacy lekarze.
Opinia dodana przez: Calineczka008

dr n. med. Jarosław Kapuściński

Grabiszyńska 11/5
Wrocław

Bardzo skromny, ale kompetentny, nie czaruje i nie opowiada głupot jak inni, uczciwie daje informacje czy może pomóc, na 100% wole takiego lekarza niż tego który ma wypucowany extra nowoczesny gabinet a nic nie wie o niczym i szkodzi ludziom!!!!!!! ja ktoś chce mieć luxus to proponuję spa!!!!! miałam 2 zabiegi i 2 na fundusz, a przecież mógł pow że u niego tylko prywatnie się da!!!!

lekarz Emilia Jaśkiewicz-Burnejko

4 WSK Wrocław
ul.Weigla
Wrocław

w czerwcu moja 16-letnia córka w szpitalu wojskowym miała wycinane migdałki.cały zabieg został wykonany fachowo. córka bardzo szybko wróciła do zdrowia,

dr n. med. Aleksandra Sztuka-Banel

ulica Kard. Wyszyńskiego Stefan 64/13
50-331 Wrocław

Pani dr przeprowadzała u mnie operację usunięcia chrapania kilka miesięcy temu. Poza tym, że chrapanie ustało, to muszę powiedzieć, ze samo badanie i przygotowanie do zabiegu stało na najwyższym poziomie. Kiedy przyszedłem na konsultacje (żona mnie zaciągnęła - ale to tak na marginesie:)) nie wiedziałem zupełnie czego się spodziewać. Pani doktor, mimo młodego wieku, jest doskonałym lekarzem. Wszystko mi objaśniła, wytłumaczyła, a nawet rozrysowała (dosłownie). Po konsultacji przyszedł czas na ...

dr n. med. Zdzisław Banach

Laryngolog dziecięcy, Laryngolog

Puszczykowska 17
Wrocław

bardzo miły, starszy pan! mimo swego wieku śmiga po gabinecie. rzeczowo i cierpliwie odpowiadał na wszystkie moje pytania. przebadał mnie bardzo kompleksowo. zdecydowanie polecam także dla dzieci (leczył też mojego synka)

dr Iwona Jurkanis

Lekarz konsultant ZUS, Laryngolog dziecięcy

PROXIMUM
Żelazna 34 gabinet 208
53-428 Wrocław

Moja córeczka została nareszcie zdiagnozowana właściwie-podejrzewałam wadę słuchu,która występuje w mojej rodzinie. Okazało się, że to przez zapalenie zatok, na które dzieci też mogą chorować i przerośnięty migdał.Pani doktor dokładnie wypytała o choroby i zleciła leki , które pomogły.W gabinecie można zbadać słuch i wyniki są teraz dobre. Mogę polecić -doktor jest sympatyczna,cierpliwa i wszystko tłumaczy.Beata

dr Andrzej Lakota

Laryngolog dziecięcy

Wrocław

Dr Łakota skuteczny, rzetelny, bardzo dobry fachowiec z laryngologii. Można na nim polegać. Leczy dzieci i dorosłych. Dokładnie zbada, prawidłowo rozpozna, zastosuje skuteczne leczenie. Sam się o tym przekonałem. Tak dobrego laryngologa z długoletnią praktyką ciężko dzisiaj znaleźć.
Opinia dodana przez: Mirosław B.

dr n. med. Jerzy Rak

Sienkiewicza 98 lok. 7
50-348 Wrocław

Przeklinam dzień w którym zostałam przywieziona na laryngologie dziecięca we Wrocławiu gdzie ten Pan był ordynatorem! Po jego leczeniu , homeopati i wycinkach trafilam na onkologie w ostatniej chwili.

dr n. med. Wojciech Gawron

MEDICUS Dolnośląskie Centrum Laryngologii
Wyszyńskiego 110
50-082 Wrocław

Wspaniały lekarz! dzięki Jego trafnej diagnozie moja córka nie ma już niedosłuchu, bezdechów i podejrzeń o alergię (wraz z astmą!). Długo trwało (ponad 8 miesięcy!) zanim udało się ustalić przyczynę częstych chorób z powikłaniami na migdałkach u córki....w ciągu roku 3,5 letnia dziewczynka miała 8 antybiotyków, a w przerwach pulneo.... Nawet było podejrzenie u niej o zespół PFAPA:( Nareszcie koszmar się skończył: szybka i trafna diagnoza Pana Doktora, fachowo przeprowadzony ...

lekarz Małgorzata Migniewicz

Bierutowska 63 pok. 223
51-317 Wrocław

Pani dr jest b. kiepska, nie potrafi postawić diagnozy. Zaleca wykonanie dodatkowych badań (płatnych) by potem mieć problem z ich odczytem. Oczywiście wizyta była prywatna. Przepisuje krople, które nie mogą być zastosowane (była o tym mowa podczas wizyty). Największym problem dla Pani Doktor jest obsługa komputera - i z tym się zmagała przez większość czasu na konsultacji... Nie polecam!!!
Opinia dodana przez: maja

Laryngolodzy w Wrocławiu