lekarz Laura Ligarzewska

Niezwykla uprzejmosc i przychylnosc, oraz podejscie do pacjenta.Dziekuje.Juz dawno niespotkalam sie z tak mila i sympatyczna Pania Doktor.

Dzięki cudownej Pani doktor nasza córeczka uniknęła wiele stresu i nieprzyjemności. Pani doktor jest z pewnością osobą, która ma na uwadze przede wszystkim dobro małych pacjentów. Najważniejsze jest to, że Pani doktor od razu zorientowała się co do przyczyn dolegliwości mojego dziecka. Wcześniej dziecko było badane przez innego lekarza, który nie zauważył tego problemu. Pani Ligarzewska od razu wiedziała co dolega mojemu dziecku. Uważam że, gdyby nie to że trafiliśmy do Pani doktor to moje dziecko nie zostałoby tak dobrze zdiagnozowane i w związku z tym mogło by miec powazne problemy zdrowotne. Z calego serca polecam wizyte u Pani doktor gdyż z pewnością potrafi kompleksowo spojrzeć na różne problemy dziecka a dodatkowo jest to osoba, która ma ogromne serce w stosunku do małych pacjentów. Dziękujemy Pani doktor. Maja Gruszka:)

Wciąż poszukujesz " Bydgoszcz"?

AL-MED Bydgoszcz
Roentgena 3
Bydgoszcz
Kormoranów 128/23
85-432 Bydgoszcz
Laboratorium Analiz Lekarskich "ALCO"
Wojska Polskiego 46
85-825 Bydgoszcz
Karłowicza 22 lok. 11
Bydgoszcz
NZOZ Prywatna Przychodnia Stomatologiczna "ELDENT"
ulica Glinki 81
85-861 Bydgoszcz