lekarz Lech Panek

Bardzo dobry specjalista. Zabieg miałam wykonywany trzykrotnie przez dr Panka i za każdym razem wszystko przebiegło idealnie. Szczerze polecam.

bardzo dobry lekarz, który wszystko tłumaczy na spokojnie. Przyjemność poznać takiego specjalistę, doskonale wie co robić i troszczy się o dobro pacjenta

Jestem pacjentką doktora Panka od kilku lat. Nie zmienił się jego profesjonalizm i cierpliwość. Dokładnie wyjaśnia argumenty za i przeciw przed każdym zabiegiem. Dzieki niemu mam nóżki bez widocznych żylaków. Mam nadzieję, że będę mogła nadal korzystać z jego kompetencji

Doktor Panek operował mi żylaki i powiem krótko- to człowiek o złotych rękach !!! Jak będę znów potrzebować skorzystać z pomocy chirurga,to tylko tego lekarza biorę pod uwagę.

Szczerze Polecam !!!! Pan dr. posiada dużą wiedzę, którą w bardzo jasny sposób przekazuje pacjentowi o czym mogłam się osobiście przekonać. Nie traktuje pacjenta przedmiotowo, niestety w dzisiejszych czasach jest to rzadkością wśród lekarzy. Doktor bardzo mi pomógł.

Polecam!!!! Pan doktor operował mi żylaki kończyn dolnych, wczesniej ustalając wszystkie aspekty schorzenia i robiąc mnóstwo badań. Fajnie się zagoiło. Podkreślam, że był to zabiegi i wizyty z funduszu, nie prywatnie! Kompetentny i z odpowiednim podejściem do pacjenta.

Bardzo dobry FACHOWIEC !!!!! Zna się dobrze na tym co robi.Miałam operacje zylaków kończyn dolnych i jestem bardzo zadowolona.POLECAM WSZYSTKIM PANA DOKTORA PANKA !!!!

Miły i konkretny lekarz. Nie naciąga na prywatne operacje , sam proponuje operacje w ramach funduszu i zaskoczeniem było to, ze nie czekałam w kolejce miesiące tylko dwa tygodnie. Dr Panek operuje w Kluczborku, szybko i solidnie.

Nareszcie LEKARZ znający się na swoim Fachu piszę tak bo mam skalę porównawczą zoperowanych żylaków.Po pierwszym zabiegu zrobionym przez innego lekarza moja noga wyglądała jak jeden wielki krwiak i siniak nie mówiąc o gorączce i bólu. Po zabiegu wykonanym przez Doktora Panka noga nie różni się nic od zdrowej może tylko kilkoma drobnymi szwami które po zdjęciu zasłonią włosy co do bólu to czasem po długim dniu chodzenia przed zabiegiem tak bolała mnie noga jak po tym zabiegu jeżeli uda się komuś trafić na tego FACHOWCA to gorąco polecam !!!!! Krzysiek :)

Pacjent jest pod stałą opieką, czuje się bezpiecznie i ufa lekarzowi. Świetny specjalista, chirurg o złotych rękach, godny polecenia.