Laserowe Usuwanie Przebarwien

Proktolog, Medycyna estetyczna

Alex Alli-Balogun Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Połomińska 16
40-858 Katowice

Miałam szczęście że w moim życiu pojawił się Dr.Alex Balogun.Jest profesjonalistą przez duże P! Przeprowadził u mnie zabieg onkologiczny,był moim lekarzem prowadzącym.Na wszelkie pytania udzielał szczegółowych odpowiedzi.Podczas dalszego leczenia dał się poznać nie tylko jako wspaniały lekarz ale także jako bardzo ciepły,miły i sympatyczny człowiek. Swoim zachowaniem utwierdza pacjenta w tym że warto walczyć o swoje życie i zdrowie. Pomagając powrócić do zdrowia robi to rzetelnie z pełnym oddaniem i do samego końca. Z pozytywnym efektem. Gorąco polecam Dr. Alexa Alli-Baloguna! Ja natomiast bardzo serdecznie Panu dziękuję Doktorze! Za wszystko!!!!!!

Opinia dodana przez: Halina
Wolny termin: dzisiaj o 10:00. Sprawdź inny.
Terapeuta Kraków mgr Julia  Zbożna - Lichoń

mgr Julia Zbożna - Lichoń

Terapeuta, Rehabilitant

Beauty & Health
Al. 29 Listopada 41/1

Bardzo miła osoba, która zna się na swojej pracy. Pod czas zabiegów wszystko wyjaśnia, tłumaczy i doradza. Posiada rozległą wiedzę z różnych dziedzin medycyny estetycznej. Bardzo się cieszę, że mogłam na Panią trafić! Gorąco polecam wszystkim, którzy jeszcze się zastanawiają!!!

Opinia dodana przez: Ola
Medycyna estetyczna Warszawa dr Aleksandra Jagielska

dr Aleksandra Jagielska

Medycyna estetyczna, Dermatolog

Sthetic.pl Klinika dr Jagielskiej
Mokotowska 15A/2B

Szukając została mi polecona m.in. Pani Jagielska, opinie ma dobre i sama też je potwierdzę. Bardzo dobry specjalista, wie co robi, działa z pasją bo to widać. Jest zaangażowaną i miłą osobą, wzbudza zaufanie. Czasem się ciężko dodzwonić ale to jest drobiazg. Dziękuję i polecam Panią Aleksandrę

Wolny termin: jutro o 17:00. Sprawdź inny.

lek. med. Agnieszka Adamowska

Medycyna estetyczna, Dermatolog estetyczny

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

zdecydowanie polecam, jedna z najlepszych pani lekarz z jaką miałem do czynienia, oby wszyscy lekarze tacy byli! :)

Dermatolog estetyczny Łódź lek. med. Dariusz Mikołajczyk

lek. med. Dariusz Mikołajczyk

Dermatolog estetyczny, Dermatolog

CORIUM-JULIANÓW
Elizy Orzeszkowej 27
91-479 Łódź

To najwspanialszy dermatolog jakiego znam i niezmiernie uprzejmy czlowiek. Zawsze umie perfekcyjnie wystawic diagnoze i od razu trafia w dziesiatke z lekami. Pomogl mi z tradzikiem, kurzajkami i przetluszczajaca sie skora. Po latach chodzenia do roznych "specjalistow" mam wrazenie, ze Doktor Mikolajczyk to jedyny lekarz w Łodzi, ktory zasluguje na miano "dermatologa". Dziekuje za wszystko Panie Doktorze i serdecznie pozdrawiam.

Opinia dodana przez: KG
Wenerolog Warszawa dr n. med. Paweł Rujna

dr n. med. Paweł Rujna

Wenerolog, Medycyna estetyczna

MURANO Klinika Dermatologii Klinicznej, Estetycznej i Laserowej
Pokorna 2 lok. 8

Odłożyło mi się trochę tłuszczu (podbródek, brzuch i uda) i do tego trochę cellulitu. Właśnie z tym problemem zwróciłam się do dr P. Rujna, który zaproponował mi serię 6 zabiegów, co 2 tygodnie (3 zabiegi lipolizy iniekcyjnej i 3 zabiegi systemem fal radiowych i ultradzwięków). Zaciekawiło mnie takie połączenie zabiegów i to urządzenie, a dr Rujna wydał mi się wiarygodny i kompetentny, dlatego zdecydowałam się na terapię. Zaczęłam od podbródka i brzucha. Do tej pory miałam już samą lipolizę i bez rewelacji. Jestem już po zakończonej kuracji, a efekty jakie uzyskałam to: wałeczek na podbródku i brzuchu zlikwidowany i co nieprawdopodobne skóra jest napięta i jędrna. Żadnej wiotkości. Kochani to na prawdę działa. Pewnie myślicie, że majątek wydałam. Wcale nie! Dr Rujna jest na prawdę dobry w tym co robi, ma według mnie potężną wiedzę i jest na bieżąco z wszystkimi nowościami w zakresie estetycznej. Polecam gorąco

