Lekarz Medycyny Pracy

lekarz Mirosław Pierzchała

Internista, Lekarz medycyny pracy

ulica Szeptyckiego 1
40-281 Katowice

Krótko i na temat - po ugryzieniu przez kleszcza, z wyraźnym sińcem wokół ukąszenia i z kleszczem w dłoni poszłam do pana P. ten obejrzał i stwierdził, że to nie kleszcz. Podeszłam do gabinetu weterynarii, tam pani doktor dała mi 100% pewność, że to pajęczak zwany kleszczem, oglądając go pod mikroskopem. Wróciłam do pana P. - i dopiero wtedy ten przepisał mi antybiotyk.
Kolejny przypadek, niestety- z ropną anginą i ...
Opinia dodana przez: sylwia

lekarz Alina Janczyk-Kaffanke

ulica Teatralna 8
40-003 Katowice

Bardzo miła, uśmiechnięta i konkretna lekarka. W porównianiu do niektórych doktorów w innych przychodniach naprawdę bada, interesuje się pacjentem i stara się coś doradzić. Nie traktuje pacjentów przedmiotowo. Ja na pewno do niej wrócę. :)
Opinia dodana przez: Barbara

Elżbieta Dzikońska-Bywalec

Lekarz medycyny pracy, Lekarz medycyny ratunkowej

WSZDNIPCH - Poradnie i Diagnostyka
Aleja Tysiąclecia 30
59-700 Bolesławiec

Pani bardzo nie uprzejma, nawet nie spojrzała na wyniki badan, zbagatelizowala chorobę, mówiąc ze nic powaznego sie nie dzieje, jeszcze nie bylam na takiej wizycie, nie polecam

lekarz Elżbieta Dołęgowska

ulica Daszyńskiego 31/16
11-400 Kętrzyn

Najgorszy lekarz w całym Kętrzynie. Niszczy kolejki, jest niemiła, chamskie suchary, zamiast przyjmować kolejnych pacjentów, zamawia sobie pizze! Zwalniałbym, bo się po prostu nie nadaje. NA EMERYTURE, KOBIETO!
Opinia dodana przez: Darek

lekarz Melania Linke

Lekarz medycyny pracy, Internista

Akademicka przechodnia leakrska

Toruń

Gorąco nie polecam tej pani doktor. Podczas wizyty była bardzo niemiła wręcz wydzierała się ( do lekarza poszłam tego samego dnia którego się kiepsko poczułam , tylko dlatego ze byłam w przychodni u innego lekarza,w innych okolicznościach bym tego nie zrobila , ale wiedzac ze panuje grypa zdecydowalam sie to sprawdzic. dodam ze czulam sie okropnie, katar kaszel bol gardla) ze nie zmierzylam sobie temperatury (wydaje mi sie ze powinno ...

lekarz Mirela Gibas-Kliś

Lekarz medycyny pracy, Internista

Dworcowa 1d (Medicus 2)
Jastrzębie-Zdrój

najgorszy lekarz u jakiego byłem, słowem się nie odezwała nawet niewiem co mi jest, bardzo arogancko podchodzi do pacjenta, dostałem jakies leki i 7dni l4 jutro mam iść do pracy a po tych lekach tylko czuje się gorzej i nic nie poprawiły, nie polecam tego lekarza, jej kompetencje nie nadają się do leczenia chorych, dodatkowo nie wystawia wstecznych l4 przez co człowiek jest zmuszony brać urlop
Opinia dodana przez: Kamil

lekarz Wojciech Cader

Internista, Lekarz medycyny pracy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "UNIMED"
pl. Wolności 17
87-800 Włocławek

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana Doktora. Widać, że jest doświadczony i kompetentny. Najpierw przeprowadził bardzo szczegółowy wywiad, potem zbadał. Wyróżnia się komunikatywnością, przy tym jest bardzo miły i cierpliwy. Polecam! :)
Opinia dodana przez: Karolina

dr n. med. Kordian Waroński

Rogozina 55
44-310 Radlin

Lekarz z powołania! Pacjentów traktuje z szacunkiem i uważnie ich wysłuchuje. To jeden z nielicznych lekarzy do którego mam 100% zaufania.

dr n. med. Dariusz Kraśnicki

Pracownia Psychologii Transportu
Kmicica 3
54-514 Wrocław

Bardzo konkretny, życzliwy i pomocny lekarz. Po-prostu nnie ma do czego się przyczepić. Profesjonalista bez żadnych zastrzeżeń. Po-prostu krótko i na temat mówisz o swoim problemie i masz rozwiązanie. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony.

Tłumaczenie choroby i leczenia daję na 4 gwiazdki, bo nic nie trzeba wyjaśniać, więc o to nie pytałem. Reszta - 5.
Opinia dodana przez: Siergiej Riaguzow

lekarz Jolanta Kolano

Ginekolog położnik, Lekarz medycyny pracy

Moniuszki 12 lok. 2
66-600 Krosno Odrzańskie

Pani doktor przez 3 lata kontynuowala zabieg umieszczania spirali bez wykonania usg. Doprowadziło to do torbieli i mieśniaka na skutek czego zostały usuniete wszystkie narządy rozrodcze. Przez wiele lat pobiera pieniadze za wizyty prywatne jednoczesnie od lat nie inwestujac w sprzet ktory posiada w gabinecie. Wystarczyło by chociaz skierowanie na usg raz w roku. Ile jest wart w dzisiejszych czasach ginekolog bez usg? Na pewno nie jest wart waszych pieniedzy ...
Opinia dodana przez: angelika