lekarz Lech Mizarewicz

3,6
3,5
3,3
3,3

Cudowny lekarz , chodziłam do wielu ginekologów i nikt nie umiał mnie leczyć , poza tym Pan doktor jest miły , uprzejmy i zna się na tym co robi w 100% Wspaniały! Nigdy w życiu nie zamienię Pana doktora na innego lekarza !!! Polecam

Dr Mizarewicz prowadził moją ciąże od początku zlecał wszelkie badania, poświęcał mi dużo czasu, a na koniec wykonał perfekcyjnie cesarkę po której blizny prawie nie widać. Wszystko było naprawdę ok

kuzynka ma kalekie dziecko przez tego pana, który łamał co mógł u dziecka byle się urodziło. Zerwał też wiązania nerwowe.. kalectwo na całe życie. Dlaczego nie zrobił cięcia cesarskiego ? kuzynka ważyła 50 kg a dziecko 5 300 g. Od początku nie było szans na poród siłami natury.

Ten lekarz pięć lat temu podczas wizyty prywatnej potraktował mnie ja głupią pindę. Przyszłam do niego na badanie USG ponieważ moja pani ginekolog Modrzewska po badaniu na fotelu postawiła diagnozę ciąży, a on zbadał mnie powiedział, że żadnej ciąży nie ma, że pani doktor się coś przewidziało i że nie ma mowy o odstawianiu tabletek hormonalnych, "no chyba, że chce być pani szybko w ciąży". Wręcz wymusiłam na nim następne badanie za tydzień i pan doktor nie mógł uwierzyć, że jednak na monitorze była ciąża. Nawet nie był specjalnie skruszony. Pani doktor wiedziała to bez USG. A dziś mam prawie czteroletniego synka. Nigdy nie odwiedziłabym już tego lekarza.

No to teraz ja. Generalnie byłam z dr bardzo zadowolona do czasu... moje dziecko ma cytomegalie ... ale Pan dr nie wspominał o możliwości badań. Jestem nawet przekonana, ze cytomegalią mogłam zarazić się od dr bo nie wiem czy wiecie pracuje w przychodni chorób zakaźnych w Toruniu. Więc ma kontakt z kobietami z aktywnymi zakażeniami.

Odradzam!!!! nie jestem jedyną osobą, u której Pan Doktor nie umiał ocenić wielkości dziecka. Mówił, że duże ale nie powiedział jak bardzo. Urodziłam siłami natury dziecko ponad 5 kilowe!! Wyrządziło to tak wielkie szkody w moim organizmie, że teraz jeżdżę po Warszawach i Łodziach, wydaję kasę na leczenie.

bardzo życzliwy, opiekuńczy i przesympatyczny lekarz, potrafi kompleksowo zadbać o pacjentkę, zawsze ma czas, jest ordynatorem szpitala w Chełmży k/Torunia, który zdobył wysokie uznanie w plebiscycie "rodzić po ludzku". Jako, że niedawno zostałam szczęśliwą mamą mogę z pełnym uznaniem polecić szpital,Doktora Mizarewicza i cały jego personel. Pozdrawiam Ilona

Pozdrawiam Ilona

WSPANIAŁY CZŁOWIEK,NIGDY NIE ODMAWIA ZADNYCH BADAN,JEST RZETELNY,KULTURALNY,MAM DO NIEGO PEŁNE ZAUFANIE,W RAZIE JAKICHKOLWIEK PYTAŃ ZAWSZE MOZNA ZADZWONIC DO NIEGO NA TELEFON KOMORKOWY,CHETNIE UDZIELA ODPOWIEDZI,ROBIŁ MI OPERACJE SZYJKI MACICY W CHEŁMZY,POLECAM

ja zostałam drugi raz szczęśliwą mamą i z obiema ciążami chodziłam do doktora Mizarewicza I NAPRAWDE POLECAM tego lekarza i szpital w Chełmży ruwnież

przed porodem który miał miejsce w chełmzy byłam u niego 1 raz prywatnie. Wyraźnie zalecił mi kolejne wizyty ju zpublicznie. fajny gośc. Mała ma dziś 1,6 roku. Polecam Chełmżę i dr Mizarewicza