dr n. med. Lech Rypson

Dr.Rypson to lekarz które teraz w moim przypadku prowadzi 3 pokolenie :) odbierał porób mojej mamy i mnie. Z całą pewnością i po przemyśleniu sytuacji stwierdzam bez wahania, iż ten specjalista będzie także w niedalekiej przyszłość zajmował się także moją ciążą. POLECAM

Lekarz nic nie tłumaczy, nie wyjaśnia, trzeba go dopytywać by czegokolwiek się dowiedzieć.

Najlepszy lekarz u jakiego byłam. Jestem pacjentką dr Rypsona od paru lat i ze spokojem polecam go WSZYSTKIM moim znajomym! Naprawdę jest godny polecenia! Kompetentny, pomocny, świetny fachowiec.