Leczenie Chorob Miazgi Zeba

Wolny termin: dzisiaj o 10:00. Sprawdź inny.
RTG Katowice lek. stom. Piotr Puchała

lek. stom. Piotr Puchała

RTG, Stomatolog dziecięcy

Artyści Uśmiechu Stomatologia
Chorzowska 216
40-101 Katowice

Od lat zawsze balam sie wizyty u dentysty...kladac sie na fotel juz mialam takiego stresa i mokre plecy ze strachu ...kiedy znalazlam ta klinike wszystko sie zmienilo... tam naprawde nic a nic nie boli :) pierwszy raz w zyciu ..a juz zyje troche lat, trafilam na stomatologa ktory powiedzial ze nie bedzie bolalo .. i rzeczywiscie nic nie bolalo. Pozatym atmosfera tam panujaca jest swietna , czlowiek nie czuje sie jakby szedł na " ścięcie " tylko od samego progu widac usmiechniety personel ktory wita i ktory nalezycie zajmuje sie pacjentem. Zarówno panie w recepcji jak panie asystujace przy lekarzu sa przemiłe.
Równiez pani wykonujaca higienizacje to przemila i fachowa osoba ktora jest w pełni profesjonalna w tym co robi.
Bardzo wam wszystkim dziekuje...jestescie super specjalistami...ekipą ...a przede wszystkim wspaniałymi ludzmi...
pozdrawiam... Kasia z Anglii

Opinia dodana przez: Kasia
Stomatolog Suchy Bór lek. dent. Renata Dąbrowska-Leśniak

Laserdent. Prywatna praktyka stomatologiczna
Cicha 7
46-053 Suchy Bór

Do gabinetu Laserdent trafiłam z wielkim bólem zęba. Pomimo, iż nie byłam pacjentką Pani Doktor ani nie byłam wcześniej zapisana- nie odmówiono mi pomocy (wcześniej byłam w kilku gabinetach w Opolu- wszędzie spotkałam się z odmową lub musiałam oczekiwać co najmniej kilka dni na wizytę). Zapewniam, że wszelkie fobie i lęki dentystyczne, jeżeli ktoś je ma, mijają wraz z przekroczeniem progu gabinetu. Atmosfera jest tu bardzo serdeczna. Pani Doktor oraz jej zespół to profesjonaliści w swojej dziedzinie. Z wykonanych dotąd zabiegów jestem bardzo zadowolona- nawet wyrywanie zębów, tutaj jest wykonywane całkowicie bezboleśnie, a Pani Doktor radzi sobie naprawdę z trudnymi przypadkami. Pacjent jest informowany o wszystkim, co Dentyści w danej chwili robią, co podnosi komfort wizyty. Dostaje także pełną instrukcję postępowania pozabiegowego. Gabinet jest także świetnie i bardzo nowocześnie wyposażony. Z czystym sumieniem polecam Laserdent wszystkim, komu zależy na jakości zabiegu oraz komforcie podczas wizyt u stomatologa.

Opinia dodana przez: Alicja
Stomatolog Warszawa lek. dent. Małgorzata Wiśniewska

Periogabinet. Stomatologia
Kopernika 6

Stomatolog Kraków dr n. med. Iwona Tomaszewska

Stomatologia Tomaszewska
Al. Słowackiego 58/4
Krowodrza, Kraków

Postanowiłam wystawić opinię Pani dr Tomaszewskiej, ponieważ uznałam, że warto doceniać dobrych lekarzy. Jestem osobą bardzo wymagającą, zwłaszcza jeśli chodzi o usługi medyczne. Szczególnie zwracam uwagę na poświęcony mi czas i na dokładność. W gabinecie Pani dr czuje się wyjątkowo, nie jak kolejny pacjent, poświęca mi dużo czasu, a to w jaki sposób... rzetelnie i pewnie wykonuje zabiegi sprawia, że mam do niej pełne zaufanie. Polecam!

Opinia dodana przez: Klaudia
Stomatolog Tarnowskie Góry lek. dent. Mateusz Dajczak

DENT-Team Mateusz Dajczak
Ks.Michała Lewka 3
Tarnowskie Góry

Profesjonalne, pełne empatii podejście do pacjenta - wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze i praktycznie bezboleśnie :-). Pan Doktor wszystko cierpliwie tłumaczył i pokazywał na monitorze, omawiając poszczególne etapy leczenia. Bardzo polecam Doktora Dajczaka, to naprawdę świetny dentysta i przemiły człowiek.

