dr hab. n. med. Lech Kulejewski

1,3
1,6
1,5
1,4

Czytajac komentarze powyżej ten lekarz nie tyle co jest nie uprzejmy. Jeszcze gorsze jest to,ze wywalił na ulice człowieka z zagrożeniem życia . jego stwierdzeniem było iz nie ma miejsc na oddziale więc pacjenta nie przyjmie . Mało tego nawet nie przegląda wyników min. EkG z którym pacjent do niego przyszedł. Takie ma podejscie Pan Hrabie doktor do pacjenta na izbie przyjęć w Kedzierzynie Koźlu. stwierdzam fakt,że gdyby nie PAKS (Polsko amerykańska Klinika Serca ) W Kedzierzynie koźlu to mój Ojciec mógł by umrzeć na ulicy a pana Hrabiego Doktora ...

Czytajac komentarze powyżej ten lekarz nie tyle co jest nie uprzejmy.
Jeszcze gorsze jest to,ze wywalił na ulice człowieka z zagrożeniem życia .

stwierdzam fakt,że gdyby nie PAKS (Polsko amerykańska Klinika Serca ) W Kedzierzynie koźlu to mój Ojciec mógł by umrzeć na ulicy a pana Hrabiego Doktora to by wogóle nie obchodziło . jego myślenie'' jeden człowiek więcej jeden mniej,co to za róznica''.

Tez sie spotkalam z tym lekarzem. Brak szacunku dla osoby starszej czyli mojej babci. Brak zainteresowania. Chamstwo i obluda. Krzyk. Po prostu nie umiem uwierzyc, ze taki czlowiek moze pracowac wsròd ludzi, ktòrzy najbardziej potrzebuja pomocy.To weterynarz lepiej pomaga zwierzetom niz on!!!!!

zero empatii!!!!!!!! nadaje się tylko do pracy tam,gdzie nie ma ludzi!!!! brak słów,tylko bezradność ,przy spotkaniu z tym ,,niby,,człowiekiem!!!!!

Konował! Niemiły, nieuprzejmy, chamski ! Brak szacunku dla pacjenta!I za co płci takiemu NFZ? To parodia lekarza!

Brak słów do opisania tego kogoś.nie spotkałem jeszcze takiego lekarza.

Brak słów do opisania tego kogoś.nie spotkałem jeszcze takiego lekarza.

W pełni zgadzam się ze wszystkimi negatywnymi opiniami o tym lekarzu. Niemiły, nieuprzejmy, chamski - to najłagodniejsze określenia które mogę do niego przypisać po ostatniej wizycie w przychodni w Krapkowicach. Nie polecam nikomu!

Nie polecam nikomu!

Oddział wewnętrzny ordynatora w PCM to umieralnia. Osobiście odniosłem wrażnie, iż ordynator był miły ale mało pacjentce poświęcił czasu i zainteresowania nie wspomnę o personelu tego oddziału pielęniarki są katastrofalne, nie miłe, opryskliwe, aż strach się o co kolwiek zapytać zaniedbują pacjenta ZERO poczucia moralnego obowiązku nie podają pacjentowi obłożnie choremu butelki wody nie mówiąc o jedzeniu. Nigdy nie chciałbym trafić na ten oddział z w szczególności intensywna terapia z tamtąd wyjeżdża więcej martwych niż żywych. Odrynatorze zmień sobie personel na oddziale bo opinia jest bardzo negatywna!!!!

ZE WZGLĘDU NA SWOJĄ CHOROBĘ BYŁAM U NIE JEDNEGO LEKARZA,ALE W ŻYCIU SIĘ NIE SPOTKAŁAM Z TAKIM LEKARZEM JAK DR.KULEJEWSKI. BARDZO NIEMIŁY I GBUROWATY. CHCIAŁAM SKIEROWANIE NA BADANIA TO POWIEDZIAŁ, ŻE MI SĄ NIEPOTRZEBNE ALE KARDIOLOG U KTÓREGO BYŁAM NA KONSULTACJI ZALECIŁ BADANIA I DAŁ SKIEROWANIE. LEKARZ NIEKOMPETENTNY I CHAMSKI. NIKOMU NIE POLECAM TAKIEGO LEKARZA.

lekcewazący.niemiły ,łapie za słówka,które póżniej wykorzystuje atakując często cierpiacego i zagubionego w bólu pacjenta.

Ja leżałam u Niego na oddziale jeszcze w Ochojcu, jestem w pełni zadowolona pod każdym względem z tego lekarza, dla mnie godny polecenia