Filtruj terminy

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Obawialam sie, ze efektow nie bedzie, jak przy kazdej poprzedniej diecie. A tu... Pierwsze 7 kilo za nami, a będzie i dwa razy tyle! Bardzo polecam tą Panią :)

Opinia dodana przez: Weronika

01-577 Żoliborz, Warszawa

Dietetyk Chorzów mgr Ewa Młodawska

mgr Ewa Młodawska

wizyta już od 40

NZOZ Centrum Medyczne Hajduki Sp. z o.o.
Jubileuszowa 42
41-506 Chorzów

Witam
chciałam gorąco polecić panią Ewę!!
Wybrałam się z polecenia mojej zadowolonej koleżanki, która zaczyna ładnie zrzucać kilogramy i muszę przyznać, że mimo sceptycznego podejścia, spowodowanego wieloma nieudanymi próbami podjęcia wszelakich diet, jestem również bardzo zadowolona!!

Witam
chciałam gorąco polecić panią Ewę!!
Pani Ewa z pełnym profesjonalizmem i energią podchodzi do pacjenta, odpowiada cierpliwie na wiele pytań, dopasowuje również jadłospis do gustu i smaku pacjenta. Ułożony jadłospis jest naprawdę smaczny, łatwy w przygotowaniu, muszę stwierdzić, że moja nowa dieta z Panią Ewą jest czystą przyjemnością!!
Na dodatek Pani Ewa jest bardzo sympatyczną osobą, co bardzo ułatwia współpracę :)
Naprawdę z czystym sumieniem polecam Wam panie i panowie zrzucanie kilogramów z tym dietetykiem!!
Zadowolona Katarzyna

Opinia dodana przez: Katarzyna
Dietetyk Poznań mgr Ewelina Kowalska

mgr Ewelina Kowalska

wizyta już od 25

Poradnictwo dietetyczne mgr Ewelina Kowalska
ul.Wawrzyniaka
Jeżyce, Poznań

Bardzo indywidualne podejście, pełen profesjonalizm. Dieta idealnie dopasowana do mojego stylu życia, łatwe do przygotowania przepisy. W razie potrzeby bezproblemowy kontakt. Polecam serdecznie.

Opinia dodana przez: Marcin

Dietetyk Kraków dr Krystyna Pogoń

Dietific Centrum Dietetyczne
Ceglarska 27/11-12
Kraków

Młoda, ale bardzo doświadczona Pani Dietetyk. Pomogła mi kiedy byłam osobą otyłą. Przyszłam do niej z wagą 125 kg. Okropnie się czułam w swoim ciele, ale Pani Doktor spojrzała na mnie, uśmiechnęła się i zapewniła, że moje życie niedługo się odmieni.
Odmieniło nie do poznania. Jestem wdzięczna Pani Doktor Krystynie za jej wiarę w moje możliwości, za to że była ze mną i wsparła, kiedy miałam kryzysowe momenty.
Pozytywnie mnie ...

Pozytywnie mnie zaskoczyło indywidualnym podejściem, indywidualnym dostosowanie diety.
Plan diety był bardzo zróżnicowany, oparty o proste, zdrowe składniki i produkty, które w praktyce naprawdę polubiła.
Dużym atutem centrum było to, że samodzielnie przygotowują dania i dostarczają do pacjenta.
W sumie miałam problem z głowy - nie musiałam martwić się o zakupy, nie musiałam również martwić się o przygotowanie dań- do mnie należało tylko trzymać się kluczowo planu diety i rad Pani Doktor.
Udało się.
Naprawdę się udało. Schudłam wymarzone kilogramy, a samo odchudzanie nie było tak straszne jak na początku się wydawało.
Pani Doktor jest sympatyczną, pełną energii, zaangażowaną specjalistką i udowodniła mi to już nie raz.
Dziękuję i polecam wszystkim osobom, które borykają się z problemami otyłości!

Opinia dodana przez: Katarzyna
Dietetyk Kraków mgr Renata Przybyłowicz (Serwońska)

Centrum Dietetyczne Naturhouse
ul. Tadeusz Kościuszki 68
Kraków

Pani Renato chciałam Pani tą drogą podziękować za opiekę nad moją mamą, która odchudza się pod Pani okiem i wg Pani wskazówek. Cotygodniowe wizyty są dla niej bardzo motywujące a szczególnie Pani ciepłe podejście, zaangażowanie, kompetencje i uśmiech:). Po miesiącu kuracji moja mama schudła 4 kg i ma apetyt na więcej, coraz lepiej się z tym czuje. Jednocześnie zmniejszyły się obwody w talii. Pozdrawiam gorąco i będę namawiać wszystkich znajomych, którzy mają problemy z nadwagą żeby się do Pani zgłosili.
córka p. Katarzyny M

Opinia dodana przez: Zuzanna
Dietetyk Kraków mgr Dorota Tomera

Gabinet Dietetyczny
ul. Św. Agnieszki 4
Śródmieście, Kraków

Świetny specjalista, z pewnością polecę każdemu. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu konsultacji, a jeszcze bardziej z efektów. 15 kg mniej, czego chcieć więcej?
Dziękuję jeszcze raz. Myślę, że to nasz wspólny sukces.

Dziękuję jeszcze raz. Myślę, że to nasz wspólny sukces.

Opinia dodana przez: Dorota
Dietetyk Wrocław  Sylwia Sobczak - Piżuch

Sylwia Sobczak - Piżuch

wizyta już od 50

Be Light Dietetyk Online

Wrocław

Dwa lata temu rozpocząłem moją przygodę ze zdrowiem. Moje dane startowe. Wzrost 175 cm waga 96 kg. do tego przewlekłe nadciśnienie tętnicze krwi co skutkowało tego 3 tabletkami dziennie żebym zawału nie dostał . Zawdzięczam to wszystko złym nawykom żywieniowym, niezdrowe przekąski , obiady na stacjach benzynowych w postaci hot doga i na kolacje kolejny fast food . Dziś ważę 70 kg bez większego wysiłku . Wiem że już nigdy nie wrócę do mojej dawnej wagi bo nie zniósł bym tego. Dziś jestem innym człowiekiem, nie muszę łykać tabletek na nadciśnienie bo już go nie mam i co ważne uwielbiam jeść i robię to bezkarnie. Dziękuje za wskazanie drogi . Polecam w 100 %”

Opinia dodana przez: G
Dietetyk dziecięcy Brodnica mgr Olimpia Przyjemska

mgr Olimpia Przyjemska

Dietetyk dziecięcy, Dietetyk

ALFA
Sienkiewicza 25
83-300 Brodnica

Pani Olimpia to bardzo dobry specjalista. Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami na Jej temat. Coś tutaj pachnie czarnym pijarem..... Ja polecam ją wszystkim bo bardzo pomogła mnie i wielu innym osobom. To jak poświęca swój czas doradzając ludziom na wielu forach znaczy, że jest życzliwa i pomocna. Nie wierzę aby nie odpisywała na maile... To kompetentna i rzetelna osoba. Polecam!!!!!!

Opinia dodana przez: Anna