Laryngolog Wrocław

KARDIOMEDICAL - PORADNIE KARDIOLOGICZNE Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Filia Nr 1 we Wrocławiu
ulica Legnicka 55/1
54-203 Wrocław

pani doktor jest chamska, wulgarna. Nie polecam

Optimum Profesorskie centrum medyczne
Szybka 5
50-421 Wrocław

Może i są kompetencje tylko pytanie za ile. Leczyłem się prytwatnie prze 6 miesięcy. Poszedłem tylko dlatego, że mam przewlkełką chorabę i chciałem mieć pewność, że będe leczony , a wprzyszłości operowany przez dobrego specjalistę. Zawiodłem się.Po 6 dniach w szpitalu gdzie od drugiego dnia słyszałem, że będe operowany nić takiego sie nie wydarzyło.Ba!W Środę p.Kręcicki poinformował mnie, że operacja będzie w czwartek. W czwartek okazało się, że p.Kręcicki jest ...
Opinia dodana przez: Niedoszły pacjeny na szczęście

Drzewieckiego 9 lok. 3
54-129 Wrocław

Ma układy z firmą, która sprzedaje aparaty słuchowe, a dokładnie jest to Słuchmed ul. Piłsudskiego we Wrocławiu. Wysyła pacjentów do tego punktu z kartką, na której stawia swoją pieczątkę, żeby wiedzieli kto im przysłał pacjenta.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Prywatna Poliklinika "Na Grobli"

53-413 Wrocław

Wykonywany u doktor Gul zabieg – plastyka przegrody nosowej, zabieg jednego dnia
Moja ocena? W pierwszej kolejności stanowczo odradzam wykonywanie tego zabiegu, jako jednodniowego, poza szpitalem. W ten sposób oszczędzicie sobie mnóstwo nieprzyjemności i kłopotów. Aby wykonać zabieg z refundacji NFZ należy odbyć płatną wizytę prywatną - zostać pacjentem przychodni. W ramach refundacji u pani doktor/w placówce otrzymujesz (BRAK oznacza, owszem, ale odpłatnie i w innym terminie):
- poprawne (nos ...
Opinia dodana przez: J

CM KRZYWOUSTEGO
ul. Bolesława Krzywoustego 290
51-312 Wrocław

Bardzo złe podejście do pacjenta. Nie rozumiem, skąd biorą się tacy ludzie. To nasze zdrowie i naszych dzieci, a ten lekarz uważa, że nie będzie odpowiadał na nasze pytania. Całkowicie nas ignorował. Na koniec okazało się, ze jego diagnoza była całkowicie chybiona. Przepisał antybiotyk na zatkane ucho po katarze. Byliśmy w Centrum Medycznym Wejherowska Wrocław - nie polecam - pieniądze wyrzucone w błoto. Lekarz z NFZ wykazał się większą starannością.
Opinia dodana przez: Karol

Gabinet lekarski

50-533 Wrocław

Gorszej mendy wsrod lekarzy nie poznalam.
Przychodze z bolem zatok, glowy i silnym usickiem w tych miejscach. A ta pseudo lekarka mowi mi jedynie ze zatoki nie bola, nie wie od czego boli mnie glowa z pretensjami. Od samego wejscia do gabinetu da sie poznac na tej tragicznej osobie. Nie wiem, dlaczego ktos ja dalej w przychodni trzyma
Opinia dodana przez: Beata

" Przychodnia na Biskupinie" Sp. z o.o.
Olszewskiego 21
51-642 Wrocław