lekarz Lech Mizarewicz

Świetny lekarz godny zaufania i polecenia

Świetny lekarz godny zaufania i polecenia

Pan doktor zapewnia, że ma certyfikat usg a jak zmiana patologiczna w nażądach rodnych ma nieco mniej niż 2cm to już jej nie widzi. Nie polecam jako specjalistyod usg ginekologicznego.

Kulturalny, zaangażowany profesjonalista. Prowadził moją pierwszą ciążę. Polecam.

Ten lekarz pięć lat temu podczas wizyty prywatnej potraktował mnie ja głupią pindę. Przyszłam do niego na badanie USG ponieważ moja pani ginekolog Modrzewska po badaniu na fotelu postawiła diagnozę ciąży, a on zbadał mnie powiedział, że żadnej ciąży nie ma, że pani doktor się coś przewidziało i że nie ma mowy o odstawianiu tabletek hormonalnych, "no chyba, że chce być pani szybko w ciąży". Wręcz wymusiłam na nim następne badanie za tydzień i pan doktor nie mógł uwierzyć, że jednak na monitorze była ciąża. Nawet nie był specjalnie skruszony. Pani doktor wiedziała to bez USG. A dziś mam prawie czteroletniego synka. Nigdy nie odwiedziłabym już tego lekarza.

ja zostałam drugi raz szczęśliwą mamą i z obiema ciążami chodziłam do doktora Mizarewicza I NAPRAWDE POLECAM tego lekarza i szpital w Chełmży ruwnież

Jest bardzo dobrym lekarzem o niebywałej cierpliwości. Gorąco polecam!!!!!!!

Jest bardzo dobrym lekarzem o niebywałej cierpliwości. Gorąco polecam!!!!!!!

Jest świetnym człowiekiem i lekarzem z powołania, jeżdżę do niego mimo odległości - 70 km

bardzo życzliwy, opiekuńczy i przesympatyczny lekarz, potrafi kompleksowo zadbać o pacjentkę, zawsze ma czas, jest ordynatorem szpitala w Chełmży k/Torunia, który zdobył wysokie uznanie w plebiscycie "rodzić po ludzku". Jako, że niedawno zostałam szczęśliwą mamą mogę z pełnym uznaniem polecić szpital,Doktora Mizarewicza i cały jego personel. Pozdrawiam Ilona

Pozdrawiam Ilona