dr n. med. Lech Bolt

Ginekolog, Ginekolog położnik

3,7

Wspaniały lekarz mało jest takich lekarzy bardzo miły zawsze ma czas dla swoich pacjentek. Dzięki niemu mój synek żyje jest chory bo jest wczesniakiem ale żyje teraz ma już 7 lat 😊 Bardzo dziękuję za wspaniałą opiekę nad synkiem i moją w 2008r

Lekarz został mi polecony wiele lat temu. Cierpiałam na endometriozę. Pan Bolt zalecił mi wykupienie zastrzyków hormonalnych, które miano wstrzykiwać w brzuch za 1100DM ( to była wówczas cała wypłata Niemca), a dla mojej rodziny straszna kwota. Rodzice mając na uwadze moje dobro zakupili lek. Gdy pojawiłam się w gabinecie z lekami lekarz oświadczył, że nie może mnie jednak leczyć i polecił mnie listownie lekarzowi-u którego leczyłam się... poprzednio. Gdy ten (poprzedni) oświadczył, że zastrzyki są niepotrzebne i trzeba zastosować całkiem inne leczenie - myślałam, ze zemdleję. Pieniądze zostały wydane. Na dodatek dowiedziałam się, że można było zastrzyki wykupić za przysłowiową złotówkę w aptece z lekami zagranicznymi. Pozostała strata finansowa, żal i niesmak. Minęło sporo lat. Wyzdrowiałam dzięki pierwotnemu lekarzowi, od którego się odwróciłam, bo zaufałam poleconemu ordynatorowi szpitala.

W Jego gabinecie kobieta czuje się komfortowo ,jest delikatny i skromny,konkretny,kompetentny,ciepły -wyczulony na ból -jak każdy lekarz ,który powinien taki być gdy ktoś inny cierpi.W szpitalu ma czas dla każdej z pacjentek -nigdy nie odmówi gdy ktos o coś pyta-nie jest obojętny.

Jest bardzo dobrym lekarzem. Dokładny, taktowny, uprzejmy. Leczę się u niego od lat. To prawda, że trzeba długo czekać w poczekalni ale zważywszy, iż pomógł mi i życie mu zawdzięczam nie zwracam uwagi na tłumy kobiet czkające, bo żadnej pacjentki nie pozostawi bez pomocy. Nie należy do gadatliwych ale wszystko co chciałam wiedzieć wytłumaczył mi ze spokojem i wnikliwością. Polecam tego lekarza zwłaszcza w trudnych przypadkach. Barbara

Polecam tego lekarza zwłaszcza w trudnych przypadkach.
Barbara

Nie ma lepszego specjalisty. Trafiłam do Pana Doktora po wielu nieudanych wizytach u innych lekarzy. Tylko On potrafił zdiagnozować co mi jest. Dzięki zastosowaniu Jego leczenia i jego opiece teraz jestem zdrowa i mogę mieć dzieci.

wyjątkowy lekarz i człowiek , dzięki niemu udało mi się urodzić trójkę wspaniałych dzieciaków

Uratował mi życie. Super lekarz. Aby więcej takich było w nasze kochanej medycynie.

mam zaufanie, duzą wage przywiazuje do bakteri czego nie mogę powiedzieć o innych lekarz tej specjalności

Bardzo kompetentny lekarz. Trzykrotnie ratował mi życie. Ma wiele pacjentek - bowiem jest l e k a r z e m w pełni tego słowa znaczeniu. Oby jak najdłużej nam pomagał. Elżbieta

Leczyłam się u tego lekarza ponad 20 lat temu. Przyjemniaczkiem to on nie był, ale jego kompetencje były i są niepodważalne. Wyleczył mnie wtedy z kilku schorzeń, m.in. wypalił nadżerkę. Do dzisiaj nie mam żadnych problemów.