Lek Przygnebienie Apatia Depresja

Terapeuta Warszawa lekarz Jarosław Lenartowicz

lekarz Jarosław Lenartowicz

Terapeuta, Seksuolog

PRZYCHODNIA LEKARZY SPECJALISTÓW "Bariamed"
Aleje Jerozolimskie 11/19 lok. 32 parter, 00-508
Śródmieście, Warszawa

Jestem pacjentem doktora Lenartowicza od około roku. Jest lekarzem, jakich mało: uwaznym, punktualnym, pozostający w kontakcie z pacjentem nawet mailową. Jest bardzo dobrym terapeutą. Pomógł mi w moim złożonym zaniedbanym od wielu lat przypadku, kiedy reszta lekarzy nie potrafiła mi pomóc, tylo dr Lenartowicz wyprowadził mnie z moich chorób. Zgadzam się całkowicie z pozytywami. Sam doktor jest niezwykle pozytywnym, taktownym i życzliwym człowiekiem. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, ma świetne ...
Opinia dodana przez: Ryszard
Psychiatra Warszawa lek. med. Joanna Sadowska-Mazuryk

02-765 Mokotów, Warszawa

Polecam terapię u Pani doktor. Mi pomogła stanąć na nogi. Miałam silne stany lekowe, które dzięki spotkaniom i wskazówkom od Pani doktor udało się zwalczyć.
Opinia dodana przez: Ewa
Psychiatra Warszawa lek. med. Magdalena Pyrich-Pacholska

Gabinet Psychologiczno-Psychiatryczny Syntonia
Elektoralna 13/118

Byłam już jakiś czas temu i gorąco polecam Panią doktor. Pomogła mi z moją depresją zktórą nie mogłam sobie poradzić od dłuższego czasu. Ania

mgr Małgorzata Nikonowicz

Terapeuta, Technik analityki medycznej

wizyta już od 70

Szpital Ogólny w Kolnie
Wojska Polskiego 69
18-500 Kolno

Pani Małgosia prowadzi z naszą ,chorą na padaczkę lekooporną, córeczką zajęcia z integracji sensorycznej już drugi rok. Mieliśmy już do czynienia z różnymi terapeutami, ale pani Małgosia bije ich na głowę fachowością, zaangażowaniem i podejściem do dziecka. Polecamy Panią Małgosię każdemu kto potrzebuje dla swego dziecka terapeuty z powołania a nie z przypadku.
Opinia dodana przez: Robert Kotowski

lekarz Andrzej Grabowski

wizyta już od 130

02-765 Mokotów, Warszawa

W życiu nie spotkałam się z lepszym lekarzem. Dr Grabowski z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem podchodzi do pacjenta. Jest godnym zaufania, świetnym psychiatrą i psychologiem, który nigdy nie zostawia pacjenta bez opieki. Do samego końca walczy, aby postawić chorego na nogi i zwrócić mu dawne życie. Tak było w moim przypadku za co jestem bardzo wdzięczna. Z czystym sumieniem polecam dra Grabowskiego oraz Centrum Zdrowia i Pyschoterapii.
Opinia dodana przez: AniaP

lek. med. Emilia Sierszulska