Lekarz Medycyny Pracy

lekarz Mariusz Lizak

Lekarz medycyny pracy

pl. Tysiąclecia Państwa Polskiego 6 (dworzec PKS)
78-320 Połczyn-Zdrój

Nie mogę czytać tego bólu dupy tych ludzi w komentarzach. Przestańcie siać ferment wobec tego lekarza. Jeśli sami zostawiliście kulturę w domu to nie oczekujcie jej w gabinecie. Lekarz odbiera odrazu telefony, jest uprzejmy kontaktowy. Pan Mariusz podchodzi profesjonalnie zawsze do mnie i do innych, lekarz z powołania i szczery mówi co jest na rzeczy. Polecam tego lekarza.

dr Marek Lipa

NZOZ TRANS-AJMED - Zespół wyjazdowy specjalistyczny
ul. Wojska Polskiego 23
41-208 Sosnowiec

Bardzo fajny pozytywny człowiek o dużym poziomie zaangażowania w pracę traktuję ją jak misję.Lekarz z powołania niczym doktor Judym .Altruistyczne podejście ,pełna przyjacielskości postawa to priorytet cechujący jego

lekarz Renata Ociepko-Poznańska

NZOZ Dąbrówka

Katowice

Jedyne co potrafi ta lekarka to sprawiać ból patykiem przy badaniu gardła - o ile do takowego dojdzie. Pani 'doktor' zapatrzona w komputer tylko coś tam stale pisze nie podejmując jakiejkolwiek rozmowy. Można się u niej poczuć jak na dywaniku u dyrektora czekając na wyrok. Milcząca osoba chyba już dawno nie będąca na czasie z lekami jak i schorzeniami. Być może jest przymuszana do pracy? Może warto poinformować Uwagę, że ...
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Halina Frączek

NZOZ "PRIMUS"
ulica Szkolna 12
42-470 Brudzowice

Wspaniały lekarz, osiągnęła bardzo wiele - 3 specjalizacje i ogromny zakład, inni co piszą to czysta zazdrość. Na pewno nikogo nie uśmierciła. Piękna, urocza, bardzo wrażliwa kobieta. Uprzejma dla wszystkich. Niezmiernie wrażliwa na krzywdę drugiego człowieka. To co wiem to też pełen profesjonalizm i perfekcjonizm.

lekarz Mirosława Kasperska

Piłsudskiego 2e
Police

Miła, sympatyczna, nie ma problemów z wystawianiem skierowań na badania jak to niektórzy, poleci lub odradzi konkretnego specjalistę, przykłada się do problemu pacjenta

lekarz Anna Raew

Gliwice

Pani doktor pozjadała wszystkie rozumy. Kwestionuje opinii specjalistów w dziedzinach medycyny, które są jej obce. No chyba, ze ukończyła wszystkie możliwe specjalizacje. Wydaje opinie na podstawie jednorazowej obserwacji, bez zlecania badan , ponadto bardzo niesympatyczna osoba, traktuje pacjentów z góry bez żadnego wyczucia i odrobiny empatii.
Opinia dodana przez: ANONIM

lekarz Violetta Borowicz

Przemysłowa 1
41-300 Dąbrowa Górnicza

Strasznie luźna doktorka, zawsze jak przychodzę to się pośmiejemy, poniekąd rozumiem o co chodzi poprzednikom ale ja nigdy problemów nie miałem jak na razie wracam z przyjemnością ;))
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Grażyna Podlasek

Przychodnia
1 Maja 28A
95-100 Zgierz

Nie polecam. Bardzo niemiła wizyta. Brak empatii i zrozumienie pacjenta. Brak uprzejmości i podejścia
Opinia dodana przez: Monika
Bydgoszcz Lekarz medycyny pracy dr Agnieszka Rybak-Zawadzka

dr Agnieszka Rybak-Zawadzka

Lekarz medycyny pracy, Lekarz rodzinny

Centrum Medyczne PESMED
Sułkowskiego 15
85-634 Osiedle Leśne, Bydgoszcz

Przyznam że byłem bardzo zaskoczony z jakim zangażowaniem Pani doktor podchodzi do pacjenta, jedynie można by się smucić kolejkami i czasem wizyty ale nie ukrywajmy widząc dużą kolejkę za drzwiam to jedynie podziwiać że Pani doktor ma tyle siły i chęci by wszystkich przyjąć.

lekarz Bolesław Kowalik

Poradnia medycyny pracy
Wroclaw ul.Bonczyka 20
Wrocław

Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Pan dr potraktował mnie bardzo uprzejmie i udzielił mi wyjaśnień dotyczących choroby, ktorych niestety nie byłem w stanie uzyskać od lekarza specjalisty nawet. Ogromny plus za to.
Opinia dodana przez: Grzegorz