Opinia dodana przez: Halina G.
Stomatolog Kraków lek. stom. Tomasz Dohnal

lek. stom. Tomasz Dohnal

Stomatolog, Periodontolog

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024

Trafiłam do pana doktora przez przypadek (sugerując się poniekąd opiniami) i muszę stwierdzić, że rzeczywiście jest miłym i kompetentnym lekarzem. Miałam problem z zębem po leczeniu kanałowym i póki co, ząb ma się dobrze. Fakt, że w gabinecie Stomatologia "Cichoń" tanio nie jest, ale w tym przypadku warto zapłacić więcej.
Ogromny plus za nowoczesne gabinety i sprzęt.
Jedyną uwagę miałabym do tego, że pracownicy w subtelny sposób chcą ...

Ogromny plus za nowoczesne gabinety i sprzęt.
Jedyną uwagę miałabym do tego, że pracownicy w subtelny sposób chcą naciągnąć na dodatkowe koszty (propozycje zbędnych zabiegów). Na szczęście nie było żadnych nacisków.

Opinia dodana przez: Ewa
Stomatolog Chorzów lek. dent. Maciej Błoński

lek. dent. Maciej Błoński

Stomatolog, Implantolog

Gabinet stomatologiczny DreamDent
Armii Krajowej 13
41-506 Chorzów

Dr Błoński jest najlepszym dentystą jakiego spotkałam w swoim życiu. Podejście do pacjenta niesamowite, kompetencje na najwyższym poziomie, przyjazna atmosfera, świetny sprzęt. Nic dodać, nic ująć. Całym sercem polecam.

Opinia dodana przez: Marta

ul. Emila Godlewskiego 10A
39-300 Mielec

Polecam serdecznie, miły, sympatyczny, otwarty i doradczy. Jestem bardzo zadowolony po wizycie u Pana Bartosza.

Opinia dodana przez: Marcin
Stomatolog Białystok lek. dent. Agnieszka Chojnowska

lek. dent. Agnieszka Chojnowska

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Centrum Medycyny i Chirurgii Plastycznej
Świętokrzyska 5/U2
15-843 Białystok

Nie dodawać opinii pod wpływem emocji? Tak chyba nie można. Jestem pełen emocji!!! Na szczęście pozytywnych. Po pierwsze dlatego, że jest piątek. Po drugie dlatego, że dziś właśnie zakończyłem leczenie zębów i w przyszłości będę tylko uczęszczał na wizyty kontr. I co mogę napisać o leczeniu i dr Agnieszce? Otóż takiego lekarza można ze świecą szukać i przez całe życie nie znaleźć. Pełen szacunek dla jej wiedzy i delikatności (a na to zwracam uwagę, bo mam traumę po dentystach sprzed 15 lat). Dyscyplina, z jaką dr mnie prowadziła i metody leczenia jakich używała były dla mnie całkowitą nowością i po rozmowach z innymi wiem, że nie tylko dla mnie. Jakieś analizy, zdjęcia foto (nie wspominając o prześwietleniach), cyfrowe projekty tego, jaki będzie efekt...nigdy na nic ślepo nie musiałem się zgadzać. Świetnie!!! Nawet nie myślałem, że stomatologia pójdzie w tą stronę., że tak bardzo się rozwinęła. Polecam dr Agnieszkę i pozdrowienia dla rejestratorek :-). Oby więcej tak fajnie uśmiechniętych osób!

Opinia dodana przez: Adam
Stomatolog Wejherowo lek. dent. Anna Soszyńska-Machowiec

DENTYSTA Indywidualna Praktyka Lekarska
Sobieskiego 227
Wejherowo

Bardzo sympatyczna,miła osoba.Wchodząc do gabinetu czuje się tam bardzo komfortowo.Leczenie u pani doktor ma charakter misji pomocy drugiemu człowiekowi a nie jak to teraz popularnie bywa zwykła praca zarobkowa.Leczenie w pełni profesjonalne i dodatkowo ceny naprawde konkurencyjne.SZCZERZE POLECAM USŁUGI PANI DOKTOR-NAPRAWDE WARTO!

Opinia dodana przez: STEFANIA