Cudowny Przemiły człowiek!! Trzecia ciąża, córka -podejrzenie wśród innych lekarzy zespołu Downa i poważnej wady serca.. Wszystkie wykonane badania u doktora wykluczyły jakąkolwiek wadę rozwojową córki! Sam już na końcu badań zadzwonił do nas w niedzielę i poinformował o wyniku... Mamy kochaną zdrową i śliczną córkę!!! Teraz właśnie umawiam kolejną wizytę, bp po raz czwarty i ostatni jestem szczęśliwie w ciąży!!! Polecam wszystkim, bo kompetencje i rzetelność lekarza przeszły moje najśmielsze oczekiwania!!!

Byłam dwa razy na USG u doktora - genetycznym i połówkowym. Jestem w pełni zadowolona. Wybieram się również na kolejne usg. Polecam gorąco

Bardzo miły uprzejmy lekarz godny polecenia innym :)

Bardzo miły uprzejmy lekarz godny polecenia innym :)

Bardzo miły lekarz, profesjonalista polecam każdej kobiecie.

Bardzo miły lekarz, profesjonalista polecam każdej kobiecie.

W pierwszej ciąży chodziłam do doktora i było rewelacyjnie, miło. Córka urodziła sie zdrowa. Przy drugiej ciąży również było miło do momentu gdy dostalismy wynik amniopuncji: zespół Downa. wtedy pan doktor zamiast wytłumaczyć nam z czym sie ta wada wiąże i jak takie dzieci rozwijaja się wręczył nam ustawe o aborcji i powiedział , że to najleepsze wyjście. Synek urodził się i jest wspaniałym, pogodnym, kochającym i wrażliwym chłopcem. Niestety gdybym sugerowała sie podejście dr dudarewicza mojego dziecka nie byłoby na świecie.

Chodziłam do dr Dudarewicza na USG ciąży. Uprzejmy i pogodny, bardzo szczegółowo opisywał i pokazywał maluszka dzięki czemu miałam wrażenie, że go znam nim się narodził :-) Polecam go bo nic jak rzeczowa informacja nie uspokaja przyszłej mamy.

Jesli robic badania polowkowe genetyczne, to tylko u niego.

Jesli robic badania polowkowe genetyczne, to tylko u niego.

Wspaniały człowiek,delikatny,doświadczony...Polecam naprawdę gorąco

Wspaniały człowiek,delikatny,doświadczony...Polecam naprawdę gorąco

Jak dla mnie to w przypadku Pana Doktora ta skala powinna być przynajmniej do 10ciu.

Wspaniały lekarz i człowiek! Profesjonalista w każdym calu!

Wspaniały lekarz i człowiek! Profesjonalista w każdym calu!

Wciąż poszukujesz "Genetyk kliniczny Łódź"?

Witold Kłosiński

Szpital