100% zaufania mam tylko to tego pana doktora. Leczy dwójkę moich dzieci od urodzenia i zawsze trafione diagnozy i skuteczne leczenie.

pan doktor leczy moją córkę od urodzenia czyli 10 lat. zawsze mogłam liczyć na pomoc i poradę tego lekarza. a najważniejsze jest to ,że jako jeden z nielicznych lekarzy patrzy na pacjenta a nie na kasę za wizytę.

Pan doktor Cesarz jest wspaniałym lekarzem i osobą.Ze stoickim spokojem odpowiada na wszystkie pytania,wyjaśnia wszelkie wątpliwości młodych rodziców,jakimi jesteśmy ja i mój mąż:)Jeździmy z naszą teraz już 9-cio miesięczną córeczką na wizyty kontrolne do Węgrowa i od pierwszej wizyty dr Cesarz zdobył nasze zaufanie i szacunek.Jest kompetentną i przede wszystkim mądrą osobą.Cieszymy się,że nasz największy skarb trafił pod opiekę tak wspaniałego lekarza.Poświęca dużo uwagi swoim małym pacjentom i cierpliwości niedoświadczonym rodzicom;)Polecam z całego serca!!!

Lekarz bardzo miły odpowiednie podejście do dziecka. Dostałam skierowanie do szpitala z powodu zapalenia płuc u 3 miesięcznego dziecka ale pobyt w nim nie był konieczny dostałam tylko 4 recepty o wartości 60,00 zł .Polecam lekarz ma doświadczenie z dziećmi przyjmuje również w Patologii Noworodka na Węgrowie do której przychodzimy, także niech niektórzy nie wypisują bzdur bo powód jest tylko jeden albo nigdy nie mieli do czynienia z tym lekarzem albo są kompletnymi debilami którzy niewiedza co z wolnym czasem robić tylko siedzą i zajmują się pierdołami gdzie i kogo oczerenić

Kilka tygodni trwało leczenie moich dzieci w przychodni do tego komentarze że nic się nie dzieje a dzieci dusiły się. Doktor Cesarz ratował nas pomimo tego że nie przyjmował tego wieczoru. Po pierwszej wizycie dzieciom znacznie ulżyło. Odpowiednio dobrane leczenie i Jego niesamowity spokój bardzo uspokajają zdenerwowanych rodziców. Dzieci bardzo Go polubiły.

jezdze z dzieckiem juz 5miesiecy do pana doktora mial ja w szpitalu pod swoja opieka i nie moge nic zlego powiedziec jest super lekarz na medal

Super lekarz polecam, można do niego dzwonić o każdej porze i zawsze pomoże, nie zlekceważy żadnego problemu młodych rodziców.

Pan Cesarz to bardzo rzeczowy i konkretny lekarz. Nie ma różnicy czy jesteś prywatnie czy w patologii noworodka. Bardzo dobre podejście zarówno do dziecka jak i do rodziców.

dla mnie jest to najlepszy lekarz pediatra z terenu Grudziądza. od siedmiu lat korzystamy z Jego pomocy, obojętnie czy w dzien czy nocy zawsze można liczyc na fachową pomoc.

Świetny specjalista, zawsze służy pomocą i trafioną diagnozą.

Świetny specjalista, zawsze służy pomocą i trafioną diagnozą.