lekarz Lech Bokun

Bardzo dobry lekarz, dobrze tłumaczy. Jedynym minusem są godziny przyjmowania (15.00-16.00), lecz wiem, że to nie jest jego jedna praca. Polecam

Pierwszy raz w życiu zetknęłam się z takim lekarzem. I mam nadzieję, że ostatni. Przerażające jest wyjść od ginekologa z poczuciem upokorzenia. Chamskie komentarze, zero delikatności i traktowanie mnie jak niespełna rozumu - nigdy więcej nie chcę powtórzyć takiego "doświadczenia". Zdecydowanie nie polecam wizyt u tego pana.

Prowadziłam u dr.Bokuna dwie ciąże,chodziłam do przychodni przy szpitalu.Ma specyficzne poczucie humoru,które nie każdemu może odpowiadać.Polecam go każdej niepanikującej kobiecie.Jest to lekarz rzeczowy,nie zleca badań :na zapas",kieruje na te,które uważa za niezbędne.Był przy obu moich cc (akurat miał dyżur).Polecam w 100%

Byłam dzisiaj na NFZ u Pana doktora i jestem zadowolona. Nie jest moze super rozmowny ale rzeczowy, na moje pytania odpowiedzial wyczerpujaco i profesjonalnie. Samo badanie przeprowadzone bardzo delikatnie, zrobiona cytologia i usg. Wszystko tak jak powinno byc. Na pewno do niego wroce

Prowadził moją ciążę od początku do końca,(6 lat temu) po wcześniejszych 3 innych ginekologach w końcu znalazłam lekarza, któremu mogłam zaufać. Poleciła mi go znajoma, a ja polecam swoim. Do dziś regularnie tam chodzę i bardzo miło wspominam poród, bo wiedziałam, że jest obok. Dodam, że byłam po poronieniu, kiedy do niego trafiłam i z podejrzeniem ciąży pozamacicznej- u niego w gabinecie okazało się, że wszystko jest dobrze i zwyczajnie od tamtej wizyty nie chcę innego lekarza-profesjonalizm, spokój i rzetelność!

Prowadził moją ciążę 8 lat temu, zawsze odbierał telefon, dla mojego świętego spokoju robił mi KTG, odkrył u mnie tachykardię i jeszcze tego samego dnia wysłał mnie do doskonałego kardiologa. Emanował spokojem, co udzielało się także mnie i mojemu mężowi. Zdecydowanie polecam!!!

prowadził zone w dwóch ciążach godny polecenia fachowiec w swojej specjalizacji

prowadził zone w dwóch ciążach
godny polecenia
fachowiec w swojej specjalizacji