Medycyna estetyczna Poznań lek. med. Krzysztof Łuksza

lek. med. Krzysztof Łuksza

Medycyna estetyczna, Dermatolog estetyczny

Biogenica Klinika Piękna
Plewiska, Grunwaldzka 519 B/C lok. 2
62-064 Poznań

Pan doktor to wyjątkowa osoba. Jedyny chyba tak kompetentny lekarz. Bardzo się cieszę, że do niego trafiłam. Potrafi spojrzeć na pacjenta jako całość, a nie tylko wypełniać po 1 zmarszcze i kroić za wszystko. Po wizytach u innych wyglądałam jak napompowana lala. Teraz wyglądam młodo i naturalnie. W ostatnim roku doktor zaplanował cały cykl zabiegów odmładzających. Wyglądam 10 lat mniej i nie muszę już się kryć pod makijażem. Uczciwie i w normalnych cenach. W klinice zawsze można liczyć na informacje o zabiegach, zawsze dostaje nalepki od preparatów, którymi wykonano zabieg. A do tego opieka po jest niesamowita. Bezpatne kontrole i miła opieka. Dziękuje za wszystko i polecam każdemu, kto chce trafić na prawdziwego fachowca od odmładzania.

Opinia dodana przez: Kasia
Medycyna estetyczna Lublin lek. med. Michał Tarkiewicz

dr Michał Tarkiewicz Medycyna Estetyczna
ul. Krasińskiego 2 lok. 17
20-468 Lublin

Tuz po zabiegu mezoterapii twarzy I rak mialam watpliwosci czy efekt jest adekwatny do obiecanego!

Po miesiącu efekt jest lepszy od oczekiwanego!!! Moja sucha od zawsze skora twarzy jest wygladzona i co najwazniejsze jest nawilzona nawet bezpośrednio po myciu, pomimo mroznej pogody. Zginęły mimiczne zmarszczki wokół ust!! Super efekt rownież na dłoniach. Są wyraźnie odmłodzone. Zwykle,szczegolnie zima, po myciu rak nakladalam tony kremu bo skora aż pękala.. Teraz nie mam tego problemu. Główna zaś zaleta powiększenia ust polega na ich naturalnym wyglądzie po zabiegu. Zmiany na twarzy są "dyskretne". Znajomi twierdza, ze z wiekiem ładnieje nie wiedząc , ze poddalam się zabiegom estetycznym. I o to chyba chodzi! Pan doktor bardzo oszczędny w słowach ale konkretny i merytoryczny. Polecam. Ja napewno tam wrócę.

Wenerolog Warszawa lek. med. Beata Kociemba

lek. med. Beata Kociemba

Wenerolog, Medycyna estetyczna

Beauty Derm Europejski Instytut Dermatologii Estetycznej Laserowej i Kosmetyki
ul. Domaniewska 22a lok.6

Pani dr. bardzo pomogła mi z moimi kłopotami skórnymi - blizn już po tak krótkim okresie nie widać :) . Polecam

Opinia dodana przez: wyczi

ulica Królewicza Kazimierza 2h/9
71-552 Szczecin

Ponieważ o czerniaku dużo się mowi, zaniepokoila mnie malenska brazowa plamka na lewym policzku,udalam się wiec do tej p.dermatolog,po ogladnieciu bez uzycia lupki stwierdzila ze to trzeba usunąć i umowic mnie chciała ze swoim u niej pracującym chirurgiem który to usunie.Ja poszlam do innego dermatologa który uzywajac lupki stwierdził ze to pochopna i zla decyzja bo to jest plamka pigmentowa i nie można tu nic ingerować.Zdziwiony był taka decyzja! No p.doktor zainkasowala za wizyte 3 minutowa stawke z najwyszej ""polki"" i myslala ze kolega tez zarobi,ale się przeliczyla!Odradzam ten gabinet innym!!!!!!!!

Opinia dodana przez: Pacjent