Leczenie Endodontyczne

Stomatolog Wrocław lek. dent. Agnieszka Szpara

Gabinet Stomatologiczny Twój Uśmiech
Wałbrzyska 9c
52-314 Klecina, Wrocław

Przyznam szczerze, stomatologów boję się jak ognia, ale chyba nie jestem jedeyny choć mały człowiek ze mnie nie jest. Miejsce przyjęć jak gabinet, ale ważne, że czyste, schludne i widać że ktoś o to dba. Dzwoniłem o wizytę u Pani Agnieszki dzięki tym opiniom jakie przeczytałem i pod nimi się mogę śmiało podpisać! Leczenie odbyło się bez bólu, Pani Agnieszka uśmiechnięta i przyjemna, opisała co się dzieje, ja z leczenia zadowolony więc wiem gdzie będę już na kontrole i wizyty przyjeżdżał. Pozdrawiam serdecznie

Opinia dodana przez: Jacek
Stomatolog Katowice lek. dent. Bartłomiej Makowski

Dental Care Makowski & Żurek
ul.Rolna 17b/1
40-555 Brynów, Katowice

Super lekarz mega fajne podejście moja 3 letnia córka była bardzo zestresowana i inni lekarze poddawali się i polecili nam nawet (usypianie i leczenie) ale trafiłam na Pana Bartka rewelacja najważniejsze że Pan Bartek poświęcił nam czas i super podszedł do mojej córki ona się go nie bała i to najważniejsze, ząbki zrobione i pyta już o kolejną wizytę :) gorąco polecam.

Opinia dodana przez: Joanna

Stomatologia Porębowie
Wileńska 2
45-316 Kolonia Gosławicka, Opole

bardzo miła i kompetentna Pani doktor, polecam! wyjaśniła wszystko, ząbki po zabiegach są przepiękne, równe i białe. Kilka wizyt i efekt spektakularny! Rzadko piszę opinię w internecie, ale teraz wiem, że można polecić. Jestem teraz pod stałą opieką u Pani Poręby. Dziękuję

Opinia dodana przez: Aleksandra B

lek. stom. Anna Gałązka - Wójcik

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

20-152 Lublin

Absolutnie nie polecam! Pani chyba nigdy nie pracowała z dziećmi. Przy umawianiu wizyty prosiłam o dr Janus informując, że to pierwsza wizyta mojej dwulatki u stomatologa. Usłyszałam, że dr nie ma terminów ale dr Gałązka z pewnością sobie poradzi... Już od wejścia zero kontaktu z dzieckiem, a córka nie należy do strachliwych. 3 panie za fotelem rozmawiające ze sobą, po czym córka, przypominam 2-latka usłyszała od 4 pani - p. dr "siadaj na fotel". Usiadłam z nią, próbowałam zagadać wyświetlaną bajką, jednak po pewnym czasie szanowna p. doktor stwierdziła, że wyłączy bajkę bo córka za bardzo się na niej skupia. Kolejno usłyszałyśmy "otwórz buzię bo dzieci będą się śmiały jak nie pokażesz ząbków"!!!! Tak - dokładnie tak powiedziała. Już wtedy powinnam wstać i wyjść, ale cierpliwie czekałam i liczyłam, że dr się wysili. Gdy p. doktor dowiedziała się, że czeka kolejny pacjent zaczęła "otwórz buzię bo już dziewczynka czeka, szybciutko", "otwórz buzię bo będziesz musiała drugi raz przyjść". Straszenie?!Wyśmiewanie?! Taka osoba nie powinna być dopuszczona do pracy z dziećmi!!!
Nie muszę pisać, że córka ząbków nie pokazała, a panie za posiedzenie na fotelu policzyły 20 zł.

dr n. med. Agnieszka Świątkowska

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Stomatolog Tarnowskie Góry lek. dent. Mateusz Dajczak

DENT-Team Mateusz Dajczak
Ks.Michała Lewka 3
Tarnowskie Góry

Profesjonalne, pełne empatii podejście do pacjenta - wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze i praktycznie bezboleśnie :-). Pan Doktor wszystko cierpliwie tłumaczył i pokazywał na monitorze, omawiając poszczególne etapy leczenia. Bardzo polecam Doktora Dajczaka, to naprawdę świetny dentysta i przemiły człowiek.

Opinia dodana przez: Halina G.
Stomatolog Warszawa lek. stom. Anetta Howorus-Bartoszcze

Pani Ortodontka
ul. gen. R. Abrahama 12
03-982 Praga-Południe, Warszawa

Świetny lekarz, pani doktor specjalizuje sie w ortodoncji i na prawde widać wieloletne doświadczenie podczas wizyty. Miła, rzeczowa a co najważniejsze nie nastawiona na szybkie założenie aparatu stałego (kasa). Moje leczenie jest trudne i wieloetapowe ale ufam Pani Ortodontce w 100% a efekty już widać. Polecam tego ortodonte!

Opinia dodana przez: Grzesiek
Stomatolog Mysłowice lek. dent. Michał Makowski

Stomatologia Makowski
Słoneczne Wzgórze 131
40-236 Morgi, Mysłowice

Napiszę to co na: https://www.znanylekarz.pl/michal-makowski-2/stomatolog/myslowice/2

Wnikliwy, cierpliwy, nie lekceważy Pacjentów ani ich problemów. Doskonały fachowiec. Szczerze polecam!!!

Opinia dodana przez: Agathe