Laryngolog Wrocław

mgr Marek Gawron

ulica Kard. Wyszyńskiego Stefan 64/13
50-331 Wrocław

lekarz wyjątkowy na nasze czasy, zaangażowany dobrze znający temat, a jednocześnie jest zainteresowany pacjentem nadzwyczaj starannie przeprowadza zabiegi.Podejście do dzieci cudowne, wprowadził mojej córce do nosa metalowy pręcik do koagulacji nawet nie zająknęła. Polecam jako Nr 1 we Wrocławiu!!!

ZZ

dr n. med. Maciej Mazur

ks. Skargi 21
50-082 Wrocław

Byłam bardzo zadowolona po wizycie u dr Mazura. Konkretny i rzeczowy lekarz, a przy okazji z wyjątkowym podejściem do pacjentów. Gorąco polecam!

lekarz Helena Janowska

Drzewieckiego 9 lok. 3
54-129 Wrocław

Ma układy z firmą, która sprzedaje aparaty słuchowe, a dokładnie jest to Słuchmed ul. Piłsudskiego we Wrocławiu. Wysyła pacjentów do tego punktu z kartką, na której stawia swoją pieczątkę, żeby wiedzieli kto im przysłał pacjenta.

dr n. med. Monika Morawska-Kochman

Komandorska 53E / 2
Wrocław

Pani doktor jest przecudownym człowiekiem i rewelacyjnym specjalistą. Ma świetne podejście do pacjenta (do dzieci również!), zawsze tłumaczy metody leczenia i łączy je z innymi schorzeniami. Dwukrotnie operowała moją córkę-drenaż uszu, już wtedy wiedziałam, że moje dziecko jest w bardzo dobrych rękach. Nareszcie spotkałam lekarza, do którego mam ogromne zaufanie, a wielu specjalistów odwiedziliśmy diagnozując córkę.Serdecznie polecam!Miło spotkać lekarza,mającego tak ogromne serce i wiedzę-niezwykłe połączenie!

lekarz Małgorzata Lis

Centrum Medyczne Krzywoustego
Krzywoustego 290
51-312 Wrocław

Miła i pozytywna Pani Doktor Lis, więcej takich osób którzy przywracają wiarę w lekarzy:) Polecam i Zapraszam Wszystkich do Niej :)
Opinia dodana przez: Rafał R

dr Maciej Zatoński

Dolnośląskie Centrum Okulistyczne
pl. Hirszfelda 1
Wrocław

Pan doktor zajmuje się także propagowaniem zdrowego stylu życia. W sumie za 4 wizyty zapłaciłam 600 PLN - ale jestem zadowolona z każdej wydanej złotówki. Na początku wypełniłam ankiety dotyczące mojego życia, a doktor przygotował dla mnie (niestety po kilku dniach dopiero) cały pakiet zaleceń zdrowotnych (w tym propozycję diety i plan ćwiczeń fizycznych) oraz kazał przyjść na wizytę za miesiąc... No i przyszłam. 2 kg mniej i -4 cm ...

lekarz Andrzej Winiewicz

Poznańska 35 lok. 1a
53-631 Wrocław

Kompetentny, skuteczny, miły. Bardzo mi pomógł.

dr n. med. Maciej Przestalski

Piłsudskiego 43 pok.121
50-032 Wrocław

Mimo wieloletniej praktyki lekarskiej i ogromnej wiedzy teortycznej posiada duuuzo empatii, choc czasami zapomina, ze pacjent moze nie rozumiec terminologi medycznej. Od pacjenta oczekuje wspolpracy w leczeniu. Bywa, iz rezygnuje z honorarium, gdy ma pewnosc, ze finanse chorego nie sa w najlepszym stanie

dr hab. n. med. Wojciech Mikulewicz

Żelazna 34 pok.206
53-428 Wrocław

dobry fachowiec,moglam liczyc na niego i jestem mu bardzo wdzieczna za troske i opieke medyczna.Polecam .

lekarz Anna Michalak

Laryngolog dziecięcy, Laryngolog

Prywatny Gabinet Laryngologiczny
Parafialna 9a
52-233 Wrocław

Serdecznie polecam Panią Dr . Przyjęła syna w sylwestra , choć miała wolny dzień. Postawiła bardzo dobrą diagnozę i szybko wyleczyła infekcję , z którą długo walczyliśmy. Przy tym była uprzejma i miła. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Anna

Laryngolodzy w Wrocławiu