dr Lech Krasieńko

1,3

P. Krasieńko jest bardzo niekulturalny, traktuje pacjenta jako zło konieczne. Kiedy poprosiłam go o wydanie skierowania na rutynowe badania krwi, bo ostatnie wyniki były poniżej normy, zapytał mnie po co mi to skierowanie. Przychodzę do lekarza raz na rok albo rzadziej, a składki płacę w każdym miesiącu i nawet skierowanie na rutynowe badania raz na jakiś czas mi się nie należą? P. Krasieńko ma dużo złej woli albo jakieś kompleksy, które leczy wyżywając się na innych ludziach. W przychodni, której jest dyrektorem, nadal obowiązują numerki, co oznacza, że ludzie muszą ...

P. Krasieńko jest bardzo niekulturalny, traktuje pacjenta jako zło konieczne.
W przychodni, której jest dyrektorem, nadal obowiązują numerki, co oznacza, że ludzie muszą stać przed przychodnią od 4 rano, żeby zdobyć numerek, co i tak nie zawsze się udaje.
Żenada!

Nie mam dobrego zdania o tym lekarzu. Jego wiedza i ocena zdrowia pacjenta zatrzymały się w latach '90. Nie jest na bieżąco i na wszystko daje antybiotyk.

Pan doktor jest bardzo nieuprzejmy, wytrząsa się nad pacjentami.

Pan doktor jest bardzo nieuprzejmy, wytrząsa się nad pacjentami.