Laryngolog Wrocław

Dolnośląskie Centrum Okulistyczne
pl. Hirszfelda 1
Wrocław

Pan doktor zajmuje się także propagowaniem zdrowego stylu życia. W sumie za 4 wizyty zapłaciłam 600 PLN - ale jestem zadowolona z każdej wydanej złotówki. Na początku wypełniłam ankiety dotyczące mojego życia, a doktor przygotował dla mnie (niestety po kilku dniach dopiero) cały pakiet zaleceń zdrowotnych (w tym propozycję diety i plan ćwiczeń fizycznych) oraz kazał przyjść na wizytę za miesiąc... No i przyszłam. 2 kg mniej i -4 cm ...

Piłsudskiego 43 pok.121
50-032 Wrocław

Mimo wieloletniej praktyki lekarskiej i ogromnej wiedzy teortycznej posiada duuuzo empatii, choc czasami zapomina, ze pacjent moze nie rozumiec terminologi medycznej. Od pacjenta oczekuje wspolpracy w leczeniu. Bywa, iz rezygnuje z honorarium, gdy ma pewnosc, ze finanse chorego nie sa w najlepszym stanie

Canaletta-Bellotta 4 lok. 4
51-665 Wrocław

bardzo fachowe podejście do pacjenta,doradza różne metody leczenia,dokładnie tłumaczy, szuka różnych metod leczenia

Gabinet Laryngologiczny
Strońska 24 A
50-314 Wrocław

Lekarz super! Kompetentny, uprzejmy. Pomimo diagnozy innego lekarza dotyczącej wycięcia trzeciego migdała on podjął się jeszcze próby jego leczenia. W gabinecie nie ma opóźnień wizyt (co jest rzadkością) bo są one rozplanowane nie co 15 minut jak w większości gabinetów, ale co pół godziny. Zrobiono dziecku badanie słuchu w cenie wizyty a kwota nie jest wygórowana jak na prywatny gabinet.
Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: K8

Wrocław

Dr Łakota skuteczny, rzetelny, bardzo dobry fachowiec z laryngologii. Można na nim polegać. Leczy dzieci i dorosłych. Dokładnie zbada, prawidłowo rozpozna, zastosuje skuteczne leczenie. Sam się o tym przekonałem. Tak dobrego laryngologa z długoletnią praktyką ciężko dzisiaj znaleźć.
Opinia dodana przez: Mirosław B.

dr n. med. Anita Piotrowska-Dutchman

Laryngolog, Foniatra

Lekarz Laryngolog

51-124 Wrocław

Byłam na wizycie Pani Doktor, chodziło mi o jeszcze jedną opinie w sprawie mojego problemu z uszami. Pai doktor ma świetne podejście - przede wszystkim widać że słucha, bardzo rzeczowe i pomimo posiadanych już moich wcześniejszych dokumentów, tu dodam, że jest ich dość sporo, przyjrzaa się sprawie jeszcze raz bardzo dokładnie. Potwierdzia ustalenia poprzedniego lekarza i dołożya kilka swoich sugestii.Polecam przesympatyczna ,miła Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Justyna

NZOZ MEDICUS Dolnośląskie Centrum Laryngologii we Wrocławiu
Kardynała Wyszyńskiego 110
50-307 Wrocław

To prawda, przede wszystkim CZŁOWIEK. Bardzo rzeczowy lekarz. Zdecydowanie polecam, zwłaszcza dla tych, którzy tracą nadzieją
Opinia dodana przez: Grażyna

ulica Obrońców Poczty Gdańskiej 28
52-204 Wrocław

Dr Barnaś lekarzem z powołania, zabiegi wykonuje bardzo profesjonalnie i dokładnie. Wzbudza zaufanie u pacjenta - trochę porozmawiałem z nim o samym zabiegu i przestałem się bać bólu... a dodam, że jestem bardzo uczulony na ból, widok krwi, strzykawek i innego sprzętu medycznego... Doktor posiada bardzo dobrze wyposażony gabinet.
Mi osobiście dra Barnasia polecił inny lekarz podczas wizyty w gabinecie specjalistycznym NFZ. Powiedział, że jeżeli ma mi polecić dobrego laryngologa, ...

Kamieńskiego 217 /Przychodnia HAMILTON/
Wrocław

Byłem pacjentem na SORZE w szpitalu na Kamieńskiego.Pani doktor badała mnie rzez 5 minut, kolejne 40 to sporzadzenie notatki z wizyty.Zgłosiłem się z ogromnym bólem i opuchlizną gardła, szyi, ucha. Skóra pokryta naciekiem zapalnym na podłożu rumieniowym, powiększone i bolesne wezły chłonne.Pani doktor wypuściła mnie bez jakiegokolwiek leku oraz nie uzyskałem żadnej pomocy. Stwierdziła iż nie jest to schorzenie nadajace sie do wizyty laryngologicznej i potrzebuje konsultacji dermatologa.
Zostałem odesłany ...
Opinia dodana przez: Jacek

MEDICUS Dolnośląskie Centrum Laryngologii
Wyszyńskiego 110
50-082 Wrocław

Wspaniały lekarz! dzięki Jego trafnej diagnozie moja córka nie ma już niedosłuchu, bezdechów i podejrzeń o alergię (wraz z astmą!). Długo trwało (ponad 8 miesięcy!) zanim udało się ustalić przyczynę częstych chorób z powikłaniami na migdałkach u córki....w ciągu roku 3,5 letnia dziewczynka miała 8 antybiotyków, a w przerwach pulneo.... Nawet było podejrzenie u niej o zespół PFAPA:( Nareszcie koszmar się skończył: szybka i trafna diagnoza Pana Doktora, fachowo przeprowadzony ...

Laryngolodzy w Wrocławiu