Lekarz Medycyny Pracy

lekarz Anna Falkiewicz-Anzorge

Jurajskie Centrum Medyczne
11 Listopada 2-4
42-400 Zawiercie

Bardzo dobry lekarz, cierpliwy, empatyczny, poświęca dużo czasu, uprzejmy, godny polecenia, kompetentny.
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Grażyna Leśniewicz

Niepodległości 94 lok. 6
64-100 Antoniny, Leszno

Bardzo dobry lekarz! Pani doktor stawia trafne diagnozy, nie żałuje czasu (i cierpliwosci słuchania) pacjentowi. Zawsze chętna do pomocy i życzliwa.
Opinia dodana przez: Libra

lekarz Jolanta Kółeczko-Kurek

Elvita NZOZ GZLA
Grunwaldzka 67
32-540 Trzebinia

Nie wiem skąd ta niepochlebna opinia ;/ Zupelnie sie z nia nie zgadzam. Fakt że Pani Doktor nie traci niepotrzebnie czasu (przede wszystkim czasu innych pacjentow ktorzy tez czekaja na wizyte!). Ja jestem zadowolona z wizyt ktore moga byc krotkie jezeli sa skuteczne. Poza tym lekarz nie jest od uprzejmosci tylko od leczenia.

lekarz Zbigniew Goleń

Reumatolog, Lekarz medycyny pracy

Kłodzka 1 / 5
Polanica-Zdrój

Kilka razy byłam pacjenętką dr Goleń i
zawsze tak samo: powitanie ,diagnoza,
efektywne leczenie i właściwe zalecenia.
Widać , że w praktyce Tego lekarza to
standard. Doktor Goleń to lekarz , który
lubi swój zawód , a ilość pacjentów przed
gabinetem jak przyjmuje jest najlepszą
rekomendacją Jego wiedzy i zaangażowania . Polecam
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Rafał Mierzyński

Internista, Lekarz medycyny pracy

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "Medivita"
ul. Rejtana 15
02-516 Mokotów, Warszawa

wizyta już od 100
Z całego serca nie polecam. Potrzebowałam zaświadczenia, ze jestem zdolna do podjęcia pracy to zostałam zmieszana z gównem, bo 2 kartki z badaniami miałam ze sobą złączone zszywaczem. I z tego powodu usłyszałam, ze jestem niepoważna i głupia. Rozumiem, ze każdy może mieć gorszy dzień, ale nie rozumiem takiego unoszenia się względem pacjentów. Nie za to dostaje się pieniądze. Nie pozdrawiam

Ewa Bodzenta

Lekarz medycyny pracy, Internista

Poradnia hematologiczna - Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Silesia"

Ruda Śląska

Moge jedynie podziękować całym sercem,za to ze Pani doktor stanęła na mojej drodze. Jest wspaniałym hematologiem, potrafi wysłuchać pacjenta i wszystko spokojnie ze zrozumieniem wytłumaczyć. Jest przemiłą osobą, bardzo ciepłą i życzliwą dla pacjenta. Bardzo dobrze zna się na swojej pracy i widać w niej zaangażowanie, oby więcej takich lekarzy w każdej dziedzinie.
Opinia dodana przez: Beata D.

lekarz Lucyna Stocka

ulica Szrajbera 9/10
10-007 Olsztyn

Wielka porażka... Zero kompetencji,zero podejścia do pacjenta.. Liczy się kasa kasa i jeszcze raz kasa...

NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!

Co do pielęgniarki to szkoda słów. Stara zrzedliwa baba!

Ot to moje zdanie.
Pozytywne opinie to chyba sobie sami wystawiają :)
Opinia dodana przez: Anonimka

lekarz Bożena Lewińska

Lekarz medycyny pracy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "VITA"
Parkowa 10
48-316 Łambinowice

Pani doktor ciągle spóźniona, Badanie "po łebkach" i następny pacjent.

lekarz Konrad Lacki

Lekarz medycyny pracy, Internista

Grunwaldzka 13 (Rodzinne Centrum Zdrowia)
05-402 Otwock

Po operacji przepukliny pielęgniarka zdjeła szwy a on nie chciał nawet zobaczyć rany. Po 4 tygodniach po operacji kazał iść do pracy fizycznej i zakończył leczenie powiedział że zwolnienia chorobowe to nie socjalne od państwa. Dobrze że ktoś inny mnie operował. Zero kompetencji.
Opinia dodana przez: Sylwester

lekarz Marcin Kempiński

NZOZ MULTIMED
K. Miarki 5
41-902 Bytom

Dla mnie to osoba która myśli że zna każdą specjalizację medycyny. Prosiłam o wypisanie zaświadczenia na temat stanu zdrowia syna. Potrzebuję je by syn mógł dalej się uczyć. Przedstawiłam wszystkie aktualne orzeczenia ( syn jest niepełnosprawny fizycznie) na temat jego zdrowia a on kazał podnieść ręce do góry, ścisnąć swoją dłoń i stwierdził że syn jest zdrowy. Dodam że syn choruje już 16 lat. Nic i tyle. Życzę mu żeby ...
Opinia dodana przez: Monika