Laserowe Usuwanie Blizn

Chirurg ogólny, Flebolog

Alex Alli-Balogun Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Połomińska 16
40-858 Katowice

Pierwszy raz w życiu trafiłem na tak miłego, uprzejmego i profesjonalnego lekarza. Oprócz normalnych zaleceń i wskazówek odnośnie leczenia, dodatkowo na każde moje pytanie uzyskałem wyczerpującą odpowiedź. Podczas wizyty nie czułem się jak zwykły kolejny przypadek, lecz jakbym był wyjątkowy. Mogę z czystym sumieniem polecić Pana Doktora :)

Opinia dodana przez: Mariusz
USG ginekologiczne Warszawa dr Rafał Kuźlik

dr Rafał Kuźlik

USG ginekologiczne, Ginekolog

SaskaMed
Jana Nowaka-Jeziorańskiego 48
03-982 Gocław, Warszawa

Bardzo dobry specjalista! Przyszlam do pana doktora przerazona bo diagnoza byla tragiczna wystawiona przez innego lekarza. Cale szczescie ze na niego trafilam. Porobil badania uspokoil i teraz wszystko jest dobrze! Polecam wszystkim paniom!

Wolny termin: dzisiaj o 11:00. Sprawdź inny.
Fizjoterapeuta Kraków mgr Julia  Zbożna - Lichoń

mgr Julia Zbożna - Lichoń

Fizjoterapeuta, Terapeuta

Beauty & Health
Al. 29 Listopada 41/1

Bardzo miła osoba, która zna się na swojej pracy. Pod czas zabiegów wszystko wyjaśnia, tłumaczy i doradza. Posiada rozległą wiedzę z różnych dziedzin medycyny estetycznej. Bardzo się cieszę, że mogłam na Panią trafić! Gorąco polecam wszystkim, którzy jeszcze się zastanawiają!!!

Opinia dodana przez: Ola
Dermatolog Warszawa dr Aleksandra Jagielska

dr Aleksandra Jagielska

Dermatolog, Medycyna estetyczna

Sthetic.pl Klinika dr Jagielskiej
Mokotowska 15A/2B

Szukając została mi polecona m.in. Pani Jagielska, opinie ma dobre i sama też je potwierdzę. Bardzo dobry specjalista, wie co robi, działa z pasją bo to widać. Jest zaangażowaną i miłą osobą, wzbudza zaufanie. Czasem się ciężko dodzwonić ale to jest drobiazg. Dziękuję i polecam Panią Aleksandrę

Wolny termin: 26 Cze o 14:00. Sprawdź inny.
Chirurg naczyniowy Warszawa dr n. med. Adam Zieliński

dr n. med. Adam Zieliński

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
05-077 Wesoła, Warszawa

Przyjemny i miły specjalista. Zna się na swojej robocie. Diagnoza OK. Jestem zadowolony. Nic do zarzucenia. Polecam bardzo Pana Doktora!

Wolny termin: 26 Cze o 17:00. Sprawdź inny.

lek. med. Agnieszka Adamowska

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

miła, spokojna, troche bez entuzjazmu. nie mam zastrzezen

miła, spokojna, troche bez entuzjazmu. nie mam zastrzezen

Wolny termin: 27 Cze o 18:30. Sprawdź inny.
Dermatolog dziecięcy Warszawa dr n. med. Agnieszka Zegadło-Mylik

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

CORIUM-JULIANÓW
Elizy Orzeszkowej 27
91-479 Łódź

Kompetentny i skuteczny lekarz. Polecony przez inną osobę, którą również wyleczył. Jeśli chodzi o mnie był to trzeci dermatolog, do którego trafiłam z trądzikiem różowatym.

Dermatolog Warszawa dr n. med. Paweł Rujna

dr n. med. Paweł Rujna

Dermatolog, Wenerolog

MURANO Klinika Dermatologii Klinicznej, Estetycznej i Laserowej
Pokorna 2 lok. 8

Gorąco polecam Pana dr Rujnę - klinika z klimatem i nowoczesna, lekarz kompetentny oraz pomógł mi bardzo abym wróciła do formy

Dermatolog estetyczny Poznań lek. med. Krzysztof Łuksza

lek. med. Krzysztof Łuksza

Dermatolog estetyczny, Medycyna estetyczna

Biogenica Klinika Piękna
Plewiska, Grunwaldzka 519 B/C lok. 2
62-064 Poznań

Polecam! Świetny specjalista, który potrafi kompleksowo podejść do pacjenta. Jestem bardzo zadowolona z efektów zabiegów a szczególnie z zabiegu laserowego laserem CO2. Fakt, że tydzień trzeba się pogoić ale efekty rewelacyjne.

Opinia dodana przez: Karina