Lekarze Solec Kujawski

lekarz Monika Konwińska

Wiśniowa 5
86-050 Solec Kujawski

Mam dwie córki, które często chorują. Pani Doktor z troską podchodzi do każdej. Młodsza córka od samego początku miała problemy trawienne, Pani Doktor wyprowadziła mi dziecko z tego olbrzymiego dla nas problemu. Dzieci uwielbiają wizyty Pani Doktor, która za każdym razem trafnie stawia diagnozę. Zawsze mogę liczyć na pomoc tego Lekarza!!!!
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Andrzej Leśniewski

Reumatolog

gabinetreumatologiczny
22 Lipca 40
86-050 Solec Kujawski

mojej rodzinie i znajomym poleciłam dr.Leśniewskiego, bardzo dobry specjalista

lek. dent. Mariusz Barnigiel

Żwirki i Wigury 1
86-050 Solec Kujawski

Pan Mariusz zdecydowanie jest najlepszym stomatologiem w Solcu. Kompetentny, miły, podchodzi kompleksowo do problemu zdrowotnego. Siedząc u niego na fotelu bez obaw mogłam spokojnie czekać na rezultat leczenia. Dodam że musiał odbudować mi jedynkę i zrobił to tak, że w ogóle nie widać że ten ząb jest w połowie nie mój - jest idealnie. Polecam go z czystym sumieniem. Nie ufam żadnemu stomatologowi tak jak jemu.

Hanna Łenyk

Ortodonta, Stomatolog

Solec Kujawski

Bardzo sympatyczna Pani doktor. POLECAM!!!

lekarz Edyta Filip-Kasierska

Lekarz rodzinny, Rehabilitant

86-050 Solec Kujawski

Pani doktor Filip-Kasierska to jeden z najwspanialszych lekarzy, jakich spotkałam w swoim ponad 50-letnim życiu. Przez kilka lat miałam ogromne szczęście leczyć się u Pani doktor, która nie tylko ma niezwykłe podejście do pacjenta, ale także ogromną klasę - jest zawsze życzliwa, przyjazna, empatyczna, przystępna, uprzejma, odnosi się do pacjenta z szacunkiem i robi wszystko, by mu pomóc. Dziękuję Pani doktor, jest Pani ANIOŁEM.
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr n. med. Maciej Badeński

Laryngolog

86-050 Solec Kujawski

Niestety zdecydowanie nie polecam doktora Macieja Badeńskiego. Odniosę się do poszczególnych elementów, które można tutaj ocenić: Zaufanie do kompetencji Niestety po dwóch wizytach u p. Badeńskiego nie mam takiego zaufania. Byłam na dwóch wizytach. Kiedy na drugiej usłyszałam odmienną diagnozę i sposób leczenia niż na pierwszej wizycie to zwróciłam uwagę doktorowi, że poprzednio mówił coś innego. Na to usłyszałam, że w zasadzie to mogę sobie wybrać co dalej robić: zabieg ...
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Małgorzata Kuzimska

Psychiatra

86-050 Solec Kujawski

Bardzo dobry lekarz, profesjonalne podejście. Pani jest bardzo sympatyczna, rozmowna potrafi wysłuchać i doradzić. Doskonały kontakt telefoniczny. Wizyta jest umawiana na konkretny dzień i godzinę. Leki dobrane właściwie. Bardzo serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Żołnierz

lekarz Sławomira Fenger-Woźnicka

Piastów 26
86-050 Solec Kujawski

W ciagu 40 lat nigdy nie spotkalam sie z takim brakiem profesjonalizmu.. Przed wizyta dzwonilam by sie upewnic czy napewno ona jest w stanie mi wystawic zaswiadczenie o ktore prosze.. I jakie dokumenty potrzebuje ponieważ zalezy mi na czasie.. Na miejscu okazalo. Sie ze jednak jestem nie przygotowana bo nie wzielam recepty i ona nie wie jakie szkla nosze.. A ona nie ma sprzętu do mierzenia szkieł .. Wiec musialam ...
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Paweł Krause

Dermatolog

86-050 Solec Kujawski

Pan Paweł jest wspaniałym lekarzem, który jako pierwszy - a byłam u wielu dermatologów dobrze zdiagnozował mój problem, wdrożył nowe leczenie i udzielił mi cennych porad. Już widzę ogromny postęp po kilku tygodniach, a wcześniej po wielu miesiącach leczenia nie było widocznej jakiejkolwiek poprawy - wręcz przeciwnie. Dodatkowo dr Krause jest bardzo miłym i pomocnym człowiekiem, który potrafi wysłuchać. Dziękuję!
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Anita Karska

MGPZ
86-050 Solec Kujawski

oby więcej takich lekarzy. to jest lekarz z powołania, za każdym razem 100% trafia z diagnozą i doborem leczenia. szkoda że pani doktor jest nie przyjmuje w Bydgoszczy. poza tym z takim podejściem do pacjenta nadawałaby się świetnie do leczenia dzieci. polecam bardzo, pacjentka.

lekarz Katarzyna Banach-Kurdziel

86-050 Solec Kujawski

Podejście do pacjenta pozostaje wiele do życzenia. Wszystko zależy od humoru tej Pani. Praca jak za karę, zaangażowanie rownie

lekarz Elżbieta Buczkowska

Internista, Endokrynolog