Laryngolog Wrocław

Teresa Semkowicz-Morawska

Gabinet lekarski

50-533 Wrocław

Gorszej mendy wsrod lekarzy nie poznalam.
Przychodze z bolem zatok, glowy i silnym usickiem w tych miejscach. A ta pseudo lekarka mowi mi jedynie ze zatoki nie bola, nie wie od czego boli mnie glowa z pretensjami. Od samego wejscia do gabinetu da sie poznac na tej tragicznej osobie. Nie wiem, dlaczego ktos ja dalej w przychodni trzyma
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Marcin Masalski

Optimum Profesorskie centrum medyczne
Szybka 5
50-421 Wrocław

P. Dr.Marcin Masalski ostatnio wykonywał mi zabieg usunięcia polipa. Jestem bardzo zaskoczony jego podejściem do pacjenta.
Przeprowadził bardzo gruntowne badanie cały czas tłumacząc jego spostrzeżenia.
Następnie przeprowadził zabieg wykazując się gruntowną fachowością.Jestem bardzo zadowolony. BARDZO POLECAM.
Opinia dodana przez: ZBIGNIEW

Marzena Klakocar

Canaletta-Bellotta 4 lok. 4
51-665 Wrocław

bardzo fachowe podejście do pacjenta,doradza różne metody leczenia,dokładnie tłumaczy, szuka różnych metod leczenia

lekarz Marzena Sobolska

Laryngolog

KARDIOMEDICAL - PORADNIE KARDIOLOGICZNE Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Filia Nr 1 we Wrocławiu
ulica Legnicka 55/1
54-203 Wrocław

pani doktor jest chamska, wulgarna. Nie polecam

dr n. med. Ewa Gul

Laryngolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Prywatna Poliklinika "Na Grobli"

53-413 Wrocław

Wykonywany u doktor Gul zabieg – plastyka przegrody nosowej, zabieg jednego dnia
Moja ocena? W pierwszej kolejności stanowczo odradzam wykonywanie tego zabiegu, jako jednodniowego, poza szpitalem. W ten sposób oszczędzicie sobie mnóstwo nieprzyjemności i kłopotów. Aby wykonać zabieg z refundacji NFZ należy odbyć płatną wizytę prywatną - zostać pacjentem przychodni. W ramach refundacji u pani doktor/w placówce otrzymujesz (BRAK oznacza, owszem, ale odpłatnie i w innym terminie):
- poprawne (nos ...
Opinia dodana przez: J

Jacek Szulc

CM KRZYWOUSTEGO
ul. Bolesława Krzywoustego 290
51-312 Wrocław

Bardzo złe podejście do pacjenta. Nie rozumiem, skąd biorą się tacy ludzie. To nasze zdrowie i naszych dzieci, a ten lekarz uważa, że nie będzie odpowiadał na nasze pytania. Całkowicie nas ignorował. Na koniec okazało się, ze jego diagnoza była całkowicie chybiona. Przepisał antybiotyk na zatkane ucho po katarze. Byliśmy w Centrum Medycznym Wejherowska Wrocław - nie polecam - pieniądze wyrzucone w błoto. Lekarz z NFZ wykazał się większą starannością.
Opinia dodana przez: Karol

lekarz Grzegorz Pitala

Laryngolog, Foniatra

Profesorskie Centrum Medyczne OPTIMUM
ul.Szybka 5 C

lekarz Zbigniew Kierśnicki

Laryngolog

" Przychodnia na Biskupinie" Sp. z o.o.
Olszewskiego 21
51-642 Wrocław