lekarz Lech Rotuski

Pań doktor ma profesjonalne podejście do pacjenta. Wszystko dokladnie tłumaczy,spokojnie odpowiada na zadawane pytania,żartem rozładowuje atmosferę. Obie z córką jesteśmy bardzo zadowolone z opieki. Dodam,że córką była pierwszy raz i wyszła z gabinetu zadowolona i uśmiechnięta choć przed wizytą była bardzo zestresowana. Żałuję tylko,że tak późno przyszłam skorzystać z usług pana dr. Rotuskiego

Bardzo dobry specjalista. Polecam. Miły,sympatyczny, odpowiada na zadawane pytania. Zrobił mi operacje a przed wszystko dokładnie wytłumaczył jak będzie wyglądało. Żartem potrafi rozładować sytuację.

Do Pana Doktora trafiłam z pierwszą, upragnioną ciążą ,nie miałam z tym Panem wcześniej styczności . Niestety płód obumarł , byłam zdruzgotana ,ale bądź co bądź takiej opieki ,podejścia do kobiety która przeżywa dramat życzę każdej Pani. Przede wszystkim rozmowa mająca na celu uświadomienie sytuacji , wsparcie psychologiczne ,pieszczotliwy zwrot do pacjentki ,który zmniejsza dystans i powoduje poczucie bezpieczeństwa i zaufania. Opieka w szpitalu , zaangażowanie na medal . Pan Doktor wysłuchał ,pozwolił mi się wyżalić i wypłakać ,podbudował. Jestem wdzięczna za wszystko. Konkretny lekarz .

Bardzo super lekarz, dwie ciążę prowadziłam u doktora i nie mam żadnych zastrzeżeń. W razie moich wątpliwości telefon o każdej porze i 7 dni w tygodniu. Zawsze odebrany a jeśli nie dał rady, to zawsze oddzwonił. Dbał nie tylko o zdrowie moich dzieci i moje ale również i moja psychikę, nawet gdy były podejrzenia że coś nie tak, to zawsze wspierał na duchu. Oczywiście osoby z małym dystansem do samego siebie mogą się czuć urazone ,że nie stosuje zwrotów typowo na Pani , jednak gdy któraś z pacjentek porozmawia z nim jak człowiek z człowiekiem na pewno uda się dojść do formy odpowiadającej obu stroną. Mi osobiście to nie przeszkadzało, a wręcz pomagało. Nie czułam żadnego skrępowania dzięki temu podczas nie wygodnych pytań o sek czy upławy. A i najważniejsze u doktora nie ma głupich pytań, a wizyta w gabinecie czasem trwa 10min a czasem godzinę. Poświęca pacjentce tyle czasu ile potrzebuje. Wyjaśnia wszystko tak by było dla nas pacjentek zrozumiałe, jednak gdy czegoś nie uda nam się zrozumieć to pytajmy, kto pyta nie błądzi a lekarz na pewno spróbuję nam to rozjaśnić . Polecam z całego serca. Żałuję z pierwszym aniołkiem nie trafiłam do doktora, kto wie może teraz miałabym przy sobie 3 bombelkow a tak jeden anioł jest już w niebie .

Nie polecam. Mam złe doświadczenie z tym lekarzem. Jest mi przykro że akurat musiałam trafić na tego pana w najtrudniejszym momencie mojego zycia, poronienie. Brak profesjonalizmu i przede wszystkim wiedzy.

Lekarz kompetentny, rozwiewa wszelkie wątpliwości, odpowiedział na milion pytań i skutecznie wyleczył. Polecam w 100%!!

polecam wszystkim paniom takiego lekarza

polecam wszystkim paniom takiego lekarza

stek klamstw.ginekolog z powolania.baran to jest ten ktory pisze takie bzdury

stek klamstw.ginekolog z powolania.baran to jest ten ktory pisze takie bzdury

Nie polecam tego lekarza. Wywołuje porody i bardzo lubi łapóweczki, zwłaszcza przed urlopem. W szpitalu bardzo niemiły, a podczas prywatnej wizyty sypie głupimi żartami.

Zwykly baran co tylko na wywolanie potrafi dac jak mu stowki w kieszen nie wsadzisz :-P