Leczenie Nadpotliwosci

Medycyna estetyczna Warszawa dr n. med. Elżbieta Podgórska

Elesthetic Clinic Dr n. med Elżbieta Podgórska
Dereniowa 2/3

Polecam Panią Podgórską !!! bardzo miły i uprzejmy lekarz, wnikliwie mnie zbadała, szczegółowo dopytywała m.in. o sposób dbania o skórę, jedzenie itd. byłam już dwa razy na konsultacji gdzie jestem w trakcie leczenia i widzę postępujące efekty! Uśmiech mi się pojawia na ustach bo poprzednio 6 mcy kuracji u innego lekarza nie zdziałało tyle, co po nieco 2 m-cach u Pani Podgórskiej.
Medycyna estetyczna Mielec lek. med. Aleksandra Szczepańska

Akademia Medycyny Estetycznej dr Szczepańska
Słowackiego 3
39-300 Mielec

Bardzo profesjonalna Pani doktor. Potrafi świetnie doradzić i dobrać odpowiedni zabieg w czasie konsultacji. Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonej terapii, a efekty przerosły moje oczekiwania! Polecam!
Opinia dodana przez: Anna
Medycyna estetyczna Wrocław dr n. med. Jacek Jarliński

dr n. med. Jacek Jarliński

Medycyna estetyczna, Chirurg plastyczny

Aestetica Chirurgia Plastyczna dr Jacek Jarliński
lokal 2, Żelazna 54
53-429 Wrocław

jestem zadowolony i z podejścia lekarza do pacjenta jak i wykonanego zabiegu i pomocy około medycznej jaka mi była udzielana. Kompleksowo, konkretnie i profesjonalnie stąd ta opinia dla innych. Dziękuję raz jeszcze!
Opinia dodana przez: Łukasz
Chirurg plastyczny Warszawa dr Janusz Greese Łyko

dr Janusz Greese Łyko

Chirurg plastyczny, Chirurg ogólny

wizyta już od 100

CHIRURGIA PLASTYCZNA dr Janusz Greese Łyko - Złota
ul. Złota 6 m. 4

O zmniejszeniu piersi myślałam już od wielu lat, ale decyzję podjęłam teraz. Jednocześnie pojawiły się wskazania zdrowotne, moje 70J dawało mi nieźle w kość.Objawy, które się nasiliły spowodowały, że uznałam iż jest to odpowiedni czas. Do Pana Doktora Janusza Greese trafiłam po kilku wcześniejszych wizytach u innych lekarzy i po pierwszym z NIm spotkaniu wiedziałam, że to jest Lekarz, którego szukałam. Ponieważ do zabiegu przygotowałam się i podjęłam decyzję mając ...
Dermatolog estetyczny Łódź lek. med. Dariusz Mikołajczyk

lek. med. Dariusz Mikołajczyk

Dermatolog estetyczny, Dermatolog

CORIUM-JULIANÓW
Elizy Orzeszkowej 27
91-479 Łódź

To najwspanialszy dermatolog jakiego znam i niezmiernie uprzejmy czlowiek. Zawsze umie perfekcyjnie wystawic diagnoze i od razu trafia w dziesiatke z lekami. Pomogl mi z tradzikiem, kurzajkami i przetluszczajaca sie skora. Po latach chodzenia do roznych "specjalistow" mam wrazenie, ze Doktor Mikolajczyk to jedyny lekarz w Łodzi, ktory zasluguje na miano "dermatologa". Dziekuje za wszystko Panie Doktorze i serdecznie pozdrawiam.
Opinia dodana przez: KG
Medycyna estetyczna Warszawa dr n. med. Elżbieta Radzikowska

dr n. med. Elżbieta Radzikowska

Medycyna estetyczna, Chirurg plastyczny

Radzikowska Clinic
Domaniewska 34a

Jak najbardziej polecam świetna Pani doktor. Polecam jak najbardziej kliknie, maja świetne podejście do pacjentów.
Opinia dodana przez: Kasia
Medycyna estetyczna Łódź lek. med. Krystian Rozmus

lek. med. Krystian Rozmus

Medycyna estetyczna, Laryngolog

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Śródmieście, Łódź

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u dr Rozmusa. Poświęcił mi czas, wysłuchał, nie zbagatelizował moich problemów i pomógł ! Chciałabym, żeby wszyscy byli tak profesjonalni jak doktor. Naprawdę polecam !
Opinia dodana przez: Jula
Medycyna estetyczna Poznań lek. med. Krzysztof Łuksza

lek. med. Krzysztof Łuksza

Medycyna estetyczna, Dermatolog estetyczny

Biogenica Klinika Piękna
Plewiska, Grunwaldzka 519 B/C lok. 2
62-064 Poznań

Pan doktor to wyjątkowa osoba. Jedyny chyba tak kompetentny lekarz. Bardzo się cieszę, że do niego trafiłam. Potrafi spojrzeć na pacjenta jako całość, a nie tylko wypełniać po 1 zmarszcze i kroić za wszystko. Po wizytach u innych wyglądałam jak napompowana lala. Teraz wyglądam młodo i naturalnie. W ostatnim roku doktor zaplanował cały cykl zabiegów odmładzających. Wyglądam 10 lat mniej i nie muszę już się kryć pod makijażem. Uczciwie i ...
Opinia dodana przez: Kasia
Medycyna estetyczna Warszawa dr Joanna Dąbrowska-Juszczak

Swiss Medica Gabinet Lekarski
ul. Belwederska 9 lok.4 III piętro
Mokotów, Warszawa

Wykonywałam u dr Dąbrowskiej-Juszczak zabieg botoxu i nawilżenia twarzy. Bardzo podobało mi sie jej podejście do moich problemów ze skórą, miałam wrażenie ze naprawdę chce mi pomóc a nie naciągać na niepotrzebne zabiegi. Przy okazji znalazła na skórze zmianę która jej sie niw spodobała i zaleciła ocenę prez dermatologa co jak sie okazało było strzałem w dziesiątkę bo trzeba było to usunąć. Opinie o pani doktor słyszałam od znajomej która ...
Medycyna estetyczna Warszawa dr Aleksandra Jagielska

dr Aleksandra Jagielska

Medycyna estetyczna, Dermatolog

Sthetic.pl Klinika dr Jagielskiej
Mokotowska 15A/2B

Szukając została mi polecona m.in. Pani Jagielska, opinie ma dobre i sama też je potwierdzę. Bardzo dobry specjalista, wie co robi, działa z pasją bo to widać. Jest zaangażowaną i miłą osobą, wzbudza zaufanie. Czasem się ciężko dodzwonić ale to jest drobiazg. Dziękuję i polecam Panią Aleksandrę