Leczenie Nadpotliwosci

Medycyna estetyczna Warszawa dr n. med. Elżbieta Podgórska

Elesthetic Clinic Dr n. med Elżbieta Podgórska
Dereniowa 2/3

Polecam Panią Podgórską !!! bardzo miły i uprzejmy lekarz, wnikliwie mnie zbadała, szczegółowo dopytywała m.in. o sposób dbania o skórę, jedzenie itd. byłam już dwa razy na konsultacji gdzie jestem w trakcie leczenia i widzę postępujące efekty! Uśmiech mi się pojawia na ustach bo poprzednio 6 mcy kuracji u innego lekarza nie zdziałało tyle, co po nieco 2 m-cach u Pani Podgórskiej.

Medycyna estetyczna Mielec lek. med. Aleksandra Szczepańska

Akademia Medycyny Estetycznej dr Szczepańska
Słowackiego 3
39-300 Mielec

Bardzo profesjonalna Pani doktor. Potrafi świetnie doradzić i dobrać odpowiedni zabieg w czasie konsultacji. Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonej terapii, a efekty przerosły moje oczekiwania! Polecam!

Opinia dodana przez: Anna
Medycyna estetyczna Wrocław dr n. med. Jacek Jarliński

dr n. med. Jacek Jarliński

Medycyna estetyczna, Chirurg plastyczny

Aestetica Chirurgia Plastyczna dr Jacek Jarliński
lokal 2, Żelazna 54
53-429 Wrocław

jestem zadowolony i z podejścia lekarza do pacjenta jak i wykonanego zabiegu i pomocy około medycznej jaka mi była udzielana. Kompleksowo, konkretnie i profesjonalnie stąd ta opinia dla innych. Dziękuję raz jeszcze!

Opinia dodana przez: Łukasz

Stomatologia Porębowie
Wileńska 2
45-316 Kolonia Gosławicka, Opole

bardzo miła i kompetentna Pani doktor, polecam! wyjaśniła wszystko, ząbki po zabiegach są przepiękne, równe i białe. Kilka wizyt i efekt spektakularny! Rzadko piszę opinię w internecie, ale teraz wiem, że można polecić. Jestem teraz pod stałą opieką u Pani Poręby. Dziękuję

Opinia dodana przez: Aleksandra B
Chirurg plastyczny Warszawa dr Janusz Greese Łyko

dr Janusz Greese Łyko

Chirurg plastyczny, Chirurg ogólny

wizyta już od 100

CHIRURGIA PLASTYCZNA dr Janusz Greese Łyko - Złota
ul. Złota 6 m. 4

O zmniejszeniu piersi myślałam już od wielu lat, ale decyzję podjęłam teraz. Jednocześnie pojawiły się wskazania zdrowotne, moje 70J dawało mi nieźle w kość.Objawy, które się nasiliły spowodowały, że uznałam iż jest to odpowiedni czas. Do Pana Doktora Janusza Greese trafiłam po kilku wcześniejszych wizytach u innych lekarzy i po pierwszym z NIm spotkaniu wiedziałam, że to jest Lekarz, którego szukałam. Ponieważ do zabiegu przygotowałam się i podjęłam decyzję mając już wiedzę z internetu (fora dyskusyjne, informacje o możliwych powikłaniach i sposobach przeprowadzenia zabiegu) rozmowa z Panem Doktorem przebiegła sprawnie. Niemniej pomimo, iż powiedziałam Panu Doktorowi, że wiedzę mam, Pan Doktor i tak ze spokojem mi wszystko wyjaśnił. Dostałam skierowania na badania, które szybko wykonałam. Okazało się, iż nie mam przeciwwskazań i mogłam stawić się w oznaczonym terminie w szpitalu. Byłam zestresowana i zwyczajnie po ludzku się bałam, ale Pan Doktor swoim zachowaniem, swoim do mnie podejściem zminimalizował stres, a przed samym zabiegiem poprosił mnie do siebie i narysował na mojej klatce piersiowej swój plan działania :) po tym poproszono mnie do sali operacyjnej, położyłam się na łóżku i jedyne co poczułam to wkłucie wenflonu, dostałam do oddychania tlen, Pani Anestezjolog powiedziała, że za chwilę może mi się zakręcić w głowie .... nie poczułam nawet, gdy usłyszałam głos, proszę się przesunąć na łóżko. Było po wszystkim :) nic mnie nie bolało, jedyne to chciało mi się spać i tak na łóżku szpitalnym trafiłam na salę. Po zabiegu głównie spałam, małym dyskomfortem były dreny, ale nie mogę powiedzieć, aby to było bolesne. Pan Doktor kilkakrotnie zaglądał do mnie, pytał z troską czy mnie nic nie boli i jak się czuję. Następnego dnia dreny zostały zdjęte, zobaczyłam też dwa cuda, które z tego czegoś co miałam wyczarował Pan Doktor. Mogłam bez problemu dzień po zabiegu podnosić ręce do góry, piersi były lekko opuchnięte, ale nic nie bolało, po zabiegu nie wzięłam ani razu środków przeciwbólowych. 11 dni po zabiegu zdjęcie szwów. Piersi są przepiękne pozbyłam się znienawidzonego 70/75J, mam 70/75D. Kocham moje cycunie :) Wreszcie będę mogła kupować bieliznę taką jaką chcę, a nie mogę, jest mi lekko i jest mi dobrze. Nie wzbudzam zainteresowania biustem, nie muszę słyszeć za plecami nie zawsze wybrednych tekstów. Do odważnych świat należy! Teraz jestem zdrowa i piękna. W razie pytań Mój email:nieboblekitne@10g.pl Pozdrawiam ciepło

