Lekarze Włodawa

Dorota Dudzińska-Huczuk

ZDROWA RODZINA PRZYCHODNIA MEDYCYNY RODZINNEJ
Mielczarskiego 9
22-200 Włodawa

Najlepszy dentysta na swiecie - a wiem co mowie bo mieszkam za granica - zeby wyleczone perfekcyjnie - bez naciagania na pieniadze bez niepotrzebnego bolu i stresu, mile spedzony czas u dentysty - dziwnie brzmi ale prawdziwie - az chce sie wracac do gabinetu Pani Doroty! Smialo polecam wszystkim w Polsce jak i za granica - dodatkowym plusem jest wyposazenie gabinetu - wszystko na miejscu i nie trzeba biegac od ...

Sylwestra Baj

Anestezjolog, Ginekolog

22-200 Włodawa

Świetny lekarz ! Mila, uprzejma,kompetentna, potrafi wszystko wytłumaczyć. Polecam w pełnej świadomości !!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Eugeniusz Jarzębowski

22-200 Włodawa

Dr Jarzębowski jest moim lekarzem od wielu lat. Uprzejmy, miły, delikatny, cierpliwy. Cudowny lekarz. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Małgorzta

Anna Tajchert

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Anna Tajchert
Szkolna 6
22-200 Włodawa

Bardzo dobra pani stomatolog! Wyeczyła mi już wiele zębów, nigdy nie musiałam niczego poprawiać. Cierpliwie tłumaczy co będzie robić, dawała mi też odpocząć podczas leczenia jeśli miałam chwilowo dosyć. Gorąco polecam, zwłaszcza tym, którzy się boją dentystów.

dr hab. Magdalena Kownacka

Alergolog, Alergolog dziecięcy

Zdrowa Rodzina
Żeromskiego 13
22-200 Włodawa

Bardzo dobry lekarz, znający się na rzeczy.

lekarz Alina Wesołowska-Przystupa

22-200 Włodawa

Bardzo uprzejma i kompetentna pani doktor. Konkretne wskazówki, rzeczowo i na temat. Ze spokojem sumienia polecam 😁
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Katarzyna Mojska-Grzywna

Lekarz medycyny pracy, Internista

ZDROWA RODZINA PRZYCHODNIA MEDYCYNY RODZINNEJ
Mielczarskiego 9
22-200 Włodawa

Wspanialy LEKARZ i CZLOWIEK/ROZMÓWCA !!! Teleporada przebiegła tak, jakbym rozmawiala z PRZYJACIELEM. Zainteresowana, wsluchana, podtrzymujaca rozmowę, oddana rozmówcy, konkretna i sprawiająca, ze chce ci się dalej żyć! Elokwentna, kochajaca to co robi. Cieszą się, że moglam skorzystać z Jej wiedzy i umiejętności. Pani Doktor, bardzo dziękuję!!!
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Anna Sieńko

ulica Sejmowa 4
22-200 Włodawa

Lekarz który w pełni zasługuje na najwyższą ocenę. Każdemu życzę takiej osobowości w kontakcie z pacjentem. Pięknie dziękuję
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Dorota Bracha

Neurolog

22-200 Włodawa

Z ręką na sercu polecam Panią Doktor! Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i zdolności. Bardzo konkretna kobieta. Wykonuje wszelkie niezbędne badania, trafnie stawia diagnozy. Jednym słowem - lekarz jakich mało! Dziękuje.
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Robert Sobiecki

NZOZ Centrum Medyczne "SOLMED"
Al. Jana Pawła II 19a
22-200 Włodawa

Bardzo dobry fachowiec, miły człowiek. Wytłumaczy, doradzi, wszystko na spokojnie. Nie jest łasy na pieniądze jak wielu lekarzy. Szkoda, że tak mało jest takich jak on...
Opinia dodana przez: HoseArcadio

lek. dent. Lidia Danielewska

Prywatny Gabinet Lekarski
Czworobok 5
22-200 Włodawa

Pani doktor bardzo miła i uprzejma:) Zna się na rzeczy i zawsze pomoże, świetne podejście do małych dzieci.

lekarz Tadeusz Łukaniuk

Internista, Lekarz rodzinny

ul. 1000- lecia PP 13
22-200 Włodawa

Lekarz jedyny w swoim rodzaju! Człowiek starej daty, który autentycznie zainteresuje się zdrowiem pacjenta i bez mrugnięcia okiem zleci niezbędne badania. Co więcej, na kolejną wizytę przyjdzie przygotowany z literatury fachowej, żeby wyjaśnić swoje i moje wątpliwości. Oby nie prędko odszedł na emeryturę :-) wszyscy lekarze powinni brać przykład z doktora Łukaniuka.

lek. dent. Halina Chmielowiec

NZOZ Centrum Medyczne "SOLMED"
Al. Jana Pawła II 19a
22-200 Włodawa

Ciepła i bardzo uprzejma kobieta. Ma podejście do dzieci. Naprawde polecam . Dziecko wyszło od niej zadowolone i bez bólu zęba.

Krystyna Leszuk

Lekarz rodzinny, Pediatra

ZDROWA RODZINA
22-200 Włodawa

Pani doktor Leszuk to prawdziwie oddany lekarz i świetny specjalista, po prostu anioł w ludzkiej skórze. Dzięki niej moja mama wraca do zdrowia a było z nią kiepsko. Taki lekarz to skarb, dobrze rozpoznała problem, pokierowała do właściwego specjalisty, monitorowała i wspierała. Bardzo skromna i fantastyczna osoba. POLECAM .
Opinia dodana przez: Becia15

lekarz Waldemar Smoleń

Otolaryngolog dziecięcy

22-200 Włodawa

Lekarz godny polecenia, właściwa diagnoza, super podejście do dziecka , bardzo się cieszę, że koleżanka mi poleciła dr.Smoleń
Opinia dodana przez: Ewelina
Bardzo empatyczny pelen cierpliwosci dla kazdego . Najlepszy lekarz jakiego znam. Cala rodzna jest pod przez pana doktora lecxona i zawsze ma dla nas czas.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Ewa Chemperek

Internista, Reumatolog

22-200 Włodawa

Wspaniałe podejście do pacjenta, jeszcze teraz w dobie pandemii. Wyrozumiałość i uśmiech. Zleca sporą ilość badań, zatem zależy Jej na dobrym zdiagnozowaniu.
Opinia dodana przez: Katarzyna

Jerzy Makowski

Lekarz rodzinny, Pediatra

Zdrowa Rodzina
Mielczrskiego
Włodawa

Lekarz sumiennie wykonuje swój zawód, zanim powie zawsze przemysli, doradzi I odpowiednio dobierze leki. 18lat jest moim lekarzem i jestem barzo zadowolona polecam.
Opinia dodana przez: Natalia

lek. dent. Mohamad Malahfji

Chirurg stomatolog

ul. Rynek 17
22-200 Włodawa

Dziękuję za wizyty i porady stomatologiczne, profesjonalne i co ważne bezboleśnie wykonane. Uznanie za fachowość, pelną i rzetelną informację o leczeniu i kosztach z tym związanych. Z gabinetu wychodzisz zadowolony. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Zbyszek
Miły może był kiedyś...teraz liczy się tylko gotówką nie dobro pacjenta tłumaczyłam doktorów i że po zaleczeniu zęba odczuwam ból stwierdził że to nie możliwe poszłam gdzie indziej okazało się że ząb nie był dotruty...Nie polecam
Opinia dodana przez: Pacjent