lek. dent. Lech Nurkowski

Od lat leczę się u dr Lecha Nurkowskiego i z czystym sumieniem mogę każdemu go polecić. Pełen profesjonalizm i serdeczne podejście do pacjenta. Lekarz z ogromnym doświadczeniem. Wszyscy moi znajomi,którym poleciłam doktora są w pełni zadowoleni i na stałe zostali jego pacjentami.

W pewnym okresie czasu leczyłam wszystkie zęby u tego doktora i choć czasem mnie bolało, to zęby mi zrobił super, jednego tak pięknie odtworzył, że przy liczeniu kosztów pominął go- zrobiony był tak naturalnie. Zresztą wszystkie zęby, które robił trzymają się do dzisiaj, a byłam u niego dobrych 15 lat temu.

Bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz. Stwarza bardzo przyjazną dla pacjęta atmosferę w trakcie wizyty.Doskolale i profesjonalnie usuwa zęby. Byłam w pełni zadowolona z wizyty. Ewa

Ewa

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u pana dr Nurkowskiego. Pełen profesjonalizm, ujmujące podejście do pacjenta, ceny przystępne.Z czystym sumieniem każdemu polecam tego lekarza, kto raz do niego trafi już na zawsze zostaje jego pacjentem.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Kraków"?

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024