Dermatolog estetyczny Łódź lek. med. Dariusz Mikołajczyk

lek. med. Dariusz Mikołajczyk

Dermatolog estetyczny, Dermatolog

CORIUM-JULIANÓW
Elizy Orzeszkowej 27
91-479 Łódź

To najwspanialszy dermatolog jakiego znam i niezmiernie uprzejmy czlowiek. Zawsze umie perfekcyjnie wystawic diagnoze i od razu trafia w dziesiatke z lekami. Pomogl mi z tradzikiem, kurzajkami i przetluszczajaca sie skora. Po latach chodzenia do roznych "specjalistow" mam wrazenie, ze Doktor Mikolajczyk to jedyny lekarz w Łodzi, ktory zasluguje na miano "dermatologa". Dziekuje za wszystko Panie Doktorze i serdecznie pozdrawiam.

Opinia dodana przez: KG
Medycyna estetyczna Poznań lek. med. Krzysztof Łuksza

lek. med. Krzysztof Łuksza

Medycyna estetyczna, Dermatolog estetyczny

Biogenica Klinika Piękna
Plewiska, Grunwaldzka 519 B/C lok. 2
62-064 Poznań

Pan doktor to wyjątkowa osoba. Jedyny chyba tak kompetentny lekarz. Bardzo się cieszę, że do niego trafiłam. Potrafi spojrzeć na pacjenta jako całość, a nie tylko wypełniać po 1 zmarszcze i kroić za wszystko. Po wizytach u innych wyglądałam jak napompowana lala. Teraz wyglądam młodo i naturalnie. W ostatnim roku doktor zaplanował cały cykl zabiegów odmładzających. Wyglądam 10 lat mniej i nie muszę już się kryć pod makijażem. Uczciwie i w normalnych cenach. W klinice zawsze można liczyć na informacje o zabiegach, zawsze dostaje nalepki od preparatów, którymi wykonano zabieg. A do tego opieka po jest niesamowita. Bezpatne kontrole i miła opieka. Dziękuje za wszystko i polecam każdemu, kto chce trafić na prawdziwego fachowca od odmładzania.

Opinia dodana przez: Kasia
Medycyna estetyczna Warszawa dr Joanna Dąbrowska-Juszczak

Swiss Medica Gabinet Lekarski
ul. Belwederska 9 lok.4 III piętro
Mokotów, Warszawa

Panią Doktor polecam wszystkim, a szczególnie osobom takim, jak ja, które panicznie boją się każdego zabiegu ;) Od dłuższego czasu moje odbicie w lustrze nie napawało mnie optymizmem, więc po na prawdę głębokim zastanowieniu zdecydowałam się na wypełnienie zmarszczek kwasem hialurowym. Efekty przeszły moje najsmielsze oczekiwania!:) Polecam wszystkim niezdecydowanym, Pani doktor to certyfikowany specjalista, któremu mozna zaufac;)

Opinia dodana przez: Kate
Medycyna estetyczna Warszawa dr Aleksandra Jagielska

dr Aleksandra Jagielska

Medycyna estetyczna, Dermatolog

Sthetic.pl Klinika dr Jagielskiej
Mokotowska 15A/2B

Szukając została mi polecona m.in. Pani Jagielska, opinie ma dobre i sama też je potwierdzę. Bardzo dobry specjalista, wie co robi, działa z pasją bo to widać. Jest zaangażowaną i miłą osobą, wzbudza zaufanie. Czasem się ciężko dodzwonić ale to jest drobiazg. Dziękuję i polecam Panią Aleksandrę

Wenerolog Warszawa lek. med. Beata Kociemba

lek. med. Beata Kociemba

Wenerolog, Medycyna estetyczna

Beauty Derm Europejski Instytut Dermatologii Estetycznej Laserowej i Kosmetyki
ul. Domaniewska 22a lok.6

Pani dr. bardzo pomogła mi z moimi kłopotami skórnymi - blizn już po tak krótkim okresie nie widać :) . Polecam

Opinia dodana przez: wyczi