Leczenie Endodontyczne Pod Mikroskopem

Stomatologia Porębowie
Wileńska 2
45-316 Kolonia Gosławicka, Opole

bardzo miła i kompetentna Pani doktor, polecam! wyjaśniła wszystko, ząbki po zabiegach są przepiękne, równe i białe. Kilka wizyt i efekt spektakularny! Rzadko piszę opinię w internecie, ale teraz wiem, że można polecić. Jestem teraz pod stałą opieką u Pani Poręby. Dziękuję

Opinia dodana przez: Aleksandra B
Stomatolog Tarnowskie Góry lek. dent. Mateusz Dajczak

DENT-Team Mateusz Dajczak
Ks.Michała Lewka 3
Tarnowskie Góry

Profesjonalne, pełne empatii podejście do pacjenta - wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze i praktycznie bezboleśnie :-). Pan Doktor wszystko cierpliwie tłumaczył i pokazywał na monitorze, omawiając poszczególne etapy leczenia. Bardzo polecam Doktora Dajczaka, to naprawdę świetny dentysta i przemiły człowiek.

Opinia dodana przez: Halina G.
Stomatolog Białystok lek. dent. Michał Czarnowski

lek. dent. Michał Czarnowski

Stomatolog, Protetyk

Niepubliczny Stomatologiczny ZOZ "Czar - Dent" s.c.
Porzeczkowa 14
15-815 Białystok

młody, ale naprawdę godny polecenia. Nic nie bolało a miałam usuwany ząb mądrości. chirurgicznie. Trochę pobolewało na drugi dzień, ale podobno to normalne. Dziś, tydzień od zabiegu, wszystko w porządku.

Opinia dodana przez: Ira
Stomatolog Kraków dr n. med. Krzysztof Gończowski

magnaDENT Centrum Stomatologii Estetycznej
Walerego Eljasza Radzikowskiego 138

nie byłem trzy lata u dentysty, ponieważ przebywałem za granicą w miejscu, gdzie było to niemożliwe. Dokładnie na wyspach, gdzie nie korzystałem z opieki medycznej. Gdy wróciłem, udałem się na przegląd do pierwszego lepszego stomatologa. Okazało się, że z moimi zębami nie jest najlepiej. czekało mnie długie leczenie :( Wtedy dowiedziałem się od znajomych o klinice, w której przyjmuje gr Gończowski - udałem sie do niego i rzeczywiście, jak się okazało stan moich zębów nie był zadowalający. Ten lekarz jednak uratował wszystkie moje zęby, choć konieczne było kanałowe... tak czy inaczej, chciałbym polecić dr'a gończowskiego jako fachowca w swojej branży - bardzo uczciwy i przyjazny lekarz

Opinia dodana przez: szczepanp szczepan.pogorzelski
Stomatolog Kraków lek. dent. Tomasz Bobek

Implantis
Aleja Ignacego Daszyńskiego 12/U5
31-534 Grzegórzki, Kraków

Bardzo profesjonalny dentysta. Leczenie z implantami trwało pół roku, ale efekty przerosły moje oczekiwania. Mogę teraz normalnie mówić i jeść. Polecam wszystkim.

Opinia dodana przez: Mariusz

Daję Panu doktorowi 6+! Bardzo miły, troskliwy i profesjonalny. Wyrywanie ósemek stało się prawie przyjemnością:) WSZYSTKIM POLECAM

Opinia dodana przez: Ania
Implantolog Wrocław lek. dent. Marek Jaśniewicz