lekarz Larysa Diatczyk

Psychiatra

Bardzo dobra Pani Doktor. Z doborem leków trafiła w dziesiątkę za pierwszym razem! Objawy choroby ustąpiły po pierwszym zażyciu!. Praktycznie te same leki używam od początku choroby, a minęło już 6 lat, bez większych skutków ubocznych. Jestem niezwykle wdzięczny Pani Doktor, ponieważ można powiedzieć uratowała mi życie, bo było ze mną bardzo, bardzo źle, do tego stopnia, że prawie w ogóle nie spałem, dusiłem się za dnia, w nocy nie mogłem przejść w fazę snu, a gdy już zasnąłem, to zrywałem się z bezdechem, nie mogąc wciągnąć powietrza, ponieważ moja krtań była zaciśnięta. To dziś nic takiego nie powtórzyło się, odkąd biorę leki. Tak więc bez przesady mogę powiedzieć, że Pani Doktor Uratowała mi życie. Dziękuję Pani Doktor. Chciałem przyjść do Pani z kwiatami lecz niestety krótko po mojej wizycie Pani opuściła przychodnię w Biłgoraju, wszyscy mówili, że wyjechała Pani na stałe. Dziś odnalazłem Panią w Szczebrzeszynie. Myślę, że się wkrótce spotkamy. Pozdrawiam serdecznie, wdzięczny pacjent Grzegorz.

Pani doktor to specjalista w pełnym znaczeniu słowa. Zanim zacznie leczenie stara się bardzo dokładnie poznać sytuację chorego, również sytuację rodzinną, środowisko. Poświęca na to dużo czasu. Bardzo starannie dobiera leczenie. Bardzo to sobie cenię, że z panią doktor można normalinie porozmawiać, rozumie ludzkie problemy. Polecam!

Zdecydowanie ;polecam! Korzystam z jej uslug od 3 lat i jestem z niej bardzo zadowolona.

Dobry lekarz. Stara radziecka szkoła! POLECAM!!!

Dobry lekarz. Stara radziecka szkoła! POLECAM!!!