lekarz Lechosław Budzyński

Chirurg ogólny

Dobry lekarz mający dużą praktykę w leczeniu. Konsultacja i leczenie przeprowadzone doskonale. Doktor nie oszczędza na pacjencie, a także utrzymuje z leczoną osoba kontakt po zabiegowy, interesując się stanem zdrowia rekonwalescenta.

Diagnoza trafna poprzedzona szczegółowymi konsultacjami Pana Doktora. Chirurg, który dobrze potrafi przeprowadzić zabieg. Pełen profesjonalizm.

Pan Doktor jest doskonałym chirurgiem, zabieg zamknięcia naczynek przeprowadzony perfekcyjnie, rzetelnie i z dobrymi efektami, a telefon po rekonwalescencji od Pana Doktora to coś, co jest bardzo miłe i wyjątkowe dla pacjenta.

Bardzo kompetentny i szczegółowy lekarz. Leczyłam u niego żylaki w uzdrowisku w Nałęczowie, których usuwanie poszło szybko i sprawnie. Jestem bardzo wdzięczna Panu Doktorowi za pomoc i przywrócenie mi zdrowia.

Doktor Lechosław Budzyński to doskonały chirurg, o zmianach estetycznych na ciele wie chyba wszystko. Bardzo dobrze postawił diagnozę, miałem do usunięcia brodawki. Zabieg lekarz przeprowadził tak, że nie ma ani śladu. Godny polecenia.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Nałęczów"?

Dariusz Pachnia

Chirurg ogólny
pierwszego maja
24-150 Nałęczów

LUXMED - UZDROWISKO NAŁĘCZÓW Sp.z o.o.
aleja Kasztanowa 6
24-150 Nałęczów