lekarz Lech Rotuski

byłam osobiście w szpitalu jako pacjentka i stwierdzam ze pan Rotuski jest bardzo kompetentny i miły choć nie jestem jego pacjentkom. polecam:)

Lekarz o odpowiednich kwalifikacjach.Ordynator położnictwa w Aleksandrowie Kuj.Typowy biznesman.Jak nie chodzisz do niego prywatnie to w szpitalu przy porodzie masz przechlapane.Podobno rozdziela w salach pacjentki na te swoje i nie od siebie.Wtedy wiadomo, które mają przechlapane bo oczywiście tych swoich i tak nie spamięta bez podziału.Wszystkie do niego chodzą ze strachu.Bardzo nieuprzejmy.

Może ma troszkę rubaszne podejście do pacjentek, ale wynika to bardziej z chęci "rozluźnienia atmosfery"- zmiany podejścia niektórych kobiet do lekarza-mężczyzny. Nie można tego mieszać z nieuprzejmością. Zdecydowanie najlepszy fachowiec w okręgu min. 50 km.

Bardzo kompetentny lekarz, nie musi być miły musi być skuteczny. Bardzo rzeczowo podchodzi do tematu, nie naciąga na niepotrzebne zabiegi. Polecam

swietny lekarz ,malo uprzejmy czlowiek.chamskie podejscie do pacjentek ,nie kazdemu odpowiada jak pan doktor zwraca sie po imieniu.

Rewelacyjny lekarz, dzięki niemu moja Amelka jest na świecie cała i zdrowa (choć urodziła się za wcześnie), a ja żyję.