Laserowe Zamykanie Naczyn

dr Aleksandra Jagielska

Medycyna estetyczna, Dermatolog

Sthetic.pl Klinika dr Jagielskiej
Mokotowska 15A/2B

Szukając została mi polecona m.in. Pani Jagielska, opinie ma dobre i sama też je potwierdzę. Bardzo dobry specjalista, wie co robi, działa z pasją bo to widać. Jest zaangażowaną i miłą osobą, wzbudza zaufanie. Czasem się ciężko dodzwonić ale to jest drobiazg. Dziękuję i polecam Panią Aleksandrę

Wolny termin: 23 Lip o 14:00. Sprawdź inny.
Kosmetolog Kraków mgr Agnieszka Gomolińska

Face and Body Institute
Starowiślna 4/1

Witam serdecznie z największą przyjemnością wystawiam tą opinię bo nie wielu jest lekarzy tej klasy nie tylko ze względu na ogromną wiedzę i doświadczenie, ale przede wszystkim za ogromną empatię i ludzkie podejście. Panią Agnieszkę spotkałam dzięki akcji Instytutu face and body, która jest jedną z pomysłodawczyń. Ta akcja i wszystko co z nią związane każdego dnia zmienia moje życie w pełnym tego słowa znaczeniu. Od wielu lat patrząc w lustro czułam frustrację, często lały się łzy, bo trądzik pozostawił po sobie koszmarne blizny. Mimo wielu bardzo bolesnych zabiegów i masy wydanych pieniędzy nie było poprawy, za to rosły moje kompleksy, obniżając moje poczucie wartości. Na pierwszej konsultacji kiedy zostałam ambasadorką FBI pani Agnieszka powiedziała, to można usunąć i ja Pani pomogę. Była tak miła, ciepła i uprzejma ze 10 minut w jej gabinecie dało mi na nowo wiarę, że może jeszcze kiedyś spojrzę w lustro i powiem że jestem piękna. Jestem po trzech zabiegach osoczem, karboksy terapią i derma penem, jutro kolejny. W między czasie stosuję podarowany przez panią Agnieszkę krem ze ślimaka na blizny.
Efekty są ogromne. Zmarszczki się wygładziły, poprawił owal twarzy, blizny znacznie spłyciły, a skóra nabrała blasku. Pani Agnieszka wykonuje zabieg z takim zaangażowaniem i delikatnością, że to jest aż szokujące. Krótko mówiąc Pani Agnieszka kocha to co robi i to czuć. Jestem szczęśliwa że miałam okazję poznać tak wartościowego człowieka i ogromny autorytet. Gorąco polecam

Opinia dodana przez: ANNA ROMAŃCZYK
Dermatolog estetyczny Łódź lek. med. Dariusz Mikołajczyk

lek. med. Dariusz Mikołajczyk

Dermatolog estetyczny, Dermatolog

CORIUM-JULIANÓW
Elizy Orzeszkowej 27
91-479 Łódź

To najwspanialszy dermatolog jakiego znam i niezmiernie uprzejmy czlowiek. Zawsze umie perfekcyjnie wystawic diagnoze i od razu trafia w dziesiatke z lekami. Pomogl mi z tradzikiem, kurzajkami i przetluszczajaca sie skora. Po latach chodzenia do roznych "specjalistow" mam wrazenie, ze Doktor Mikolajczyk to jedyny lekarz w Łodzi, ktory zasluguje na miano "dermatologa". Dziekuje za wszystko Panie Doktorze i serdecznie pozdrawiam.

Opinia dodana przez: KG
Wenerolog Warszawa lek. med. Beata Kociemba

lek. med. Beata Kociemba

Wenerolog, Medycyna estetyczna

Beauty Derm Europejski Instytut Dermatologii Estetycznej Laserowej i Kosmetyki
ul. Domaniewska 22a lok.6

Pani dr. bardzo pomogła mi z moimi kłopotami skórnymi - blizn już po tak krótkim okresie nie widać :) . Polecam

Opinia dodana przez: wyczi

Eco Lab Healthcare Instytut Dermatologii