Leczenie Endodontyczne

Stomatolog Wrocław lek. dent. Agnieszka Szpara

Gabinet Stomatologiczny Twój Uśmiech
Wałbrzyska 9c
52-314 Klecina, Wrocław

Przyznam szczerze, stomatologów boję się jak ognia, ale chyba nie jestem jedeyny choć mały człowiek ze mnie nie jest. Miejsce przyjęć jak gabinet, ale ważne, że czyste, schludne i widać że ktoś o to dba. Dzwoniłem o wizytę u Pani Agnieszki dzięki tym opiniom jakie przeczytałem i pod nimi się mogę śmiało podpisać! Leczenie odbyło się bez bólu, Pani Agnieszka uśmiechnięta i przyjemna, opisała co się dzieje, ja z leczenia ...
Opinia dodana przez: Jacek
Stomatolog Katowice lek. dent. Bartłomiej Makowski

Dental Care Makowski & Żurek
ul.Rolna 17b/1
40-555 Brynów, Katowice

Super lekarz mega fajne podejście moja 3 letnia córka była bardzo zestresowana i inni lekarze poddawali się i polecili nam nawet (usypianie i leczenie) ale trafiłam na Pana Bartka rewelacja najważniejsze że Pan Bartek poświęcił nam czas i super podszedł do mojej córki ona się go nie bała i to najważniejsze, ząbki zrobione i pyta już o kolejną wizytę :) gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Joanna

lek. stom. Anna Gałązka - Wójcik

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

20-152 Lublin

Absolutnie nie polecam! Pani chyba nigdy nie pracowała z dziećmi. Przy umawianiu wizyty prosiłam o dr Janus informując, że to pierwsza wizyta mojej dwulatki u stomatologa. Usłyszałam, że dr nie ma terminów ale dr Gałązka z pewnością sobie poradzi... Już od wejścia zero kontaktu z dzieckiem, a córka nie należy do strachliwych. 3 panie za fotelem rozmawiające ze sobą, po czym córka, przypominam 2-latka usłyszała od 4 pani - p. ...

dr n. med. Agnieszka Świątkowska

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Stomatolog Olkusz lek. dent. Arkadiusz Żurek

ul. Nowa 13
32-300 Olkusz

Najlepszy dentysta na jakiego mogłam trafić :) Sympatyczny, spokojny, kompetentny i godny polecenia nawet największemu panikarzowi. Leczenie bezbolesne, bez znieczulenia, co u mnie nigdy nie wchodziło w grę! Z przyjemnością chodzę na każdą kolejną wizytę.
Opinia dodana przez: Ewelina
Stomatolog Tarnowskie Góry lek. dent. Mateusz Dajczak

DENT-Team Mateusz Dajczak
Ks.Michała Lewka 3
Tarnowskie Góry

Profesjonalne, pełne empatii podejście do pacjenta - wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze i praktycznie bezboleśnie :-). Pan Doktor wszystko cierpliwie tłumaczył i pokazywał na monitorze, omawiając poszczególne etapy leczenia. Bardzo polecam Doktora Dajczaka, to naprawdę świetny dentysta i przemiły człowiek.
Opinia dodana przez: Halina
Stomatolog Wrocław lek. dent. Karolina Nizielska - Bukowska

Gabinet Stomatologiczny Twój Uśmiech
Wałbrzyska 9c
52-314 Klecina, Wrocław

Polecam Panią doktor. Dane znalazłam tu, kontakt bez problemu i płynnie, a Pani doktor na wstępie bardzo zabiegana, ale później na spokojnie wytłumaczyła co będzie robić i nie bolało! Świetny specjalista w swoim fachu, a gabinet przyjemnie wykończony i dobrze wyposażony.
Opinia dodana przez: Marta
Stomatolog Warszawa lek. stom. Anetta Howorus-Bartoszcze

Pani Ortodontka
ul. gen. R. Abrahama 12
03-982 Praga-Południe, Warszawa

Świetny lekarz, pani doktor specjalizuje sie w ortodoncji i na prawde widać wieloletne doświadczenie podczas wizyty. Miła, rzeczowa a co najważniejsze nie nastawiona na szybkie założenie aparatu stałego (kasa). Moje leczenie jest trudne i wieloetapowe ale ufam Pani Ortodontce w 100% a efekty już widać. Polecam tego ortodonte!
Opinia dodana przez: Grzesiek